Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Po śmierci Hydepark Mlody110 433 1
Dziat

Dziat
Zakapturzony powiedział(a):
Wierzycie w piekło ? Napieprzaja w kosciołach ,że Bóg jest miłosierny i ze bardzo kocha swoje wszystkie dzieci czyli nas ludzi... Wg. Mnie nie ma piekła jest tylko Niebo i czysciec w którym pojmujemy swoje błedy i je opłakujemy a gdy juz Bóg dojdzie do wniosku ze faktycznie zalujemy złych uczynków to nas bierze to "Edenu" ...Fajnie ze Bóg który nas tak kocha oddał by nas na wieczne potepienie to jest zbyt tragiczne zeby było prawdziwe jak dla mnie...

Z Bogiem :P

Taa, a w Super Mario Bros nie ma przepaści. Wygodny jesteś ;]

Napisane May 23, 2009, 10:06 am
666 Hydepark crashaxe 144 1
Dziat

Dziat
gracio powiedział(a):
łąa a ja na autostradzie widziałem czarny samochod z rej: ZL0 666 ;d. ale te liczby aj GusTaw powiedział bujda (:.

Te liczby istnieją. Ręczę za to.

Napisane Apr 18, 2009, 10:07 pm
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 6
Dziat

Dziat
Malijedrek powiedział(a):
garb powiedział(a):
Fifab0ng0 powiedział(a):
Ja powiem tak ze nie dowiezam w Jezusa bo dla mnie to jest troche dziwne ale do kosciala chodze 9 czasami0

Czy jesteś głupi?

To tak jak nie lubić metalu ale chodzić na koncerty :O

Pomijając to, że Jezus był postacią historyczną ;O

Tzn. istnieją jakieś dowody na to, że żył i czynił cuda?

Napisane Apr 6, 2009, 9:56 pm
Dziat

Dziat
Dewot powiedział(a):
wrq powiedział(a):
Tajger powiedział(a):

Pisano również żeby wybaczać i nie zabijać.. Czy coś sobie z tego robią? no nie bardzo...
jacy współcześni katolicy zabijają?

Wątpię żebyś szybko otrzymał jakąś konkretną odpowiedz.

Przy okazji czytając niektóre opinie o relacji Bóg-człowiek, mam przed sobą obraz psa gryzącego rękę która go karmi.

Jakby ta sama ręka upierdalała psu kończyny to by było w porządku, że pies ją gryzie.

Napisane Apr 1, 2009, 8:03 pm
Dziat

Dziat
Malijedrek powiedział(a):
GrzesiekS powiedział(a):
Tylko w dzisiejszych czasach w których polskie społeczeństwo jest w większości katolickie takie "wypisanie się" to społeczne samobójstwo. Znajomy złożył apostazję to matka w ogóle nie chce z nim gadać, w pracy patrzą z byka, a sąsiedzi odezwą się do niego tylko jak coś potrzebują. Na całą okolicę rozniosło się że jest"inny", "gorszy" oraz zaczęto go określać innymi epitetami. Moim zdaniem przystępowanie do wspólnoty Katolickiej w wieku w miarę dojrzałym, po poznaniu całego działania, zmniejszyło by liczbę takich sytuacji...no ale to tylko moje zdanie  ;)

To masz dziwne środkowisko, bo w wykształconym narodzie/grupie takie rzecz nie powinny mieć miejsca. Równie dobrze możesz nie lubić actmela, to co jesteś inny? może wiara jest trochę ważniejsza niż actimel, ale są to sprawy indywidualne.

Właśnie, ja nie chodzę na religię, do kościoła i nie kryję się z tym, że nie jestem katolikiem, a nikt na mnie nie najeżdża. Wręcz przeciwnie, z ludźmi mogę zawsze normalnie porozmawiać, nawet ze starszymi.

Napisane Mar 30, 2009, 8:17 pm
Dziat

Dziat
rychu911 powiedział(a):
Dziat powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):
Dziat powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):

Nie ukradniesz ?A byles kiedys desperacko glodny i spragniony? Wiesz co sie wtedy dzieje w umysle czlowieka?
Powiem ci ze bywalem glodny ale nie z powodu braku pieniedzy lecz z wlasnej glupoty nie ubostwa i powiem ci ze gdy istnieje brak podstawowych potrzeb w gre wchodiz instynkt a i wlasnie religia porzadkuje instynkt

Ateista czy wierzący, każdy posunąłby się do kradzieży, zabójstwa i cholera wie czego jeszcze, żeby ratować życie swoje, czy swoich bliskich. Chociaż są ludzie którzy by tego nie zrobili, fanatycy aka idioci.

Nie bo to wlasnie religia pokazuje bariere i odmiany szarosci , dzieki niej czlowiek moze sie zachamowac poprawic zreflektowac

Każdy człowiek powinien za wszelką cenę chronić swoje życie, a odmówienie sobie kradzieży *****lonego ziemniaka w podbramkowej sytuacji jest zwykłą głupotą.

o tym pisze...

Ale co do tego ma wyznanie czy jego brak?

Napisane Mar 29, 2009, 10:10 pm
Dziat

Dziat
rychu911 powiedział(a):
Dziat powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):

Nie ukradniesz ?A byles kiedys desperacko glodny i spragniony? Wiesz co sie wtedy dzieje w umysle czlowieka?
Powiem ci ze bywalem glodny ale nie z powodu braku pieniedzy lecz z wlasnej glupoty nie ubostwa i powiem ci ze gdy istnieje brak podstawowych potrzeb w gre wchodiz instynkt a i wlasnie religia porzadkuje instynkt

Ateista czy wierzący, każdy posunąłby się do kradzieży, zabójstwa i cholera wie czego jeszcze, żeby ratować życie swoje, czy swoich bliskich. Chociaż są ludzie którzy by tego nie zrobili, fanatycy aka idioci.

Nie bo to wlasnie religia pokazuje bariere i odmiany szarosci , dzieki niej czlowiek moze sie zachamowac poprawic zreflektowac

Każdy człowiek powinien za wszelką cenę chronić swoje życie, a odmówienie sobie kradzieży pierdolonego ziemniaka w podbramkowej sytuacji jest zwykłą głupotą.

Napisane Mar 29, 2009, 8:53 pm
Dziat

Dziat
rychu911 powiedział(a):

Napisane Mar 29, 2009, 8:30 pm
Slim fit, kto z was je lubi nosic? Hydepark wodnio 131 1
Dziat

Dziat
skiindziel powiedział(a):
Dredzik94 powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):
skiindziel powiedział(a):
Dredzik94 powiedział(a):

a tych ktorych nie gniota slim fity to maja malego lub go wogole nie maja;p

A ja z przykrością stwierdzam, iż jesteś idiotą.
Slim fity nie gniotą. Są wygodne. Z kolei ja uważam że krok w kolanach wygląda koszmarnie.

dredzik94...,skejcik96,skejterek97

co znów?
mam własne zdanie o slim fitach , tak jak wy macie o spodniach z krokiem w kolanach i tyle

Tylko że zwyczajnie się mylisz, chłopcze.

I nie myślisz kompletnie. Załóż coś chociaż raz zanim stwierdzisz czy jest wygodne czy nie.

Napisane Mar 29, 2009, 8:37 pm
śmierć Hydepark Sitara11 787 1
Dziat

Dziat
suchy99 powiedział(a):
Fajnie byłoby zginąć na wojnie, w poświęceniu dla ojczyzny lub jakiegoś ważnego celu.

Ta, za ropę

Napisane Mar 13, 2009, 3:23 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>