Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wasz ulubiony sportowiec Hydepark adib1 102 1
mikel1994

mikel1994
Nowak123 powiedział(a):
Jola Rutowicz!!!

Podbijam...

Hmmm... Pilka nozna to jednak przewyzsza wszystko, szczegolnie bronienie, a wszczegolnosci Dida i Barthez, oni to mieli swoje parady xD

Oprocz tego, zawsze jaralem sie Tony Hawkiem, nie nie dlatego bo ma super gry na jego czesc, ale dlatego ze jest popier... Oczywiscie styl ktory proponuje Mullen ( i inni ofc.) jest zajebiscie wygladajacy, ale nie wyobrazam siebie krecacego sie kilka razy w okol wlasnej osi na rampie...

Oprocz tego szacunkiem obdarzam wszystkich sportowcow, ktorzy w indywidualnych dyscyplinach zajmowali wysokie miejsca. Dlaczego? Bo to oni sami na siebie zapracowali, a jak cos zdupili, to sami sobie zawalili chociaz.

Napisane Nov 16, 2008, 7:41 pm
Co sie dzieje w tej Polsce :( Hydepark Warrior15 77 1
mikel1994

mikel1994
dzudzu - archeolog xD

A ten link kilka postow nademna

Re: Mój syn zobaczył moje nagie zdjęcia
  deela 11.11.08, 12:21 Odpowiedz a czy to byl WOLGOTNY rozdziwiony bobr?
to bardzo wazne
--
Gry małżeńskie
Re: Mój syn zobaczył moje nagie zdjęcia
  baabaab 12.11.08, 17:11 Odpowiedz Masz potrzeby? OK, rozumiemy.
Jeszcze Ty zrozum, że syn też ma potrzeby.

hahaha xD

"A jak Cię złapią za rękę - mów, że to nie Twoja ręka" -
idź w zaparte, bądź twarda! Powodzenia 

owned... Ale kara jest niezla ;]

Napisane Nov 16, 2008, 5:12 pm
Power!!! Power!!! video Breakdance unique 23 1
mikel1994

mikel1994
@up
a widziales zeby on tu nog uzywal? Bo ja nie...

Kozak!

Napisane Nov 14, 2008, 9:31 pm
Śmieszne sytuacje z dzieciństwa :P Hydepark pokerbloo 279 1
mikel1994

mikel1994
liskin powiedział(a):
tomaszeks powiedział(a):
czarny33SS powiedział(a):
marcinw powiedział(a):
jamie_thomas powiedział(a):
Pioterv powiedział(a):
No jeszcze keidys walnąłem czołem w kaloryfer jak mialem 1,5 roku i mam blizne :0

skąd ja to znam.. ;p

skąd ja to znam ^^) ^^)

ja również to znam...pamiętam ten ból....:)

dołączam się xd

I ja również dołączam się do tego przeżycia  :)

Hah... Z kaloryferem chyba kazdy mial, ja tez pare akcji.

Ale to jest nic, jak mialem okolo 6 lat i mama wyjechala do Grecji, byla niedziela, Tata zrobil obiad, a wtedy mielismy jeszcze stary stol i bylo tylko 4 krzesla, a jedno costam z nim sie stalo i ja musialem biec po taboret do kuchni, biegne, biegne, nagle jeb sie potykam i leceeee! Koniec lotu byl taki, ze zajebalem w kant od framugi drzwi, poszedlem z placzem spac, jak sie obudzilem myslalem ze nie mam oka, bo nie moglem otworzyc, a okazalo sie ze mam tak dupnego guza, ze nie dalo sie oka otworzyc. A jak pojechalem wtedy do lekarza (no z tydzien pozniej) mialem tego goza o polowe mniejszego, to lekarz mnie Tajsonem nazywal, czy jak to tam sie pisze.

Ze 2 lata pozniej, stoimy z kumplami i gadamy, nagle jeden podzuca kamien do gory i jeb mi w brew, mam nawet blizne, jak bym wycinal sobie kawalek brwi :P Oczywiscie leciala krew, ja w placz itd. xD

Hmmm... Bawimy sie pistoletami na kulki, ja costam strzelilem kumpla w dupe, takim malym deaglem, a moj kumpel oburzony odchodzi na kilka metrow, prostuje reke ze swoim pol metrowym ak-47 (ofc. na kulki xD ) i zaciska spust, dostalem okolo 1cm od oka.

Ah i jeszcze jedno, nie pamietam ile lat mialem, ale mialem z 1,40m wzrostu, moj wujek ma taki staw z 1,2m glebokosci. Wiec ja z 2 kuzynkami i kuzynem sie w nim kompalismy, a ze sportman ze mnie byl, to walilem rozne salta itd. do niego, w pewnym momencie zrobilem salto do tylu... A ze staw byl ozdobny to jakies korzenie i kamienie w okol niego byly, dziwie sie ze kawalek dosc ostrego badyla nie przebil mi karku.

Aaa i jeszcze jedno, jako mlodszy znany bylem z tego, ze spychalem zawsze kazdego, tzn. jakl idziemy gdzies, to ja sie na niego musialem pchac lub zachodzic mu droge. Raz tak idziemy waskim chodnikiem, ofc. zachodze kumplowi droge, a ten nagle zamiast krok do przodu, to do tylu, a ja jeb w latarnie xD

Raz, jak szlismy ze swieconka na msze, to brat mi dal ponosic, ja tak ide, ide macham se nia, i nagle jeb w drzewo xD Pomyslcie jak smakowaly jajka z ziemii :P

Napisane Nov 13, 2008, 6:54 pm
Nauka... Hydepark PZet 144 2
mikel1994

mikel1994
@Pioterv

Okres buntowniczego dojrzewania :PP Nigdy sie w gimnazjum nie chce, jezeli masz mocna psyhike to zastosuj metode samonagradzania sie. Jak? Ucze sie dzisiaj pol godziny, jutro moge godzine posiedziec przy kompie. U mnie skutkuje xD

Napisane Nov 10, 2008, 11:29 am
mikel1994

mikel1994
Jednym uchem slucham na lekcji, przez co na sprawdzianach idzie mi gladko :P A szczegolnie nauka.

Gorzej z Niemieckim, nie lubie kucia na blache, a slowka sa takie niestety.
Hardcore jest tez u mnie z historia, tez na blache, lecz jak jest ciekawy temat to loozik (ostatnio np. odkrycia geograficzne... przerabialem to juz z 5 razy a i tak sie nie nauczylem i 3  xD )

Napisane Nov 7, 2008, 7:07 pm
Planeta Nibiru Hydepark Miau 92 1
mikel1994

mikel1994
Zle zrozumiales... "Jest jeden Bog" i "Sa trzy osoby Boskie", polacz te 2 cytaty.

Napisane Nov 8, 2008, 9:14 pm
COD 4 Gry, konsole, pc, internet... mikel1994 41 2
mikel1994

mikel1994
@Krova
"po sieci" dobrze powiedziane... Jezeli miales na mysli siec osiedlowa :)

Napisane Nov 6, 2008, 7:51 pm
mikel1994

mikel1994
Gral ktos? Osobiscie polecam, oplaca sie wydac te 60zl. na cod'a zeby spedzac dlugie godziny przed komputerem grajac z innymi graczami przez internet. Chyba kazdy gral w COD'a i wie mniej wiecej na czym to polega. Grze nie da sie nic zazucic, idealna synchronizacja. Dodam jeszcze, ze to nie jest jak kazda inna gra, ze gdy gra sie przez miesiac i zna sie gre to sie jest na rowni z graczem z 5 letnim stazem. Nawet CS nie jest tak rozbudowany :P Moze ma mniej map, lecz... Zanim zabijecie jakakolwiek osobe minie dobre parenascie minut. Polecam.

A teraz Ci co graja, ulubiona bron, mapa, moze jakis serwer? Clan? Czy cu?

A ja... To M4 nawalam :P Ulubiony tryb? Zawsze na rozgrzewke wchodze na TDM, po czym denerwuje ludzi (gra oczywiscie nie spamujac) na f&d. Lubie takie mapy, ktore sa duze maja boczne przejscia. Mmm

Napisane Nov 6, 2008, 6:41 pm
fryzurki Hydepark mmatt 849 1
mikel1994

mikel1994
siudek powiedział(a):
mikel1994 powiedział(a):
Powiem w skrocie... Z grzywka sie nie rozstaje od 3 lat. Jest skosna, zaczesana na jedno oko, obecnie lewa strone (grzywka schodzi wlasnie na ta strone) mam dosc bardzo dluzsza prawa.

Powiecie Emo? Niby i sam bym powiedzial Emo, ale nikt widzacy mnie w rl'u tego nigdy nie powiedzial. Podobnie jest ze wszystkim, ludzie krytykuja itd. na pierwszy zut oka (dobrze napisane w ogole?)

Aaa i jeszcze apropo fryzur, irokez, pol polski i heja, smiesza mnei ludzie ktorzy nadal maja go na wlosach. To jest jeszcze nic. Prze*****ne jak ktos ma wszedzie wlosy zalozmy 4cm, tylko po bokach troche krotsze i zamiast irokeza zrobi cos w stylu:

-|-

Zrozumieliscie? Raczej nie. Ktos robi sobie cos w stylu... Grzywy u konia, tylko takiej na pol cm xD Jak to fajnie wyglada, jeszcze jak nalozy na to tone zelu z Tesco, jak mi sie wtedy chce smiac.

ja mam coś takiego no i co ?? Mówicie coś o grzywkach (albo sam ją masz, już nie wiem) i płaczesz że ludzie nazywają Cię emo.  Nie mam na środku głowy 5 cm a po boku 0,5 cm. Coś między 5:2 mniej więcej. Ale nigdy nie nosiłem żelu i nie będę nosił. Tobie to przeszkadza, mi nie. Szczerze to mnie jeb*ą komentarze na temat mojego czy kogoś ubioru. Może ma taki styl, a może po prostu nie ma gustu. 

Po pierwsze - to za pomnialem dopisac, ze nie nazywaja mnie Emo i sama fryzura do tego nie jest wazna ;]

Po 2 - nie chodzilo mi znowu o ludzi scietych na Irokeza, chodzi mi raczej o ludzi ktorzy nadal sie napinaja bo go nosza i nakladaja z deka za duzo zelu. Cos jeszczE?

Napisane Nov 6, 2008, 6:17 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>