Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jaka kamera dobra do filmowania?! Pozostałe rkdnb 819 4
mullen_pawel

mullen_pawel
ta

Napisane May 3, 2012, 2:21 pm
mullen_pawel

mullen_pawel
no tak ale gopro własnie jest do używania w ekstremanych sytuacjach gdzie normalnej kamery nie mozesz uzyc :) a kamerka typu vx2000 tak podaje przykładowo ma więcej opcji ustawien manualnych... jakby taki rodzaj kamery był do wszystkiego super to by inne kamery nie istniały :)

ogólnie to jestem zwolennikiem tradycyjnych kamerek :)

Napisane Dec 2, 2011, 1:03 am
mullen_pawel

mullen_pawel
wiem dużo ^^) po prostu kamery HD sa na tyle drogie że raczej w granicach które podał to sie nie zmieści no chyba ze pomnoży to przez 10 :) te kamerki dla amatorów to służa do krecienia dzieci przez tatusiów proste... nie bede się spinał wiec spoko... tylko mówie jak ja bym zrobił ;)

cos tam pisałeś o gopro wg mnie fajna rzecz.. nie miałem w rekach ale ergonomi to jakiejs super nie ma bo to sprzet stworzony w danym celu wg mnie...

poza tym nie do konca zrozumiałem twoją wypowiedź... bo oprócz ograniczenia czasu krecenia przez grzejaca sei matryce to lustrzanki chyba niczym sie nie róznia w kreceniu od kamery... w kamerze chyba też się ustawia przesłone migawke itp wiec nie widze tu róznicy??

Napisane Dec 1, 2011, 11:54 pm
mullen_pawel

mullen_pawel
za ta cene kamera HD to kupa :D wg mnie hd w niskiej cenie to tylko lustrzanki sie licza... canon 550d+rybie oko i styka...

za 1600 można wyrwać vx2000 do tego opteka i jazda :D

Napisane Nov 29, 2011, 11:14 pm
Mitt fingersport Sprzęt fingerlol1 2237 3
mullen_pawel

mullen_pawel
nie wiesz o czym mówisz.. najnowsze deski są perfekcyjnie wykonane:)

Napisane Oct 31, 2011, 12:29 pm
mullen_pawel

mullen_pawel
trwają z rajderami rozmowy w sprawie sponsoringu, myślę, że raczej na razie nie będzie możliwości naboru przez demka. ale tu masz mail: mitt.fingerskate@gmail.com

Napisane Aug 18, 2011, 6:26 pm
mullen_pawel

mullen_pawel
na zajaweczce montaż :)

Napisane Aug 13, 2011, 8:46 am
Dishdogz Filmy SV - dyskusje karolsk8 11 2
mullen_pawel

mullen_pawel
prosiłeś o napisy do filmu... gosciu wrzucił a ty pytasz jak film z napisów właczyć??

Napisane Aug 15, 2011, 9:12 am
mullen_pawel

mullen_pawel
ja na dysku mam. ^^)

Napisane Aug 14, 2011, 8:11 pm
Własny film Filmy SV - dyskusje skater99 8 1
mullen_pawel

mullen_pawel
wszyscy raczej kradną... a 2paca to raczej już trudno okraść :P

Napisane Aug 8, 2011, 4:29 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>