Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Molesta/Ewenement Rap / Hip-Hop harnasiek 205 1
neckuno

neckuno
Wie ktos moze dlaczego Wilku odszedl z Molesty??

Napisane Apr 9, 2008, 10:46 pm
wrocław koło krasnala Miejscówki drag0n666 10 1
neckuno

neckuno
Fajna miejscówka,zawsze jak wpadam do Wrocka na dechę to podbijam na Świdnik.Schody ani murki nie są mega,ale miejscówka ma swój klimat.Podoba mi się pasek marmurowy wewnątrz donic,można go wykorzystać do manuala jeśli dobrze pamiętam.Pozdrówki z Wałbrzycha!!

Napisane Dec 7, 2007, 10:37 am
gdy przychodzisz na bani Hydepark niemka111 36 1
neckuno

neckuno
No teraz już tak nie chleję jak kiedyś,bo za małolata to co dwa dni ugotowany przychodziłem,heh.Zazwyczaj unikałem wzroku rodziców,a jak już rozkminili że coś jest nie tak to standardowo"ale ja tylko jedno piwo wypiłem"ledwo stojąc na nogach:P Najgorzej zawsze było jak przychodziłem po jakimś piwku doprawionym blancikiem bo mi zawsze oczy konkretnie roz......ło i jedno piwko już nie pomogło,to wtedy mówiłem że kumpel urodziny miał i takie tam.Tylko ciekawe jest to że kilka razy w miesiącu te urodziny;)Zawsze była jazda ale na drugi dzień już był lajcik,a teraz maturka,dziewucha i się skończyło szaleństwo,hehe

Napisane Nov 20, 2007, 12:42 pm
Tede vs. Onar MORDO TY MOJA !!:) Rap / Hip-Hop zanetka90 91 3
neckuno

neckuno
Aha jeśli chodzi o to kto moim zdaniem przegrał bitwę...To oczywiste że TEDE,kto zna się na tym szicie to przyzna mi rację.Nie piszę tak,bo nie lubię Tedego,ale nie przepadam ani za jednym ani za drugim.Tede według mnie jednoznacznie zaliczył porażkę.I szczerze mówiąc nawet taki syf jak Nowator dał mu radę.Gdzie się podział stary Tede??!Jednym zdaniem mówiąc-Hajs zaczyna rządzić rapem w polsce i nie mówię tego tylko na temat Tedego,ale bez offtopu.Kiedyś to dissy były na taśmach i ciężko było wogóle je zdobyć,albo raperzy jechali sobie na wolno i była zajawa...kto by pomyślał,że dzisiaj dissy będzie się rozdawać na wypasionych MP3 żeby zdobyć poparcie,taka prawda.Ale było już o tym mówione.
Pozdrówki dla tych co kumają bazę i potępienie dla tych co mają na dysku w kompie wszystkie najnowsze płyty a na rapie tak naprawdę g***o się znają,a coś szeleszczą na forum jakby byli niewiadomo kim i myślą że znajdą kolegów.
Keep it real

Napisane Oct 16, 2007, 4:22 pm
neckuno

neckuno
Internetowe cwaniaki...Ciekawe ilu z was wogóle ma pojęcię na temat rapu,nie mówiąc już o beefach.Wydaję mi się,że ten kto założył tego posta miał na myśli wyrażenie własnej opinii na temat tej bitwy,a z tego co widzę jeden drugiego wyzywa od frajerów.Jak niektórzy z was są tacy mądrzy to niech sami nagrają dissa bo widzę,że tu same kozaki.

Napisane Oct 16, 2007, 2:23 pm
neckuno

neckuno
Jak dla mnie jeżeli chodzi o formę przekazu to ONAR zniszczył według mnie Tedego co jest dla mnie zaskoczeniem,bo TEDE nie jest słaby jeżeli chodzi o te sprawy.Przypomnina mi się bitwa w Płocku,jak po mistrzowsku zjechał na wolnym Pezeta.Nie przepadam osobiście za Onarem,ale twierdzę że pocisnął ostro Tedemu,a Tede to już legenda,nie potrafi tego robić tak jak kiedyś.No a z tymi MP3-kami to zdeczka przypał.
Elo!!

Napisane Oct 14, 2007, 6:57 pm
Dave Mirra Freestyle BMX Gry, konsole, pc, internet... MANIEK000 77 1
neckuno

neckuno
Wprawdzie nie jeżdżę na BMXie tylko na desce,ale lubię gry tego typu.Kiedyś jak miałem zapalenie płuc i nie miałem co robić to odpaliłem sobie na konsolce i gra mi nawet przypadła do gustu,pomimo grafiki i czasami wkurzającej kamery.Dosyć fajny soundtrack i klimat.

Napisane Sep 28, 2007, 12:49 pm
alternatywna lawka dla deskorolkowiczow Pozostałe cheapskate 33 1
neckuno

neckuno
Nie powiem że mam coś do twórców,ale jak dla mnie to bzdura...kto wogóle wpadł na taki pomysł i jeszcze zmontował filmik,czyżby autor chciał żeby jego pomysł się rozpowszechnił?? :thinking: Jak dla mnie zrobienie takiego czegoś to strata czasu,już bym wolał zrobić jakiegoś grindboxa(na tym też się da siedzieć)i katować go przez cały dzień niż leżeć wackiem do góry :P

Napisane Sep 5, 2007, 10:56 pm
Marzenia związane z deską Pozostałe erapin1 430 1
neckuno

neckuno
Poprostu robić to mimo wszystko...a w przyszłości odwiedzić jakieś kultowe spoty na całym świecie(o ile ich nie zniszczą...)
Peace!! Skateboarding Never The End

Napisane Sep 5, 2007, 10:07 am
THPS i Extreme sports channel Miejscówki XYVA 17 1
neckuno

neckuno
Czy ja wiem....To tylko gra i nie ma się co sugerować tym co tam jest,bo to nierealne.A co do extreme,to takie coś tylko nakręca żeby jeździć na desce,tak samo jak SK8 Video.Czy ktoś czuje się przygnębiony oglądając SV??To tylko bardziej podkręca żeby złapać decka i rozwijać swoje umiejętności.
Peace!!
Acha swoją drogą temat nie w tym dziale co trzeba

Napisane Aug 28, 2007, 3:45 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>