Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Bierzmowanie Hydepark Kroolik182 248 1
voythaz2

voythaz2
matihood powiedział(a):
Ja tam niestety chyba wezmę to jeżeli nie narobi mi wstydu przed innymi dla kasy którą najprawdopodbniej dostanę... a kochać da się bez ślubu... ja nie uznaję kościoła tylko BOGA !! Dla mnie kościółdzisiejszy jest materialny i prawdziwiwe chrześcijaństwo w nim to tylko 5% tego co nauczają o religii naszej  w nim...

Dokładnie to samo chciałem napisać (tyle, że bez błędów). :P
Również uważam, że KK ma dzisiaj tyle wspólnego z Chrystusem, co ja z rzekomym lodem na marsie. Księża zaczęli się wywyższać na tyle, że sami przejęli rolę Boga (a raczej jakiegoś bożka), bo czym można wytłumaczyć moc odpuszczania grzechów (niby to Pan Bóg nam przebacza za pośrednictwem "duchownego", lecz to ksiądz - człowiek taki sam jak każdy z nas - nas wysłuchuje. Czemu więc nie mogę się wyspowiadać w myślach i faktycznie porozmawiać z Wszechmogącym?) i święcenia czego tylko się da (w szkole siostry święcili ostatnio tornistry. Nie obyło się bez tacy). Jednak dla mnie jest to niczym w porównaniu z tym, że banda w większości zakłamanych kardynałów decydowała gdzie idzie nieochrzczone dziecko. Padło na czyściec. Czort z tym, że w Biblii nie ma nawet wzmianki o piekle (pomijam fakt, że w III w. wybrano "wygodne" księgi z Pisma Świętego, a "niewygodne" wyrzucono/zniszczono). To właśnie banda nierobów w czarnych sukniach spowodowała, że coraz mniej uważam się za katolika. Zawsze będę starał się wyznawać prawdziwego Boga, a nie religię, która nie ma z Nim nic wspólnego. :( W zeszłym roku do bierzmowania, co prawda przystąpiłem, ale wtedy mało mnie obchodziła jedna wielka hipokryzja w KK. Coraz mniej jest na świecie uczciwych księży, popów czy innych mnichów. Taka smutna prawda. Amen.
PS: jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, ale takie jest moje zdanie. Z drugiej strony wypowiadałem się tylko o negatywnych stronach katolicyzmu. Pozytywy też się zapewne znajdą.  :P

Ikona posta Napisane Jun 24, 2008, 12:55 am
c-bool Pozostałe Robels 86 1
voythaz2

voythaz2
Cenię muzyków, którzy tworzą muzykę z przekazem. Niekoniecznie muszę się zgadzać z ich poglądami (wtedy - rzecz jasna - nie słucham), jednak ważne jest, by muzyk wiedział, co gada (a raczej śpiewa). :P Czasem jednak sam lubię posłuchać czegoś "bez słów", ale nie C - Boola.
C- Bool tworzy coś, co nie ma ani wspomnianego przekazu, ani rytmu, który by mi się podobał. Trudno... Jednym się to podoba, innym nie. Ja należę do tych drugich. Nie mam nic do jego słuchaczy, techno i imprez typu "jazda, jaaaazda!". Nie moja sprawa, czego wy słuchacie. Ja tego nie lubię i tyle. Z drugiej jednak strony trudno jest stworzyć muzykę elektroniczną z przekazem, choć nie jest to niemożliwe (vide: Fatboy Slim, jednak to już nie techno. Szkoda, że C - Bool nie poszedł w tym kierunku). POZDRO zarówno dla zwolenników jak i przeciwników techno (dla was ociupinkę większe). :P B)
LUDZIE, SZKODA ŻYCIA NA KŁÓTNIE.  ^^)

Ikona posta Napisane Jun 19, 2008, 5:05 pm
Bob Marley Pozostałe matihood 241 1
voythaz2

voythaz2
michal92 powiedział(a):
bad boys bad boys what you gonna do what you gonna do when they come for you - kozacki kawałek :)

Taaa... a moimi ulubionymi kawałkami Marleya są "Ulotne chwile", "TNT" no i oczywiście "Scatman world". No stary... ileż można... :thinking:
4 STRONA!
A wracając do tematu. Bob Marley jest dla mnie archetypem klasycznego reggae. Każdy jego utwór ma klimat, przekaz i świetne wykonanie, czego brakuje większości obecnych muzyków. Ostatnio zacząłem słuchać twórczość Jego synów i wiecie co? Również polecam, geny zrobiły swoje! :P

Napisane Jun 19, 2008, 4:01 pm
Będziecie powtarzali rok szkolny ? :D Hydepark ozzyrys 150 2
voythaz2

voythaz2
pawian2 powiedział(a):
bardzo fajnie koledzy. łądnie was wpuszczam w kanał. srednia 3,5 z testow 70 pkt:)))

sory ze sie tyle nameczyles ; p

Stary... nawet nie wiesz jak mi ulżyło.  ^^) Rozpisałem się tak, bo mój dobry kumpel trzeci raz nie zda. Nie przystąpił do testów, średnią ma - uwaga! - 0,6 (z wielu przedmiotów nieklasyfikowany, czyli nie ma nawet 3 ocen). Żal mi go, bo zostanie wywalony ze szkoły (osiemnastka) i nie planuje nawet iść do OHP. Nie tylko on zresztą tak ma. Znam jeszcze wiele takich osób, które są naprawdę spoko, ale rujnują sobie życie. Dlatego chciałem przynajmniej Tobie pomóc.
Btw coś mi nie pasowały do całości twoje inne posty. Trzymały się kupy i nie miały pełno ortów. :P
PS Wkrętka Ci się udała, skurczybyku jeden. :)
PPS Moje kazanie jest na tyle obszerne i może motywujące, że sobie je gdzieś zapiszę, by w przyszłości spróbować zmotywować jakiegoś nieuka.
PPPS (:P) Kiedyś kolega z byłej klasy próbował wyrwać dostać się do technikum, ale z lenistwa poszedł do zawy. Powiedziałem mu coś podobnego, co wcześniej napisałem, naskrobałem mu kilka wypracowań z polskiego, podanie do nowej szkoły i go przyjęli. Ba! Nawet sobie tam radzi!

Napisane Jun 17, 2008, 10:56 pm
voythaz2

voythaz2
pawian2 powiedział(a):
srednia 1,98 i zdaje, po znajomosci, zachowanie nieodpowiednie

W temacie dotyczącym egzaminów napisałeś, że miałeś 19 punktów. Zastanów się więc: nie lepiej powtórzyć rok, pouczyć się trochę i pójść do wymarzonej szkoły (nieważne czy jest to liceum, technikum lub zawodówka)? Co Ci szkodzi? Na pewno nie duma, bo nie pisał byś wtedy o swoich ocenach. Samo OHP nic Ci nie da, co - rzecz jasna - nie jest równoznaczne z brakiem późniejszych perspektyw. Chyba, że chcesz, aby przez całe życie ktoś Ci pomagał. Tutaj również pies pogrzebany: rodzice nie będą żyć wiecznie, laska może zdradzić, ziomki mogą opuścić. Oczywiście jest jeszcze jedna opcja, mianowicie: jesteś nierobem, alkoholikiem i żyjesz z pieniędzy podatników. Taki jest dzisiejszy świat. :(
Chcę byś wiedział, że twe wypowiedzi zmusiły mnie do napisania tego postu (a jest to moja pierwsza wypowiedź na Andegrandzie od baaaaardzo dawna). Jeśli nie odpiszesz w tym temacie, na PM lub na mój mail (voythaz@vp.pl) to twoja sprawa, ale daj tylko znać, że odczytałeś. W przeciwnym razie napiszę Ci PM, lecz będzie to jedyna rzecz, którą mogę dla Ciebie zrobić (chyba... jeśli nie, daj znać, razem z innymi użytkownikami coś wymyślimy). Przemyśl to. Serdecznie pozdrawiam i proszę byś dał znać, że przeczytałeś to, co przed chwilą napisałem.

A żeby nie było, że piszę nie na temat: rok szkolny poszedł mi w miarę dobrze. Będę miał średnią 3,6, a jestem w I klasie LO. Także zdam bez większych problemów.  :cyclops:

Ikona posta Napisane Jun 17, 2008, 7:55 pm
Enneagram Hydepark Mstr 94 1
voythaz2

voythaz2
Miau powiedział(a):
Mi wyszło 7w6 ^^ komik..... fajnieeeeee

Mi oraz Paffcio90 też to wyszło. Buachacha... załóżmy grupę Dżimów Karejów i Robinów Łiliamsów dla ubogich.  :cyclops:

Ikona posta Napisane Jun 16, 2008, 11:14 pm
Człowiek który potrafi latać Hydepark Miau 202 1
voythaz2

voythaz2
pare aktorow, troche efektow specjalnych i ,,włala" :)

Ikona posta Napisane Aug 19, 2006, 11:10 pm
Fast and Furious:Tokio Drift Hydepark blizzard1 181 1
voythaz2

voythaz2
blizzard1 powiedział(a):
ściągnąłem sobie muze z filmu :devil:
Muza
hahah...nic tylko ściągać!!:devil:
Film całkiem fajny. Ot taki "odstresowywacz". :P Z muzyką jest podobnie.

Ikona posta Napisane Aug 19, 2006, 7:35 pm
A pamiętsz gume Turbo a pamietasz ... Hydepark emilkaa 483 1
voythaz2

voythaz2
orginalny temat :) a pamietacie kontre na pegazusa?
a pamietacie te czasy kiedy sprzedawalo sie 1000 gie w cenie jednej?

Ikona posta Napisane Aug 19, 2006, 7:33 pm
Stało się! Jestem w sekcie. Hydepark Zyga 84 1
voythaz2

voythaz2
ommmm... koniec jest bliski :)

Napisane Aug 19, 2006, 7:27 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>