Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jakie lubicie zwierzęta i jakie macie lub chcieli byście mieć :) Hydepark BlackHaUsE 545 1
Macho92

Macho92
Ja najbardziej lubie koty ale psy też są wypasione. Mam oba zwierzaki i są zajebiste. Pozdro SOAD RLZ

Napisane Aug 9, 2006, 9:00 pm
Xbox 360 vs Playstation 3 Gry, konsole, pc, internet... Geemini 900 1
Macho92

Macho92
Geemini powiedział(a):

"PS. Konsoli Wii w pytaniu nie bralem pod uwagę poniewaz jak powiedzial sam Satoru Iwata "Wii nie bedzie next-genem, ono idzie inna drogą"

Ja bym tak nie ignorował Wii. Chociaż wielu myśli że przepadnie na starcie, to jednak ze względu na cenę, przystępność i innowacyjne rozwiązania może się bardzo dobrze sprzedawać.To prawda że zmierza w innym kierunku niz dwa pozostałe ale też wymaga uwagi ponieważ jego ''sprzedajność'' może nas zaskoczy?? to na tyle o Wii.
Co do pytania tematu to moim zdaniem w tej bitwie po raz kolejny wygra Sony gdyż ma swoją zagwarantowanął pozycję na tym rynku. Jest to najlepiej kojarzona z konsolami firma. Ale microsot coraz lepiej sobie radzi i nie wiadomo jak to bedzie za 10 lat....  :thinking: No i to by było na tyle. B) Pozdro. SOAD.

:wbounce:

Ikona posta Napisane Aug 8, 2006, 11:31 am
miejscowki w opolu Miejscówki czaroz 11 1
Macho92

Macho92
Champion. Skate Park, Centrum ( PZU jest fajne - marmurowe murki i schodki ) tylko wyganiają, ratusz, i to tyle co znam. B)

Ikona posta Napisane Aug 5, 2006, 7:58 pm
Najpierw PiS teraz Lipton Ice Tea!! Pozostałe zabol93 53 1
Macho92

Macho92
Mi to nie przeszkadza. poza tym deska dzięki temu jest promowana i może dzięki czemus takiemu wten sport bedzie szbcij ewoulował w Polsce.

SOAD

Napisane Aug 4, 2006, 1:02 am
Co sadzicie o trickach w stylu pogo?? Tricki prosix 139 1
Macho92

Macho92
Mi sie osobiście freestyle podoba, ale nie praktykuje go bo sie deck niszczy :( Ale fajnie to wygląda ;)

Napisane Aug 2, 2006, 11:19 am
Bam Margera, Jackass, Viva la Bam Pozostałe Daniello_22 334 1
Macho92

Macho92
Program Bama jest chuj*wy.. Jest robieony tylko dla kasy i pipe udawany :mad:.... Ale Jackass, wildboyz i Dirty Sanchez są zajebiści :) B)

Ikona posta Napisane Jul 31, 2006, 8:11 pm
World Industries Sprzęt borek625 112 1
Macho92

Macho92
Ja ma deck Worlda od roku i trzyma się zajebi**ie. Co prawda cena jest przez to dość wysoka ( 270 zapłaciłem ) to moim zdaniem sie opłaca ( przynajmniej z mojego doświadczenia ) ;).

Napisane Jul 31, 2006, 3:47 pm
Płomień 81 Rap / Hip-Hop bela5411 222 1
Macho92

Macho92
Płomień jest w pyte, ale o wiele bardziej lubie Pezeta niz Onara, ma świetne solowe płyty i zajebi*te rymy B). A co do beefu z Tede to moim zdaniem P81 rozj**ał go w pył. :)

Ikona posta Napisane Jul 27, 2006, 3:57 pm
Wiara -To w co wierzymy ,dlaczego.... Hydepark Kropas2 723 1
Macho92

Macho92
Wiara zostałą stworzona po to by życie miało jakikolwiek sens - aby człowiek szukał i miał w tym podparcie by znosić trudy życia. Zycie bez wiary jest ciężkie gdyż nie ma sie żadnego punktu podparcia, po prostu sie wie że kiedyś wszystko co sie umie, uczy i doskonali, co sie myśli przepadnie i chuj... Tyle. :thinking:

Ikona posta Napisane Jul 27, 2006, 3:49 pm
jeździcie jak pada deszcz?? Pozostałe kunegunda2 68 1
Macho92

Macho92
Tobie chyba deckas nie szkoda  ;) Zresztą grip sie wali i sie wszystko ślizga...

Ikona posta Napisane Jul 27, 2006, 1:08 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>