Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Minor Threat Rock / Metal BeatBox 23 1
xhacex

xhacex
klasyka hardcorea. a poza tym ich wokalista byl tworca idea sxe. lubie i cenie te kapele

Napisane Dec 28, 2006, 3:20 pm
Seriale, Filmy Hydepark artursdz 213 2
xhacex

xhacex
no wlasnie nie wpsomnialem o harrym potterze. mimo ze to filmy dla dzieci to mi sie wszystkie podobaly. rewelacyjnie sie na nich bawilem wkinie i pozniej w domu ogladajac DVD typowe filmy do relaksu

Napisane Dec 24, 2006, 1:18 pm
xhacex

xhacex
jesli chodzi o filmy to mam kilka swoich kultowych tytulow: "punki z slc", "transpotting", "skazani na shawshank", "truman show". no i polskie komedie z lat 60 i 70. poza tym z asprawa mojej panny pokochalem tworczosc filmowa almodovara. koles robi takie filmy z eglow amala. zongluje stylami, psychika postaci i wogole. poza tym uzwa genialnych kolorow, bardzo wyraziste a jednoczesnie fajnie zestawione barwy. swego czau ostro sie jaralem starymi horrorami szcegolnie produkcjami tzw. szkoly niemickiego ekspresjonizmu. polecam "nosferatu symfonia grozy" i "gabinet doktora caligari" glowa peka od tych filmow mimo ze oba sa niemie i pochodz az poczatkow xx stulecia. jelsi chodzi o rzeczy wesole to cala tworczosci kolesi z monty pythona. z filmow totalnie glupich przy ktorych sie relaksuje mimo ze wiem ze sa ch-uja warte to "ameriocan pie" wszystkie czesci i wieksozsc totalnie glupich komedii amerykanskich o nastolatkach. wiem ze te filmy to dno a humor tam prezentowany jest na okropnym poziomie ale mnie one bawia. lubie pic browar i to ogladac. odpoczywam wtedy. jesli chodzi o seriale to jestem fanem "przystanku alaska" uwazam ze to jeden z lepszych seriali jaki powstal. lubilem tez "nowojorskich gliniarzy" za to ze fajnie ukazywal realia pracy w NY na stanowisku gliny (konkretnego a nie jakiegos madrali z drogowki hehe). poza tym nie przepadam za serialami. z polskich lubie tylko starocie w stylu "wojny domowej". uwazam ze 99% polskich seriali teraz robionych to raczej gowno. nie wpominajac juz o pseudokomediowych "kiepskich" albo "daleko od noszy" to co robo polsat puszczajac to gowno to jest jakas paranoja

Napisane Dec 23, 2006, 4:31 pm
Program do Robienia LOGO Hydepark BananaS 34 1
xhacex

xhacex
uzywam go czasem. faktycznie jest dosyc niezly

Napisane Dec 24, 2006, 1:16 pm
Ulubiony album Rock / Metal Matek91 56 1
xhacex

xhacex
od kiedy to sepultura gra hc?? no ale zeby bylo w temacie to trudno mi wymienic moj ulubiony album hardcore. chyba byliby to sick of it all "yours truly"

Napisane Dec 24, 2006, 1:15 pm
Fast Food Hydepark blizzard1 307 1
xhacex

xhacex
jakie smiesiac temu bylem w kfc bo nie mialem czasu na jakie slepsze zarcie i musze powiedziec z emimo ze to wszystko ladnie wyglada i niby fajnie smakuje to ten smak jest jakis specyficzny. nie odpowiada mi to

Napisane Dec 23, 2006, 4:51 pm
Gazety i książki Hydepark artursdz 42 1
xhacex

xhacex
jesli chodzi o ksiazki to nie jestem jakims fanatykiem. czytam glownie to co mi wpadnie w lapy i mi sie spodoba. ulubieni autorzy to grzesiuk i stachura a ze jzu wiecej nic nie napisza niestety to czytam w kolko to co napisali za zycia. poz atym tak jak mowielm to co mnie zainteresuje i wpadnie w lapska. co do gazet to czytam glownie punkowe ziny (pasazer, garaz i jakies inne mniej popualrne jesli mam do nich dostep), poz atym przegladam w emoiku wszystkie zagraniczne gazety muzyczne od mojo do terrorizera. dodatkowo kilka razy w tygodniu staram sie poczytac dziennik i od czasu do czasu gazete wyborcza zeby wiedziec co si edzieje na swiecie. z tygodnikow to raz na ruski rok czytam newsweek albo polityke. ze sportowych to raz na jakis czas przeglad sportowy. no i darmowe metro i metropol oraz echo miasta. generalnie lubie czytac gazety bo lubie wiedziec co sie dzieje, wole papierowe kartki niz ekran komputera i lubie sobie wyrabiac opinie na temat tego co ktos napisal

Napisane Dec 23, 2006, 4:21 pm
imprezy Hydepark MILNAA 119 1
xhacex

xhacex
wsumie bez alkoholu tez da sie bawic. na takiej 100% bez alkoholwej imprezie nie bylem ale kilka razy bylo takz e bylem wpijacym towazystwie jako jedeyny nie pijacy i wcale sie zle nie bawilem

Napisane Dec 23, 2006, 3:22 pm
Spółka Hydepark Kroolik182 25 1
xhacex

xhacex
szcerze mowiac ten pomysl z ciuchami jest mega dobry i sam juz o tym myslalem swego czasu. jesli chodzi o wlasny biznes to jest to mega trudn asprawa bo trzeba miec cos na rozkrecenie a nie radze zaczynac o ddlugow czy pozyczki z banku bo spalcanie tego gowna to mgea problem. co do latwego biznesu wymagajcego minimum wkladu to ja nic sensownego nie moge wymylec. swego czasu myslalem o zalozeniu *****em i nawet troche kasy za to dostawalismy. nie iwme jak sie to tera zoplaca ja to robilem jakies 12 lat temu jak sie rozkrecal kapitalizm i niektorzy ludzie z abyle co byli gotowi dobrze placic. dobra opcja jest obstawianie wynikow u bukmaecherow swego czasu moj kumpel kosil na tym niezla kase al eon mial do spolki kumpla ktory sie znal na pilce noznej

Napisane Dec 23, 2006, 3:17 pm
[sonda] Wiek Hydepark Zyga 161 1
xhacex

xhacex
czuje sie staro nie pierwszy juz zreszta raz na tym forum  :(

Napisane Dec 23, 2006, 3:11 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>