Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Millencolin Rock / Metal kokos15 16 1
pawcio91

pawcio91
Dobre melodyjne granie wpadło mi w ucho kilka piosenek.A co do komercji blinka to posłuchaj sobie ich pierwszej płyty mało osób chyba ją zna różni się dużo od tych nowszych.

Napisane Feb 1, 2008, 9:30 pm
Placebo Pozostałe bula1111 62 1
pawcio91

pawcio91
Nie znam ich całej twórczości ale słyszałem piosenke Where is my mind i moim zdaniem ta piosenka jest zajebista.Była chyba na soundtracku do filmu Fight club(
Podziemny krąg).

Napisane Sep 22, 2007, 12:48 pm
Sum 41 Pozostałe lutero 34 1
pawcio91

pawcio91
Fajny zespół miesza różne style californijski punk troche metalu nu metalu.Szczególnie podobają mi się:
Fat lip
Summer
We're all to blame(bardzo ostry kawałek)
Pieces

Napisane Sep 22, 2007, 12:40 pm
co sadzicie o filmie ''8 mila''?? Hydepark tomek0411 59 1
pawcio91

pawcio91
pitr powiedział(a):
"8 Mila" 4/10
"Zielona Mila" 10/10
joł

4/10 skąd taka zła ocena.
A zielona mila to całkiem inny film więc po co wogóle piszesz tu o nim bo podobna nazwa??
Moim zdaniem 8 mila jest bardzo dobrym filmem jednym z niewielu o takiej tematyce no i eminem bardzo dobrze zagrał.

Napisane Aug 1, 2007, 12:07 pm
Komedie Hydepark davidek92 173 2
pawcio91

pawcio91
dyhu9 powiedział(a):
dyhu9 powiedział(a):
American Pie 1,2,3 i ewentualnie 4! bo 5 to lipa =/
Straszny Film 1,2,3 i 4 nie wiem bo nie oglądałem..

EDIT:I jeszcze Roadtrip i eurotrip!

no po przeczytaniu waszych postów dochodzą:
Ali G
Chłopaki z sąsiedztwa
Zemsta Frajerów!

Chłopaki z sąsiedztwa to jest dramat pewnie chodziło ci o parodie chłopaczki z sąsiedztwa ;).

Napisane Jul 30, 2007, 7:10 pm
pawcio91

pawcio91
Moje ulubione to:
-chłopaczki z sąsiedztwa zajebista parodia chłopaków z sąsiedztwa(przed obejrzeniem tego pierwszego koniecznie musicie obejrzeć ten drugi)
-ściągany i wszystkie nagie bronie oraz odyseja komiczna
-Friday(Chris tucker wymiata w tym film postać smokiego)
-Ali g
-monthy pythony są zajebiste

Napisane Jul 30, 2007, 11:45 am
The Offspring Rock / Metal dexterm 111 1
pawcio91

pawcio91
Lubie ich kawałki chociaż znam tylko płyte americana i conspiracy of one :P
A co do tego że sie skomercjalizowali to poprostu są popularniejsi to że ich teledysk leci na mtv to nie znaczy że są do dupy ludzie pomyślcie troche

Napisane Jul 29, 2007, 12:59 pm
Tech N9ne Rap / Hip-Hop Rysiunio 33 1
pawcio91

pawcio91
Rzeczywiście przesłuchałem kilka kawałków z tej płyty i przyznaje iż ma on zjaebisty flow i potrafi nieźle operować głosem.Bardzo podoba mi się też kawałek z płyty Anghellic-Tech N9ne - This Ring

Napisane Jul 29, 2007, 12:23 am
Molesta/Ewenement Rap / Hip-Hop harnasiek 205 1
pawcio91

pawcio91
Molesta zajebisty skład.Skandal był jedńą z pierwszych płyt hip-hopowych w polsce.Osiedlowe akcje to klasyk który chyba wszyscy znają.Dla mnie najlepiej nawija włodi i pele a wilku niestety troche odstaje od reszty ale też daje rade.

Napisane Jul 29, 2007, 12:13 am
WWO Rap / Hip-Hop poldeq 70 1
pawcio91

pawcio91
WWO tworzy moim zdaniem zajebisty rap.Większość ich numerów ma jakiś pzekaz jest o czymś konkretnym czego nie można aktualnie powiedzieć o wielu polskich wykonawcach.Szczególnie podoba mi się ich pierwsza płyta masz i pomyśl.Jeszcze będzie czas wymiata!!

peace1990 powiedział(a):
Rysiunio powiedział(a):
peace1990 powiedział(a):
Myśle, że słuchacze mało ambitnej muzyki posiadają niski poziom intelektualny, co sprawia, iż twórczość artystów wyższych kulturowo jest dla nich mniej zrozumiała.

A ja myślę, że Ty słuchając rapu stawiasz innych niżej od odbiorców innych gatunków muzycznych...

Absolutnie nie! Kocham kulture hh, ale nie ograniczam sie do słuchania wyłącznie rapu. Uwielbiam reggae, ragga, ska, muzyke poważną jak i również alternatywną. Szanuje słuchaczy każdego rodzaju muzyki, nawet tej komercyjnej oraz płytkiej. I nie stawiam ich, jak to napisałeś "niżej" każdy słucha czego chce i niech tak pozostanie:) peace peace peace peace :cyclops:

Rysiunio powiedział(a):
Myślisz, że każdy odbiorca WWO rozumie ich teksty? NIE! Słuchają, bo Sokół jest 'elo', bo jest szanowanym MC, ale wielu słucha też tylko dlatego, że jest w PROSTO, które jest obecnie jedną z najpopularniejszych wytwórni... najpopularniejszych dla dzieciaków z dobrych domów, które pozują się na tzw. 'dzieci ulicy'... :rolleyes:

a tutaj zgodze się z Tobą w 100%  :cyclops:
dodam tylko, że wg mnie PROSTO. ostatnimi czasy zeszmaciło się...

A mógłbys wytłumaczyć skąd ta opinia odnośnie prosto??

Napisane Jul 28, 2007, 11:22 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>