Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Sprzedaż w internecie bez Firm! Pozostałe Matsk8 16 1
Matsk8

Matsk8
Widziałem małą sprzeczkę na forum to może komuś się przyda :

1. Jeżeli sprzedajemy rzeczy nowe lub używane krócej niż 6 miesięcy w sposób ciągły(dostępne są przez jakiś okres) musimy mieć działaność gospodarczą!

2. Jeżeli sprzedajemy sporadycznie rzeczy jak wyżej i nie przekroczymy 1000zł rocznie to musimy dopisać to do rozliczenia PIT. Jeżeli powyżej 1000zł to trzeba mieć już działalność gospodarczą.

3. Rzeczy używane dłużej nić 6 miesiecy można sprzedawać i nie odprowadza się od nich podatków.

Opisane w skrócie.

Urząd skarbowy daje ogromnie wysokie kary więc ogólnie się nie opłaca nielegalna sprzedaż o ile Cię nie złapią albo nikt Cię nie podkabluje;] Mnie niestety podkablowali i było na prawdę nieciekawie więc przestrzegam z tym. pozdrawiam

Ikona posta Napisane Jan 29, 2011, 1:27 pm
Pride - polski stuff fb Sprzedam ShowOff 233 2
Matsk8

Matsk8
Hahaha a wiesz że prowadząc działaność do jakiejś tam kwoty obrotu nie ma kasy fiskalnej? nie pamiętam jaka to kwota ale gdzieś około 25tyś. a działanosć gospodarcza trzeba mieć. ja ogólnie bym się bał tak sprzedawać bo kary są olbrzymie. Sorki koleś ale znam się trochę na tym bo prowadziłem działalność gospodarczą ;] poczytaj trochę potem sie wypowiadaj ;) chcesz się dowiedzieć co i jak to śmiało możesz do mnie zagadać bo na prawdę mam pojęcie o tym o czym mówię. pozdrawiam

Napisane Jan 28, 2011, 5:56 pm
Matsk8

Matsk8
kerniol powiedział(a):
president powiedział(a):
jacek107 powiedział(a):
niee powiedział(a):
Byliśmy rąbani przez gf, a tutaj się wbija jakichś dwóch kolesi(jeszcze ten od conquerora) i kupuja te same trucki od żółtych po złotówce za parę i kokosy zbijają :)

no niedokońca Gf to legalna firma i jeszce z tego musieliście 23% watu zapłacić to wychodziłoby podobnie. ja tam lubie GF  :) :)

Kur*a
Wiesz jak działają pozostałe firmy, że mówisz, że nielegalnie?

To jest tak, że "firma" która osiąga zarobek poniżej 1000 zł nie podlega podatkowi nie?

Kiedyś tak było że 1000 można teraz trzeba mieć dzialaność gospodarczą żeby sprzedawać nowe rzeczy i ogólnie lipka jest z tym.
http://www.tvn24.pl/0,1606985,0,1,wyrok-za-5-groszy-winna,wiadomosc.html

Napisane Jan 28, 2011, 11:43 am
Szukam grafików Hydepark Matsk8 2 1
Matsk8

Matsk8
Szukam w miarę dobrych grafików komputerowych jest mała pracka do zrobienia. Z ceną jakoś się dogadamy. pisac na priva albo gg 6648315 .  5

Napisane Jan 20, 2011, 7:48 pm
Złamania Pozostałe Matsk8 230 1
Matsk8

Matsk8
Co do skręconej kostki to teraz chodze na kulach bo po raz 3 mi się to stało w prawej nodze. To cholerna sprawa raczej się tego nie da dobrze wyleczyć. Nie można jej obciążać przez przynajmniej te 2 miesiące bo potem będzie coraz dłużej się leczyć. A flipy to już nie pamiętam po jakim czasie kopałem ale długim. Radze pojeździć troche na switch i nollie wtedy noga tak nie boli. pzdr

Napisane Sep 20, 2009, 9:22 pm
Czy można nauczyć się rymować?? Rap / Hip-Hop lewy_11 196 1
Matsk8

Matsk8
Wszystko się da! Ale talent się przydaje.

Napisane Aug 17, 2009, 8:46 pm
Nauka trików Tricki UkaszZz 143 1
Matsk8

Matsk8
Mio powiedział(a):
ja sie show it nauczyłem w 2 dni gozej z oli które pare dni katuje
(ile mozna sie uczyc oli??)  :cyclops:

Całe życie.

Napisane Jul 6, 2009, 7:57 pm
egzamin gimnazjalny Hydepark rufus102 384 2
Matsk8

Matsk8
Moim zdaniem egzamin jest prawie całkowicie sprawdzianem inteligencji a nie wiedzy. Oprócz języka (chociaż też w dużej części) ;]

Napisane Jun 13, 2009, 11:38 am
Matsk8

Matsk8
Albo ludzie są coraz mądrzejsi albo poziom egzaminu co roku spada...

Napisane Jun 10, 2009, 2:26 pm
freestyle Rap / Hip-Hop harnasiek 399 1
Matsk8

Matsk8
Tymi powiedział(a):
z młodego pokolenia na pewno zajebisty debiut 3-6, w tym roku namieszać może też chuderlak Wiciu i przekot Roka.

z nowych Enson jest zajebisty ale go nie doceniaja ;]

Napisane Jun 5, 2009, 1:52 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>