Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Gry w których można Driftować :) Gry, konsole, pc, internet... dbc 12 3
dbc

dbc
Niby tak, ale spróbuj sobie podriftować w Gran Turismo! Zrobienie tam idealnego driftu bez bączka wymaga cudów, ale wielu godzin jazdy. A operowanie gazem tam jest perfekcyjnie zrobione!!
Jeżeli lubisz LFS to zarejestruj sie tam i zareklamuj tą gierke w "Drift Games" może akurat znajdziesz jeszcze kogoś kto w to pyka po sieci  ;)

Napisane Aug 8, 2007, 12:52 pm
dbc

dbc
Już działa sorki :)
Zapraszam, zaprasza  :cyclops:

Napisane Aug 8, 2007, 12:03 pm
dbc

dbc
Siemka to ja :) Snok. Jest ktoś może kto driftuje w NFS'ach lub w Gran Turismo? albo w jakiejś innej grze?? Jeżeli tak to zapraszam na moją stronke poświęconą Driftowi w Grach jak i w Realu. A jeżeli masz własny klan z którym driftujesz to zapraszam do specjalnego Topiku "Clany" gdzie możesz przedstawić i zareklamować wasz klan bądź też serwis!! Jeżeli niemasz jeszcze Klanu to też możesz tam znaleść coś dla siebie!!
Tak więc zapraszam!!

http://www.dbclan.lua.pl/

Napisane Aug 8, 2007, 11:54 am
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 1
dbc

dbc
taaakie dlugii temat, az dziw ze ludzie sa w stanie cos nowego wymyslec...
pamietam jak bylem maly i w ogole to pisalem w tym temacie :D

Napisane Jul 7, 2007, 9:36 pm
Dziewczyny i graffiti... Graffiti szark 453 1
dbc

dbc
WIECEJ DZIEWCZYN

Napisane Apr 28, 2007, 2:50 pm
muza Breakdance zxc 132 1
dbc

dbc
Ja tam wole jak mi spiewaja churem w kosciele! xD Wszystko z synchronizowane i orginalne kawalki  ^^)

Ooooooooo A swietne kawalki tez sa w filmie Las Vegas Parano! Sciagnij sobie soundtrack :)

Napisane Mar 19, 2007, 9:10 am
Web Video Downloader Graffiti dbc 4 2
dbc

dbc
Mi wlasnie sciaga film 10minutesgraffiti
rozmiar: 455mb
rozdzielczosc 800x600
czas do sciagniecia 1:45
Transfer: 74kb/s

Za dwie godzinki napisze czy mi sciagnelo czy nie

Napisane Mar 18, 2007, 3:27 pm
dbc

dbc
Siemka. Macie tu nazwe programu "Web Video Downloader" sciagnijcie sobie go. Jest to program zapisujacy filmy z Video.Gogle i z Youtube. Mozna z tamtad sciagnac filmiki jakie tylko sie chce. Program jest genijalny bo mozna sciagac filmy o graffiti, a pozatym w ustawieniach ustawiasz sobie jaka chcesz rozdzielczosc i format pliku czyli avi lub mpeg. Mam nadzieje ze wam sie to przyda :)

Zycze udanych sciagniec :D

Ikona posta Napisane Mar 18, 2007, 3:18 pm
Najlepsi Graffiti sprey 65 1
dbc

dbc
Ale i tak jezeli chodzi o sreberka to koszalin najbardziej mi sie podoba, niema to jak grupa BHK (Samer/saber) Ci to jak walili na wholecar'ach to juz konkretnie, taksamo jak BK.

A skoro juz mowimy o innych panstwach to tak:
Czechy - iig, CMR, T2B
Francja - WUFC, SDK, LT27; (meso, sew, songe adeo, serval, o'clock)
USA - DOTCOM, FX, KD,  TATS CRU; (ewok, muse, cope, ovie)
NIEMCY - TNB, CBS; (bates, le mano, game, fok, four)
HISZPANIA - UA (Psycho/Seen)

To wszystko z tego co pamietam, a najorginalniejszy styl z nich wszystkich ma EWOK. Poszukajcie sobie na necie jego legali. Poprostu gosciu jest za....cie dokladny

Napisane Mar 7, 2007, 10:08 am
Rajter zajawka! Graffiti wRiTer_Ka 40 1
dbc

dbc
Wiecie co mnie rozbraja na tym forum hehe. Pamietam jak tu sie zalogowalem i byl juz temat "Wasz pierwszy bombing" mimo ze minelo juz ponad 3lata ten temat jest jako "Nowy Popularny", a taki temat jak np. Darone "Witam wszystkich" ma 3 dni i juz niejest nowy :) czy to zalezy od stazu tematu zeby stal sie nowy?? HEHE
:mbounce:

Napisane Mar 6, 2007, 3:43 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>