Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Niszczenie Skateparków Pozostałe sqlejciq14 100 3
rester

rester
kiedys skakalismy no i typek widzial i po chamie nam zaparkowal. Wiec kumpel chcial mu 360 na maske zrobic. naszczescie trzymalismy go bo to chyba merc byl;/ haha dobre;]

Napisane Jan 1, 2010, 9:45 pm
rester

rester
To nie pomoze takich to tylko napierdalac. bo innego sposobu nie ma. oni maja wyjebane gdzie pokoluruja sobie sciane, murek czy co innego. ich obrazek musi byc i tyle. wiec to sensu nie ma;/

Napisane Jan 1, 2010, 12:17 pm
rester

rester
U mnie jest a raczej byl skatepark. maly Kurwa najpierw chcieli mnie obrobic. typek wpierdol dostal potem:D a teraz jest w takim stanie ze nic tam sie nie da zrobic;/ rampa jest rozjebana po maxie. zreszta konstruktor to tez jakis skurwiel. rampa z dziurami i przerwamixD. postaralismy sie o drugi skatepark rok wyciaglismy go od gminy ale postawili. potem cos dyrektorce szkoly odmilo i nam go ogrodzila metalowym ogradzeniem. od rurki do ogrodzenia jest 1m.;/ przychodza dzieci i kurwa rozpierdalaja miejscuwke marza itd. inni zrobili sobie ognisko na murku;/ jeszcze inni smieca. kurwicy mozna dostac;/

Napisane Dec 31, 2009, 2:31 pm
Gdzie jezdzicie??? Pozostałe scorpi7383 44 1
rester

rester
Kur*wa narzekacie jeden, dwa skateparki itd. a ja w stolicy mieszkam i to jest smiech na sali. jest kilka jeden to w blue gdzie trzeba placic. i w weekendy w poludnie jest tyle osob ze to szok. drugi skatepark to jutrzenka gdzie rozbieraja go na zime i wszystko w sniegu lezy. trzeci jest rozjebany. naszego malego pilnujemy wiec jest jest ok. zadnego kurwa krytego normalnego na zime nie ma. STOLICA i nie ma porzadnego duzego skateparku krytego.

Napisane Dec 31, 2009, 2:36 pm
Rozgrzewka przed rolkami? Pozostałe alien852 19 1
rester

rester
Przynajmniej wypada troche sie rozgrzac ja sie nie rozgrzewalem. nie przygotowalem kolan do wysilku i przeciazylem jedno. nie wspominajac ze trenuje i teraz akrobatyka mi doszla. Wode w kolanie mialem wlasnie sie jeszcze kuruje. ale lepiej przynajmniej pokrecic kolanami troche. zawsze to jakos lepiej jest. za kilka lat moze byc duzy klopot z roznymi czesciami ciala :)

Napisane Dec 31, 2009, 2:21 pm
Rolki której firmy są najlepsze Twoim zdaniem? Sprzęt Zyga 161 1
rester

rester
Ja mam Ostatni model Salomon'ow. Nigdzie ich juz dostac nie mozna, bo Salomon juz nie produkuje ogolnie aggressiv'ow. dobrze sie gnal i sa lekkie. polka ktora byla oryginalnie dolaczona byla do dupy wiec. odrazu zdjelem. Liner jest naprawde swietny. minus jego to ze byl przyczepiony do rolki. szyna jest nie jest najgorsza ale i nie najlepsza. spokojnie mozna na niej smigac.

Napisane Dec 31, 2009, 2:14 pm
Roller in Paris Filmy - dyskusje Gaski 7 1
rester

rester
zrobil raptem kilka obrotow i skokow. ku*wa zrobisz to samo na fitnesach. nawet dobrze 360 nie umial dokrecic tylko ledwo co sie wyrobil. byl moze jeden fajny skok. KOLO wejdz sobie na temat pelnmometrazowe filmiki i scignij jeden zobaczysz co to Aggressive Inline Skating. a nie jazdo po miedzy ludzmi xD

Napisane Dec 30, 2009, 1:54 pm
Twój ulubiony trick ! Tricki Sk8man 77 1
rester

rester
ty ale to dzial rolki XD

Napisane Dec 30, 2009, 12:36 am
nasze wyczyny Tricki Kruku1991 287 1
rester

rester
Haha. nie wchodzilem tu tylko przez pol roku ale w tym temacie sie nic nie zmienilo:D:D caly czas klotnie. heh kazdy madrzejszy od kazdego;] ale serio nie ktorzy takie glupoty pisza ze najlepiej jak by sie nie urodzili :D

Napisane Dec 15, 2009, 10:23 pm
Treningi na wyzszy skok Tricki Radzio14 71 1
rester

rester
Ciezarki niszcza kolana i stawy wiec wogule nie polecam. a to ze skakac i skakac to mozna do usranej smierci i malo osiagniecie przez to. Koszykarze poprostu lydke wzmacniaja najlepsze cwiczenie to jest wspiecia na palcach najpierw jedna noga potem druga. ja cwiczylem przez pewien czas i pomaga. z tym ze lydki potem bola. no zalezy jeszcze jak kto sobie ustawi serie na lydke;)

Napisane Feb 17, 2009, 3:44 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>