Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Dziary Hydepark Paffcio90 1121 5
skrzattek

skrzattek
Moja lewa dlon i kawalek prawej reki
Pozdro [url=http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/537/8nvaCi.jpg]Dłoń[/url]

Napisane Aug 17, 2014, 11:14 pm
skrzattek

skrzattek
Niee, przepraszam, źle się wyraziłem. Chodziło mi o styl, nie sposób. Tak właśnie, kotwice, pin up girls itp. A co do plemiennych tatuaży, to chciałbym kiedyś poddać się zabiegowi wykonania takiego tradycyjnego.

Napisane Feb 20, 2013, 5:06 pm
skrzattek

skrzattek
Łooł, bardzo fajny motyw!
Mam pytanie, co myślicie o typowo oldschoolowych tatuażach? Chodzi mi raczej o sposób wykonania tatuażu niż sam motyw.

Napisane Feb 19, 2013, 3:32 pm
skrzattek

skrzattek
A jak idziesz na targi motoryzacyjne do dają tam samochody za darmo :P? Nie no żartuję, wątpię żeby w ogóle dopchać się do tatuowania, bo zazwyczaj można umówić się na tatuowanie na konwencie dużo wcześniej.

Napisane Apr 27, 2012, 3:03 pm
skrzattek

skrzattek
A tak zapytam, wybiera się ktoś z Was na Wrocław Tattoo Konwent?

Napisane Apr 24, 2012, 7:15 pm
Czapki zimowe Dodatki qba97 82 1
skrzattek

skrzattek
Siema! Szukam czapki zimowej z motywem kamuflażu(camo/moro?), ale nie chodzi mi o jakieś czapki dla myśliwych czy wędkarzy. Polecicie jakiś sklep, bo sporo już przejrzałem, a nie znalazłem nic ciekawego, a to chyba "modny" motyw w tym sezonie.

Pozdro!

Napisane Mar 12, 2013, 3:42 am
Snapback / FullCap Dodatki knoh 40 3
skrzattek

skrzattek
Od kiedy ostatni raz tu zaglądałem moja kolekcja trochę się powiększyła. Obecnie posiadam snapbacki: starter  kr3w, emerica, obey, transmission, diamond supply co, starter vans i starter huf. Dodaje zdjęcia vansa i diamond, niestety innych nie mam. Czapa Vansa trafiła się jak ślepej kurze ziarno, wyhaczyłem za 8f w tk maxx'ie, huf też kupiony po przecenie za 15funciaków w size.

http://zapodaj.net/c46ccde8ce947.jpg.html

http://zapodaj.net/fe730a22555b5.jpg.html

Pozdro!

Napisane Mar 1, 2013, 4:11 am
skrzattek

skrzattek
Ja swoja czape obey kupilem jak bylem w Londynie, w sklepie Size. Ejjj a wiecie czy gdzieś w PL kupię snapa Vans x Starter?

Napisane May 16, 2012, 1:22 pm
skrzattek

skrzattek
Mega ten starter Vansa! co do tematu to zdecydowanie wole snapbacki, nie nosze fullcap'ow w ogóle. Nie wiem czemu, jakoś snapy bardziej mi pasują. A co do snapów to posiadam starter x krew, jedna obey i jedna emerica.

Pozdro!

Napisane Mar 21, 2012, 7:32 pm
Vans Buty pitr 588 1
skrzattek

skrzattek
Pierwsze buty jakie mialem na deske to byly vansy, model churchill. Były mega, na prawde wygodne i fajne buty. A poza tym wyglądały jak klasyczny deskorolkowy but, taki masywny z większym językiem. Przez kilka lat nie mogłem znaleźć tego modelu w moim rozmiarze i ostatnio ogarnąłem je sobie na allegro za nieco ponad 100zł nowe. I muszę przyznać, że vansy są o wiele wygodniejsze niż większość innych butów. Szkoda tylko, że zajęli się głównie produkcją takich trampkowatych modeli, bo ja wolę te bardziej masywne.

Napisane Mar 25, 2012, 8:03 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>