Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Nagrywanie - zakup mikrofonu Rap / Hip-Hop AraSsS 197 1
GordonPzn

GordonPzn
UWAGA UWAGA, STARY ZNIENAWIDZONY MOD-FREAK MA PROPOZYCJE: rode nt1a + porzadny, metalowy statyw + popkiller [dwa ostatnie po symbolicznej cenie] za 650zl, powiem tylko, ze teraz ten majk jest duzo drozszy i moja okazja wydaje sie byc serio klawa ;) WALCIE NA GG MAILE SRAILE, COKOLWIEK, BO NIE BYLO MNIE TU JAKIES 3 LATA, FUKS, ZE HASLO PAMIETALEM, yo mordy

Napisane Dec 15, 2010, 4:28 pm
Nasze własne nagrywki i produkcje Rap / Hip-Hop FilipPzn 2164 1
GordonPzn

GordonPzn
siemano, jak wszyscy się lansują, to ja też. mogę? dzięki. no to generalnie epka już prawie ukończona, materiał przychodzi ze studia, jest i singiel. jak chcesz to czekaj, jak nie, to nie, ale fakt jest faktem- Luz Generalny EP ode mnie i Bibka, który zajął się trzaskaniem bitów na tę epkę, nadchodzi nieubłaganie. sprawdzaj, singielek oddaje raczej klimat całej epki. enjoy. i będzie ołrajt.

Gordon & Bibek- Czas Na Uśmiech

Napisane Jun 15, 2009, 11:45 pm
Firma Rap / Hip-Hop rasky 10 1
GordonPzn

GordonPzn
nie pisałem tu bardzo, bardzo dawno, ale nie mogę się powstrzymać. mianowicie: słuchaczy Firmy uważam za tępych debili. pozdrawiam.

Napisane Apr 4, 2009, 11:26 am
Holdcut Rap / Hip-Hop bryxDJ 5 1
GordonPzn

GordonPzn
bryxDJ powiedział(a):
ok,  a wiec poprawka nie znaja sie ,  a dlaczego przy utworze np Get'Em High pisze w nawiasie (With Kayne West, Talib Kweli & Common) ?

Damian, to jest remix.

Napisane May 26, 2008, 3:23 pm
DonGuralEsko Rap / Hip-Hop gonczar14 429 2
GordonPzn

GordonPzn
A nas DGE osobiście zapraszał na swój koncert 2 maja w Blue Nocie, prawda Filip?

Napisane Apr 20, 2008, 10:51 pm
GordonPzn

GordonPzn
A ja właśnie takową zajawkę na DGE złapałem po piątkowym koncercie Killaz Group w Szamotułach, czyli na wielkopolskim fyrtlu. Najpierw zjawił się DJ Hen, który musiał sam sobie rozstawiać sprzęt, po 40 minutach grania zajebistego supportu nagle zjawił się Gural... o kulach. Mówił, że w zeszłym tygodniu, podczas koncertu w Gorzowie Wlkp. skakał ze sceny i go nie złapali... :D Nie dość, że o kulach, to napierdalał jak zły, zrobił pozytywny rozpierdziel, Kaczor zjawił się po 20 minutach grania koncertu przez Gurala, razem zrobili posiew. Koncert zajebisty, ostra zajawka na DGE i KG wróciła, pozdrawiam i dzięki za koncert. I wielkie FUCK OFF dla organizatorów.

Napisane Apr 20, 2008, 8:19 pm
West vs East Rap / Hip-Hop tzrrr 52 2
GordonPzn

GordonPzn
rasky powiedział(a):
Ja nie mam ulubionego wybrzeża , z Eastocast jaram sie TUpakiem , z West NOtoriusem , Talibem Kweli . Lubie również południe -Lil jon , Twista.

Pac jest z west, Talib i Biggie z east. A Twista z Chicago, czyli na pewno nie z południa.

Napisane Apr 19, 2008, 11:24 am
GordonPzn

GordonPzn
Oczywiście, że wschodnie wybrzeże.

To w NYC powstał rap, Bronx, Brooklyn, Staten Island, Queens, Harlem- tam się to wszystko urodziło, tak więc nie widzę możliwości, aby macierze rapu były pobite przez np. LA czy Portland.

Poza tym, moja miłość do eastcoastu to ogromny czynnik sentymentalny, którego już się nie da zmienić, nikt mi do końca życia nie wypleni kawałków Nasa, AZiego, Mobb Deep, Wu Tang'u, Gang Starr'u, Biggiego, Big L'a czy Juice Crew. No way. To oni są ojcami rapu, jego żywymi legendami (choć nie w każdym przypadku...), to Nowy Jork na przełomie lat 80. i 90. dyktował i stanowił nurty w rapie. Bez Nowego Jorku nie ma rapu i na odwrót. Taką opinię wykreowałem sobie w ciągu kilku już lat słuchania tej muzyki, nie zmienię tego stanowiska.

Jednakże, nie twierdzę, że zachodnie wybrzeże prezentuje coś słabego, miernego. Jest to bardzo solidna konkurencja dla eastcoastu, stamtąd jest też sporo zajebistych raperów/grup, które równie zajebiście lubię, bo najzwyczajniej w świecie na to zasługują. DiLAted Peoples (kocham tą ekipę, w moim 'rankingu' stoją tuż przy Nasie, Biggie'm i Big L'u ), The Game (sram na to, że jest komercyjny, wiem, że wielu go nie trawi, ale ja go uwielbiam), Snoop Dogg, Ice Cube, Ice T, Warren G, Cypress Hill, Murs czy np. taki Braille, Defari itd.- całkiem spora reprezentacja przezajebistych raperów z łestsajdu.

Ale i tak: zdecydowanie EAST. 4 eva.

Napisane Apr 12, 2008, 12:37 pm
O.S.T.R. Rap / Hip-Hop realista 773 1
GordonPzn

GordonPzn
skater93 powiedział(a):
ostry to DZIWK A która robi największe gówno jakie slyszałem

Uszy masz w jelitach, jełopie.

Napisane Apr 5, 2008, 9:25 pm
Zanim się wypowiesz przeczytaj uważnie Rap / Hip-Hop soulja 7 1
GordonPzn

GordonPzn
Odchodzę. Forum na a.pl zdecydowanie mnie już nie kręci, przeszło mi :) Po prawie roku modowania- dzięki wszystkim, było sympatycznie. Ema!

Pałeczkę po mnie przejmie najprawdopodobniej FilipPzn albo Realista.

:*

Napisane Apr 4, 2008, 2:03 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>