Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Bieluń Hydepark Rof 32 1
Guliwer

Guliwer
jak byłem w podstawówce to kiedys styarszy odemnie koles przyszedł po tym do szkoły... blady jak trup, ledwo chodził i zygał co 5 metrów i osdwiezli go karetka do szpitala... chyba nie była to jego najlepsza kapa jaka miał:P

Napisane Aug 14, 2007, 10:18 am
"Nigga" Hydepark piszczel 68 1
Guliwer

Guliwer
ja uzywam tego słowa bardziej na zarty.. nasladujac czarnych rapewrów zaa oceanu hehehe

Napisane Aug 14, 2007, 10:15 am
nowa subkultura ;D Hydepark martex 286 1
Guliwer

Guliwer
martex powiedział(a):
W ostatnim czasie zauważyłem, że pojawiła się nowa subkultura. Mianowicie piłkarzyki xD Oto opis typowego piłkarzyka:

-włosy koniecznie ułożone w jakiś stożek, irokezik lub coś podobnego
-koszulka w paski najczęściej polo (notuje się liczne przypadki podniesionego kołnierzyka)
-dość obcisłe spodenki
-buty koniecznie jakieś sportowe (najczęściej jakieś halówki albo na rzepy)
-posiada profil na fotka.pl
-imprezują w klubach gdzie puszczają techno

I powiedzcie, że to nie subkultura :]

hehe to samo zauwazyłem hehe:P
wqrwia mnie to ze teraz kazdy kupuje polo w paski, kiedys takie cos w polsce mozna było kupic jedynie w lumpie a teraz jak sie to stało "modne to w kazdym sklepie jest tego pełno i co drugi "piłkarzyk" "techno mół" wozi sie w tym po miescie

Napisane Aug 10, 2007, 6:15 pm
Torba DC etc... Hydepark rychu911 31 1
Guliwer

Guliwer
juz dawno zauwazyłem ze im chodzi o kase a nie o skatewboarding, maja wykreowana marke i im to jedna czy sprzedadza buty na deske czy torbe, wystarczy ze dadza swoje logo i juz wszystcy kupuja je za smieszna (jak dla mnie) cene mimo ze jakosciowa nie ruznia sie od zwykłych produktów...
dotyczy to dzieciaków podjaranych np koszulkami z logiem skate firm jak i osób które kupuja to bo to jest modne
takie moje zdanie

Napisane Aug 10, 2007, 6:11 pm
Nagrody Darwina Hydepark kiserski 20 1
Guliwer

Guliwer
kiserski powiedział(a):
Ogolnie rzecz biorac sa to nagrody za naprawde glupia smierc.   

a troche mniej ogolnie to jest to nagroda za wyeliminowanie swoich głupich geenów z wspólnej puli ludzkich genów... czyli smierc albo utrata zdolnosci do reprodukcji:P
przeczytałem cała ksiazke:)

Napisane Aug 3, 2007, 12:07 am
Tabaka Hydepark kome1 1346 1
Guliwer

Guliwer
ja najczesciej przez mała rurke z szybki telefonu:P mozna podswietlic jak ciemno:P
czasem z rowka tabaczanego (z reki) kiedys czesciej robiłem kreski a teraz juz mi sie niechce... czasem na impreach jeszcze

Napisane Jul 29, 2007, 9:11 pm
Tania odzież, Lumpex. Kupujecie coś tam? Hydepark murzin 712 1
Guliwer

Guliwer
ja ostatnio kupiłem sobie stylowy kapelusik za 5 zł:P dodałem 4 cwieki i pinksa z misfitsów i wypas;P

kiedys koszulki polo w paski mozna było w polsce kupic tylko w lumpach bo w innycvh sklepach tego nie było a taraz stało sie to modne i co drugi techno-Żel moze taka kupic w pierwszym lepszym sklepie z ciuchami ;|

Napisane Jul 28, 2007, 12:31 pm
Oczy! :) Hydepark Floydeq 479 1
Guliwer

Guliwer
ja mam zielone a najlepsze sa zielono-niebieskie

Napisane Jul 28, 2007, 12:28 pm
Dead kennedys Rock / Metal Matek91 19 1
Guliwer

Guliwer
ja znam tylko police truck i bardzo mi sie podoba ale jakos nie miałem okazji przesłuchac innych piosenek

Napisane Jul 11, 2007, 8:34 pm
THE Misfits Rock / Metal TheMisfit 208 1
Guliwer

Guliwer
Devilock powiedział(a):
:| chyba zapomniał(ą)ś napisać że rzecz jasna misfits to emo bo sie malują, śpiewają o swoich problemach i jeszcze płaczą i są wogóle teraz modni w *****
OCH OCH teksty o zabijaniu :O
*****Ć.EMO!

heheh jasne horror pank to prawie to samo co emo hehehehehe gratuluje głupoty

najlepsze kawałki:
-Dig up her bones
-last carres
-london Dungeon
-scream
-die die my darling
-bullet
-saturday night
-Hibrid moments
hmmm... to chyba najlepsze jakie mi sie podobaja

Dziat powiedział(a):
martex powiedział(a):
jak pierwszy raz sie slucha to nie wydaje sie fajne ale jak sie wkrecisz to uoooooo!! :D wiadomo o co loto

Dokładnie :D Pierwsze kawałki jakie usłyszałem to "Saturday Night" i "Where eagles dare". Z początku mi się nie bardzo podobało. Raz se puściłem dla odmiany, żeby nie leciało cały czas to samo i mi się spodobało strasznie. Teraz mój ulubiony zespół.
dokładnie tak samo miałem z misfitsem i danzingiem... na poczatku mysle sobie co to za shit... nie podoba mi sie , potem spodobała mi sie jedna, druga piosenka i coraz to nowsze i tak sa to moje najlepsze zespoły

Napisane Jul 11, 2007, 8:21 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>