Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
"Starzy" użytkownicy. Hydepark Boro92 113 1
Kamileeek

Kamileeek
jou  B)

coś w tej stronie jest, że po zajrzeniu wraca sporo fajnych wspomnień.

Chociaż jak czytam swoje stare komentarze.. Młody gniewny  :P

Ikona posta Napisane Dec 12, 2017, 4:05 pm
Buty Nike SB? Buty Rychu5012 565 1
Kamileeek

Kamileeek
LSKSKATE powiedział(a):
Na początku byłem bardzo źle nastawiony do tych butów. Dostałem za darmo blazery i musze powiedziec ze dobrze sie w nich jezdzi i sa nawet wygodne. Podeszwa wolno sie sciera i bardzo fajnie. Osobiscie nie kupilbym ich ale jak juz mam za friko to nie bede marudzil.

ten temat nie jest po to żebyś powiedział, ze masz je za darmo dlatego sa dobre tylko do obiektywnej oceny..

Ja miałem PRODy strzaskały się po miesiącu. Niczym nie różnią się od Osirisów czy Globe'ów, są tylko 5x droższe i z łyżwą na boku.

Napisane Aug 4, 2009, 4:06 pm
Olimpiada w Chinach- Oszustwo? Hydepark Pioterv 69 1
Kamileeek

Kamileeek
A nie jest podejżane to, że Robert Korzeniowski nagle pojawił się z nikąd i zdybywał złoto na IGRZYSKACH a nie Olimpiadzie bo Olimpiada to czas pomiędzy igrzyskami ? Nie jest podejżane to, ze 4 razy zdobył złoto i to, że jak miał już przegrać to nagle Murzyn który był przed nim niby kawałek podbiegł i go zdyskwalifikowali ? hmm to wszystko śmierdzi.. Człowieku gadasz tak bez sensu, że nawet nie mam ochoty tego czytać..

Napisane Aug 19, 2008, 12:19 am
Tolerancja w szkole? Pozostałe Salwatore 338 1
Kamileeek

Kamileeek
Jak byłem w gimnazjum to wszyscy się tym jarali jak jeździłem i pie*dolił ich styl w jakim się ubieram teraz zobaczymy jak będzie w liceum. : )

Napisane Aug 16, 2008, 9:54 pm
Będziecie powtarzali rok szkolny ? :D Hydepark ozzyrys 150 1
Kamileeek

Kamileeek
4,15 do liceum zachowanie ndp

Napisane Aug 14, 2008, 8:29 pm
blaty Celebrities Sprzęt Krystian04 304 1
Kamileeek

Kamileeek
boguspro powiedział(a):
a ja wole jarta moim zdaniem to tosamo ale rozni sie czyms nie umiem tego opisac jart sie nie niszczy a celeb tak troche szybciej

Są z tej samej fabryki ale to nie znaczy, że to to samo. Wyprodukowanie Celeba kosztuje około 50-60 zł zależy od grafiki a Jarta 90-100zł.. Różnice widac w jeździe. Dla porównania Pogo, Miniramp i inne polskie blaty są produkowane w chińskich fabrykach i koszt takiego blatu to około 30zł. Ach ta Polska..

Napisane Aug 5, 2008, 12:07 am
Granica w schodach Tricki Salva 93 1
Kamileeek

Kamileeek
Salva powiedział(a):
Pisze to bo liczę że ktoś miał ten sam problem i pomoże mi go rozwiązać. Jeżdzę dwa lata potreafie troszkę triczków, na lajcie skaczę z czterech schodów ale gdy zabieram się za pięć to pojawia się problem... Rozpędzam się wybijam się olką elegancko tak  jak na tych mniejszych schodach lecę lot deski wyrównany wszystko zapowiada się fajnie i jakieś 20 cm od ziemi gubię deskę spod nóg. konkretnie ucieka mi za plecy. Co mam z tym zrobic? szlag mnie trafia bo jestem pewny że technicznie to nie jest dla mnie problem, ale mimo to robię jakiś błąd w ostatnim ułamku sekundy.

Skoro jeździsz dwa lata to jesteś wyjątkowym beztalenciem, że ollie z 5 nie możesz. Nie podbijaj taila jak do wskoczenia pod krawężnik tylko tak jakby przed schodami stały 2 włożowe blaty. Poprostu robisz za niskie ollie.

Napisane Aug 3, 2008, 11:07 am
Największe osiągnięcia Pozostałe Komura13 128 1
Kamileeek

Kamileeek
360flip z 5, nollie double flip, switch double flip, switch 360flip, nollie 360flip, wyszlifowany shove-it underflip, 540flip, flip z 7, ollie z 11.

Napisane Jul 29, 2008, 9:39 am
Wielkość stopy a deska Pozostałe Pioterv 90 1
Kamileeek

Kamileeek
Stopy do rozmiaru deski nie mają znaczenia..
Ja mam 44,5 i jeżdże na 8" bo na węższych nie potrafie nawet ustać.

Napisane Jul 19, 2008, 11:47 am
Go Skateboarding Day 2008 Pozostałe west92 238 1
Kamileeek

Kamileeek
Cały dzień na moim skateparku.

Napisane May 25, 2008, 1:44 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>