Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Powody dla których deskorolka jest lepsza od dziewczyny?? Pozostałe PIKMIN 542 1
zabol93

zabol93
Niepowinniscie porównywac deski do dziewczyny, Dziewczyna to zupełnie co innego niż  deska...ale co tam róbcie co chcecie

Napisane Aug 4, 2006, 2:58 pm
Najpierw PiS teraz Lipton Ice Tea!! Pozostałe zabol93 53 2
zabol93

zabol93
Ale sie zrobiło zamieszanie z tym co jakas firma produkuje  :P :P A co myslicie o tym zebym pogadał z siostra która jest dziennikarka w Gazecie wyborczej zeby pogadała (pow.) z redaktorem i moze zamiescili by reklama " Deskorolka to nie przestępstwo!!" ?? co wy na to?

Napisane Aug 3, 2006, 9:33 pm
zabol93

zabol93
Ludzie niewiecie co sie dzieje?? czemu ciagle w telewizji wize deske... w pierw w reklemie PiS a tearz ice tea koles robi kickflipa... Ja p***E. LUDZIE ZACZNIJMY STRAJKOWAC!! Za jedna reklame w której jest skateboard powinnismy dostac po 50 zł :P!! :mad: :mad:

Napisane Aug 3, 2006, 8:51 pm
Skateboard w reklamie PIS Pozostałe kondzikfb 197 1
zabol93

zabol93
Reklama niepodoba mi się i ma tylko jedno  na celu co już wszyscy napisali. Ale zauważcie. Ludzie starsi moze ogladajac ta reklame beda myslec ze Skateboard jest normalnym sportem i powinien byc traktowany jak np. piłka Nożna i niebeda nas z miejscówek wywalac, bic brawo jak cos nam wyjdzie...  ;) ;) Ale jedno mnie ciekawi czmeu akurat deska?? Mogli pomieszac kilka sportów extreemalnych.

Napisane Aug 1, 2006, 10:57 pm
Skatepark w Niepołomicach... Miejscówki zabol93 7 1
zabol93

zabol93
Niepołomice- (9000 mieszkanców, Gmina 22k)Miasteczko w Powiecie Wielickim. Czemu akurat pomysł na Niepołomice?? Połozenie: 25 km od Krakowa, 16.39 km do Bochni, 8 Km do Wieliczki a więc wszedzie niedaleko. W miescie jest duzo niewykorzystanych jeszcze miejsc... Można w nim tez znalesc kilku sponsorów którzy mogliby dołozyć "troche" kasy do budowy :P Np. Coca-Cola firma dla której 50 k zł to pryszcz, DFB (producent okien), OknoPlast (produkcja okien, Połozony jest na pograniczu gminy), Fabryka krat Pomostowych HMS, W 2,3 Kwartale 2007 roku powstanie tu fabryka MAN'a, JUKA i wiele innych... Co wy na to?? Czy uwarzacie ze miejsce w którym by sie znajdował jest odpowiednie?? Możecie mnie wysmiac nieobraze sie  ;) ;) Jakby był jakieś błedy to sie nieczepiajcie jestem Dysortografikiem  ;) :P

Napisane Jul 26, 2006, 2:07 pm
<< poprzednia 1 następna >>