Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Game of skate Pozostałe sk8ater 62 2
marekRSN

marekRSN
LUq117 powiedział(a):
Ej bez sensu, żeby ktoś za każdym trickiem dawał nowy film, tak jak to robią na sb, grajmy tak, że cała walka obrobiona w jeden filmik, np. ja wylosuje Filipa, on mi daje swoje gg, planujemy, że jutro gramy, ok, ja biore kamerke i filmuje i on tak samo, potem któryś z nas wrzuca calą walkę na youtube (CAŁĄ NIE POJEDYŃCZY TRICK) i ten kto wygrał idzie dalej

podpisuje się pod tym lub gramy np grupą 15 osobową i każdy po kolei zadaje trick i 14 osób odpowiada.

Napisane Aug 1, 2011, 11:54 am
marekRSN

marekRSN
ja zagram. p.s gramy na flacie tylko ? może na murku ?

Napisane Jul 31, 2011, 10:40 am
Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie? Sprzęt MichasSB 3358 4
marekRSN

marekRSN
ProFingerek powiedział(a):
Wiesz dzieki bardzo, ze sie wysililes ale wiesz mi potrzeba mocnej sztuki nie mowie ze hollywood jest nie wiem slaby czy ma male podgiecia, a chcialem sobie kupic BW Elias Assmuth.A do truckow i kol nie mam ja myslalem nad takim setem :
Blat: BerlinWood Elias Assmuth
Kola: Winkler Wheels Black
Trucki: Grand Fingers Zlote Wide
Tape: Rip Tape
Tuning: BlackRiver

ała chyba masz za dużo kasy

Napisane Apr 19, 2011, 11:11 am
marekRSN

marekRSN
pralin powiedział(a):
marekRSN powiedział(a):
od kogo barrier kupić/zamówić?

Dla mnie i dla masy innych ludzi - skończyć z tymi zabawkami,nie wydawaj pieniedzy na jakieś duperele,zaproś gdzieś dziewczyne na przykład ; P

słuchaj jestem raczej starszy od większości forumowiczów. na fingerze nie jeździłem już bardzo długo ale kupiłem sobie blacik i jakoś tak zajawka wróciła. dziewczynę mam i jakoś fingerboard nie przeszkadza w tych kontaktach;p na desce niestety nie mogę jeździć to czemu nie pobawić się od czasu do czasu fingerem;] a kasy nie wydaje prawię na to bo kupiłem staff caper(tani a lepszy niż te wszystkie inne) i jest git. pozdrawiam

Napisane Apr 12, 2011, 10:47 am
marekRSN

marekRSN
od kogo barrier kupić/zamówić?

Napisane Apr 11, 2011, 5:33 pm
marekRSN

marekRSN
Capery tańsze i lepsze i na łożach

Napisane Apr 10, 2011, 10:17 am
Caper fingerboards stuff!! <NOWOŚĆ> Sprzedam mazur999 226 4
marekRSN

marekRSN
są takie same

Napisane Apr 13, 2011, 10:37 am
marekRSN

marekRSN
mam ;] blat jest po prostu super

Napisane Apr 12, 2011, 6:03 pm
marekRSN

marekRSN
kapii98 powiedział(a):
fajny sprzęt  ale wole trucki conqueror bo mają piny  i mi sie te gumki nie podobają chociarz jest różnica cenowa między conqueror a Caper 10zł<25zł

Co do tych gumek to przecież caper dorzuca tuning kolorowy i możesz brać mixed colour

Napisane Apr 10, 2011, 10:10 am
marekRSN

marekRSN
zależy co dla kogo. jeździ się jak na grandach ale wiesz jak ktoś patrzy na profil albo wygląd do już inna sprawa. dla mnie dobre

Napisane Apr 9, 2011, 12:51 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>