Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co nam imponuje w kobietach/facetach??? Hydepark patelnia88 401 1
Matsk8

Matsk8
Pytanie było raczej nie ideał tylko co imponuje ;]    Imponuje na pewno uroda i styl. Mi jeszcze imponuje jak nie ma uzależnień(nie jest żulem i nie ma takich przyjaciół) i dla mnie jedna z ważniejszych rzeczy mianowicie czy zmienia często chlopaków  :D A koniecznie musi być inteligentna ^^

Napisane Jun 1, 2009, 4:27 pm
Black Rabbit 3 Filmy SV - dyskusje Hawk-Master 69 1
Matsk8

Matsk8
EDi powiedział(a):
Czesi, ruscy wszyscy są pro tylko mało o nich słychać.

Dokładnie

Napisane May 4, 2009, 12:03 pm
Ile wydałeś na FB? Pozostałe Broother 87 1
Matsk8

Matsk8
5,90zł na 2 lata jazdy. serio

Napisane Apr 8, 2009, 9:48 pm
Nauka... Hydepark PZet 144 1
Matsk8

Matsk8
Jestem w 1 LO profil(matma, fiza, angol) nie jestem ambitny, nie odrabiam nawet lekcji. Mam zamiar iść na politechnikę ale nie wiem co z tego będzie. Mam nadzieję że zmądrzeje przed maturą i zacznę się uczyć bo tak to widzę zmywak w UK.

Napisane Mar 11, 2009, 5:59 pm
Buty Cropp Buty toby69 382 1
Matsk8

Matsk8
Buty nie! Ubrania tak!

Napisane Mar 7, 2009, 2:11 pm
Złamania Pozostałe Matsk8 230 1
Matsk8

Matsk8
P.s przez ten czas dorobiłem się jeszcze ostrego skręcenia kostki 1,5 miecha na kulach i pół roku bez dsk ^^

Napisane Feb 13, 2009, 4:28 pm
Czy jezdzicie w rurkach(spodnie)?? I co o tym mysla wasi kumple z szkoły?? Pozostałe gand14 440 1
Matsk8

Matsk8
W rurkach chodzą pedały a w bardzo szerokich szpany z dwojga złego lepsze są rurki

Napisane Feb 13, 2009, 4:12 pm
Największe osiągnięcia Pozostałe Komura13 128 1
Matsk8

Matsk8
Shovit bo to jedyny trik jaki umiem tak jakbym chciał... po 3 latach ;] może jeszcze bs i fs boardslide ^^

Napisane Feb 3, 2009, 9:16 pm
głupie, niezręczne sytuacje. Hydepark Kroolik182 259 1
Matsk8

Matsk8
Każdy miał takie sytuacje. Wymienię kilka bo wszystkich nie przypomne ;]

1. Wczesne lata podstawówki dostałem nożyk jakiś japoński i pomyślałem żeby do szkoły przynieść zaszpanować i dla polewy z kumple dzieci ganialismy :D. Specjalnie dla tego zwołali apel i kazali mi stanąć na środku sali :P ale wstyd mi było i ucieklem szybko

2. Jade rowerkiem a tu jakaś baba do mnei trąbi ja do niej fucka, zajeżdza mi drogę i krzyczy na mnie to ja ucieklem. Na drugi dzień wpadam do kumpla z nowej klasy i to jego stara była :D

3.Jade na dsk przedemna schodki spoko luz mysle sobie zrobie ollie bach gleba a tu obok idze spoko dupa co mi sie podobala i w brecht :D

4.Opowiem jeszcze o kumpla :D siedzimy cała klasa na dworze w takim kółku a tu nagle trach coś spadlo dla mojego kumpla na bluzke była to kupa ptaszka :] jakiego wtedy zjarał buraka :D <---- też mi to się stało ale przy jakiejs nieznajomej babki ;]

Ikona posta Napisane Dec 26, 2008, 7:56 pm
Plany Własnej Rampy Pozostałe hipo5 10 1
Matsk8

Matsk8
A ja bym proponował nauczyć się jeździć bo 80% skejtów wątpi po paru tygodnaich na dsk ;] a ci co zostają to już raczej na dużo dlużej ;]

Napisane Nov 13, 2008, 7:25 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>