Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Buty Es Buty PreMierGoo 304 1
Kancio

Kancio
jedynki były kozaczo wygodne, ale mało wytrzymałe (outsole dawał ciała). dwójeczki maja. o ile się nie mylę outsole ściągnięty od promodelów, więc powinny być lepsze.

Napisane Jan 26, 2011, 12:35 pm
Buty Nike SB? Buty Rychu5012 565 6
Kancio

Kancio
sb są bardziej pod deskę projektowane niż 6.0

Napisane Dec 4, 2010, 11:12 pm
Kancio

Kancio
Angello powiedział(a):
Mam okazję zakupić parę butów tej własnie firmy. Zastanawia mnie tylko taka kwestia. Mianowicie, buty pro model omal salazar za 229zl będą lepsze pod względem wytrzymałości, czy jednak dunk low pro za 199zł ? Różnica w kwocie nie jest zbyt wielka, ale zależy mi na dobrym i uzasadnionym poleceniu jednej z tych par butów. Dzięki z góry :)

oba modele dają radę.

Napisane Dec 3, 2010, 10:45 pm
Kancio

Kancio
alieeen123 powiedział(a):
Hmm bciki Nike Sb są w miare są cieńke zawsze mi sie tak kojarzą ale nie ździerają sie szybko . do chodzenia są chałowe ale na desko są ok ja mam nike sb stary model takie niebieskie ale wybrałem je bo mają zawalist podeszwe Mam Jessupa i wogule sie niezdrła po 4 miesiącach :D:)

słownik też jest ok.

Napisane Nov 29, 2010, 1:19 pm
Kancio

Kancio
czillout powiedział(a):
Nike sb blazer hi, przechodziłbym w nich zime? czy są raczej cieńsze jak vans sk8 hi?

nie ma blazerów sb hi całych ze skóry  (no chyba że masz takowe z jakieś starej kolekcji) więc po jednej zimie bendą do wywalenia + komfort w zime też do bani (przemakanie, ślizganie się).

Napisane Nov 28, 2010, 7:32 pm
Kancio

Kancio
i raczej kosztuje ona ok. 130 zł więc zastanów się czy jest sens kupować stary model buta i płacić jak za nowy i jeszcze czekać w kij czasu. Dodatkowo przydałoby Ci się ubezpieczenie paczki, bo te najtańsze przesyłki nawet nie mają gwarancji dostarczenia.

Napisane Nov 27, 2010, 12:09 pm
Kancio

Kancio
exsilun powiedział(a):
w paru sklepach netowych widzialem 2wójki. moze się cos uda

prędzej allegro / ebay, ale będzie ciężko.

Napisane Nov 26, 2010, 3:46 pm
Blue City w Warszawie Miejscówki bonanza666 10 1
Kancio

Kancio
kokos96 powiedział(a):
kacu115 powiedział(a):
jedź korzystaj póki możesz bo niedługo będzie po wszystkim
kamuflage skejtpark niedługo zamykają

a dlaczego zamykaja? jedyny kryty sp w wawie i oni zamykaja nie moga nam tego zrobic

koniec umowy z centrum handlowym, prawdopodobnie będzie przeniesiony w inne miejsce. W związku z tym podwyżka wejściówek o 5zł.

Napisane Dec 4, 2010, 10:27 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 2
Kancio

Kancio
Square mają słabszą podeszwę od Theory (chyba że nowe modele mają już ta samą bo np square 2 mają taka sama) ale są kozaczo wygodne. Jak tylko do chodzenia to polecam, jak docelowo mają trafić na dsk to poszukaj czegoś innego. Tych adidasów nie miałem więc się o nich nei wypowiem :)

Napisane Nov 27, 2010, 3:57 pm
Kancio

Kancio
elmacio powiedział(a):
ledo12 powiedział(a):
wie ktoś może coś o tych ES'ach ? lub TYCH Bo nie za dużo o nich wiem, a niechce przepłacić dużo kasy za słaby but

Jak masz jedną parę, to pochodzisz parę miesięcy - 3, 4. W moim przypadku pod dwóch miechach była już całkiem łysa podeszwa i czułem każdy kamyczek, bo czterech miałem już dziurę na wylot. Serdecznie odradzam : )

Ja mam 2 pary tylko że midów (1,5) i są spoko. Jedno w collabo z chocolate kupiłem w tamtą zimę chodziłem w nich z pół roku, potem wziąłem na deskę nie mają przetertej podeszwy. 2 też trzymają na kozaku, ale trzeba pamiętać że to trampki i nie wymagać żeby po roku chodzenia były jak nówki.

tonyalva - mam te busenitzy, są spoko, nie rozklejają się ani nic, ale są średnio wygodne.

Napisane Nov 27, 2010, 12:20 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>