Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Czapki Dodatki sprey 1312 1
mrFlip

mrFlip
Szukam w PL czapki Electric New Era byle nie biała/czarna ani z ,,uśmieszkami". Widziałem kiedyś gdzieś model Patterned zielony ale nie wiem gdzie dostać w rozsądnej cenie :/

Napisane Jun 14, 2009, 6:48 pm
salomon Snowboard rowerzysta 21 1
mrFlip

mrFlip
http://www.freeskier.com/uploads/images/photo_47952df197251.jpg
Tu masz przykład bardzo dobrych desek Salomona ;)

Napisane Mar 9, 2009, 7:39 pm
2 edity Jiberish'a [Freeski] Extreme mrFlip 3 1
mrFlip

mrFlip
Chłopaki z Jibberisha wypuścili 2 lajtowe edity . Pełen freestyle i gangsterska :D
1 Jiberish hood edit
2 Jiberish hood edit
Czekam na miłe  komentarze , hatersom dziękuję z góry  B)

Napisane Aug 28, 2008, 4:13 pm
FreeSki Extreme miLosz07 16 4
mrFlip

mrFlip
Spoko ;) Nieważne jak sie dany trik nazywa , ważne że się go robi :D I respect za to że jeździsz sam na narciochach . W grupce łatwiej ale musimy poczekać na więcej freeskiierów na stokach ;)

Napisane Feb 28, 2008, 3:26 pm
mrFlip

mrFlip
Po pierwsze : nie ma we freeskiingu czegoś takiego jak  bs/fs . Jest tylko natural i unnatural czyli wiadomo z angielskiego o co chodzi ;) Po drugie masz rację kolego : freeskiing w Polsce jest niedoceniony . Tylko jedne zawody a mianowicie PFO typowo freeskiingowe odbyły się w Polsce. Ale za to jakie :) Mogę powiedzieć że specjalnie na Polish Freeskiing Open powstała największa w tym sezonie  w Polsce skocznia mająca ponad 16 metrów stołu !!! A tak poza tymi zawodami narty są dodatkiem do snowbordowych imprez . Jeszcze 2 lata temu na zawodach Rossignola snowbordziści walczyli o kase a narciarze mieli zadowolić się sprzętem od sponsorów :/

Napisane Feb 25, 2008, 10:26 pm
mrFlip

mrFlip
hahaha Gąsior - miszcz wolnej pięty :D Zawsze wydawało mi się że telemark to gejada a w jego wykonaniu to lepsze niż ten przereklamowany snołbord :)

Napisane Feb 17, 2008, 9:31 pm
mrFlip

mrFlip
Lalo powiedział(a):
Ps. macie jakieś porady jak dobrze zrobić frontflipa?

Jebitnie rzucić się do przodu :D Naprawdę to działa !

P.S. O freeskiingu można się wiele dowiedzieć z artykułu naszego guru Andrzeja Lesiewskiego np.  TU. Warto na takich stronach jak andegrand.pl propagować naszą ukochaną zajawkę i otworzyć oczy snowboardzistom , którzy dotychczas kojarzyli nas jako tyczkojebów w piankowych spodniach , którzy przejeżdżają boxa na wprost a tymczasem prawie niczym się nie różnimy jeśli chodzi o wygląd , sposób życia . Pzdr !

Napisane Feb 17, 2008, 3:31 pm
Wasz sprzęt Snowboard em12 124 1
mrFlip

mrFlip
Ja mam taki sprzęt : http://img413.imageshack.us/img413/957/1198914245559245600x800bw4.jpg
Narty freestylowe : Salomon Foil 06/07
Buty : Salomon Foil 07/08
Wiązania : Salomon 12 free
I żaden snowbord - lans mi nie podskoczy :)

Napisane Dec 30, 2007, 9:24 pm
Deski Chocolate Sprzęt Patryku 73 1
mrFlip

mrFlip
no więc kupiłem dzisiaj Chocolata pro Marc Johnson i powiem tak : rofil ma zajeb.isty !!! Poprostu miodzio !!! A ta graficzka !!! Kupiłem u ,,konkurencji'' z Jessupem gratis za 199 zeta !!! Polecam !!!

Napisane Jul 5, 2007, 6:51 pm
Gdzie na snowboard przez ferie?! Snowboard McCvir 33 1
mrFlip

mrFlip
Ja to tylko w bliższe tereny czyli : Zieleniec , Czarna Góra no i oczywiście Jugów park  B) A i do Czech się pewnie wybiorę -> Przełęcz Czerwonogórska no i mooooże S.Młyn

Napisane Dec 15, 2006, 11:26 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>