Załóż konto Szukaj Pomoc


skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Sa tu jeszcze jacys starzy wymiatacze? Hydepark ddamaszk 198 1
karolaaa


karolaaa
Czesc wam starzy :P
Pamietam jak pare lat temu lat temu tu pisalam na forum, teraz bałabym się to czytać ;) haha

Napisane Apr 8, 2012, 2:14 pm
Mundurki xD Hydepark zabir 356 1
karolaaa


karolaaa
soad534 powiedział(a):
rufus102 powiedział(a):

W gim miałem taki mundurek jeansowy bez rękawów. Okropieństwo.
Na szczęście dyrektorka LO jest normalna :)


od kiedy w szkole ponadgimnazjalnej nosi sie mundurki :stare:

U mnie sie nosi w liceum ;)
Po trzech latach mogę powiedzieć, że nie tylko przywykłam do nich, ale je polubiłam ;)

Zresztą jak się lubi swoją szkołę, swoich znajomych to się nie nie ma znaczenia co tam na sobie masz :]

Napisane Feb 16, 2009, 10:52 am
Komedie Hydepark davidek92 173 1
karolaaa


karolaaa
Rzadko oglądam komedie, ale "Czas surferów" dla mnie jest super śmieszny :D Takie suchary lecą, że padam ze śmiechu :D I oglądałam parę razy :)

Napisane Jun 3, 2008, 10:00 pm
Strajk Nauczycieli 27 maj 2008 r. Hydepark nestle 164 3
karolaaa


karolaaa
BHT powiedział(a):
Dziat powiedział(a):
ziomix powiedział(a):
BHT powiedział(a):
No to ja tak powiem: Praca nauczyciela była by trudna, gdyby nauczyciele robili to co do nich należy. Wypełniali obowiązki itd. Niestety tak nie jest, niektórzy nauczyciele (przynajmniej u mnie w szkole) przychodzą i mówią "Zróbcie zadanie 1, 2 i 3 ze strony 55". Po czym albo wychodzą z klasy, albo siedzą i czytają gazetę.  Czasami tłumaczą się "Przepraszam, ale przyszedł rodzić i muszę wyjść". Pomyślcie sobie... czy tak wolno? Przecież to jest praca !


po raz kolejny mówię, zamiast narzekać do idź do Kuratorium Oświaty w Twoim regionie. Ale tam nie pójdziesz, dlaczego? Bo sam pewnie nie jesteś wzorowym uczniem, od którego nie można się nic doczepić.

Źle mówisz. On nie zgłosi tego nie z tego powodu, że nie jest aniołkiem, tylko z tego po prostu, że jak nauczyciel wychodzi, to nie ma nadzoru i można sobie na więcej pozwolić i lekcja od razu wydaje się milsza... a może to tylko u mnie jak nauczycielka mówi "Muszę wyjść na chwilkę" to uczniowie odpowiadają "Niech się pani nie spieszy".Racja. Jest mi to na rękę, że nauczyciel wychodzi. W dupie mam, czy nauczyciel sobie wali gruchę, czy może poszedł na rozmowę z jakimś rodzicem. Ja chciałem podkreślić tylko, że to chyba jedyna praca, w której jest taki luz w trakcie. Nie chodzi tu o mnie. Przedstawiam sytuację np z punktu widzenia pielęgniarek ! One muszą tyrać bez czasu na komputerek, kawusię, ploteczki itp. a zarabiają  dużo mniej !


Teraz tylko czekam na zacytowanie tego posta, po to żeby się przekonać, że znów nie zrozumiecie o co chodzi...  ;)

Rzeczywiście, bardzo trudny ten twój post. Nie wiem czy go zrozumiałam ;ooo

Po pierwsze niepotrzebnie wplatacie w to pielęgniarki. Nikt tu chyba nie mówi, że pielęgniarki mają łatwą pracę. Jestem za podwyżkami dla nich, ale jestem tez za podwyżkami dla nauczycieli. Proste.
Jesli, aby dac nauczycielom, trzeba zabrac innym to zabierzmy tym którzy latają samolotami za nasze pieniądze na wycieczki i zarabiają tysiące, a nie pielęgniarkom :)

Napisane May 31, 2008, 11:50 pm
karolaaa


karolaaa
BHT powiedział(a):
Gówno, a nie podwyżki dla tych buraków! Dziś się przekonałem jaka to ta ich praca (pomyśleć, że kilka postów temu broniłem nauczycieli).
Na lekcje nie przychodzą, bo siedzą sobie z pokoju nauczycielskim i piją kawę... normalnie by mi to nie przeszkadzało, ale jak na szali jest zdanie do następnej klasy to mnie kur*wica strzela! Powiedzcie, że u Was tak nie ma... na pewno jest ! Przychodzi, sprawdzi obecność i wychodzi z klasy na całą lekcje. Idziesz do pokoju nauczycielskiego, patrzysz a nauczyciel przy kompie i mówi "zaraz przyjdę".
Albo lekcje W-F... otworzy sale gimnastyczną, da piłkę i mówi "grajcie sobie", a sam idzie ch*j wie gdzie. Tak wiem, że to nawet lepiej, że ich nie ma, ale patrząc z innego punktu widzenia to przecież to jest ich PRACA!
Wyobraźcie sobie, że robotnik w fabryce odchodzi od stanowiska pracy... zapewne po godzinie zobaczy rozwiązanie umowy o prace.
Niech nie narzekają , bo mają dobrze jak na taką "ciężką" prace !

Moi nauczyciele tak (niestety) prawie nigdy nie robią :) Ewentualnie pod koniec roku, kiedy wystawione są oceny. Wiem, że zdarzają się tacy nauczyciele (i mi sie zdarzyło), ale moja klasa wymieniała czasami nauczycieli, więc radzę wam: albo upominać się o zajęcia, albo zmienić nauczyciela. Pamiętajcie, że to wasza edukacja, wasza matura itd... :)

Napisane May 28, 2008, 9:15 pm
karolaaa


karolaaa
Ja się oczywiście zgadzam ze strajkiem nauczycieli. Wcale nie pracują 5 godzin dziennie. W podstawówkach może tak, ale w gimnazjach i liceach siedzą często od 8 do 16.
Potem w domu sprawdzają sprawdziany, kartkówki, zadania domowe.
Potem układają kolejne sprawdziany, kartkówki i tak w kółko.
Nie można mówić, że nikt nie kazał im być nauczycielem, bo oni lubią to robić, po prostu mają śmieszne pieniądze za taki wysiłek. Do tego nie chcę myśleć, jak psychicznie potrafią wykończyć ich uczniowie :)

Mojej szkoły jednak strajk nie dotyczył i wszyscy ładnie szli do szkoły :)

Napisane May 27, 2008, 2:47 pm
Aborcja. Tak czy nie? Hydepark Drakx 841 1
karolaaa


karolaaa
Royek13 powiedział(a):
ja jestem za. wpadki sie zdarzaja , wiec po co ktos ma sie trudzic dla dziecka skoro od urodzenia moze miec prze*****ne ?

Często ci sie zdarzają?

Współczuję dziewczynom, które zaszły w ciążę (z własnej głupoty) i muszą męczyć sie wychowując dziecko (tak, bycie matką nie jest łatwe! ), ale naprawdę, szczerze, z całego serca współczuję kobietom, które zrobiły aborcje. Wg mnie prędzej czy później kobieta zatęskni za nienarodzonym dzieckiem i będzie cierpieć, chociażby w tajemnicy...nieodwracalne:(

Napisane May 2, 2008, 1:20 am
Arafatki. Dla kogo? Hydepark Rolmopsik 187 1
karolaaa


karolaaa
jakubiks powiedział(a):
Dla brzydkich grubych 13-latek, obowiązkowo z aparatem na zęby, chodzących na koncerty Pidżamy Porno, Happysad'u, Farben Lehre itp itd.

Fakt, częste zjawisko :D
Mi sie podobają u chłopaków, którym pasuje to do stylu.. :) Nie każdy będzie wyglądał fajnie, ale niektózy naprawdę extra :)
I wole nawet u chłopców, bo dziewczynki wole w bardziej dziewczęcych strojach (bez obrazy dziewczyny noszące arafatki, noście co chcecie oczywiście, byle byście się dobrze czuły w swoich ciuchach )

Napisane Apr 30, 2008, 9:04 pm
flash mob Hydepark wRiTer_Ka 65 1
karolaaa


karolaaa
Mhm, ciekawe :D U mnie w mieście raz miała być taka akcja w Hipermarkecie, że wchodzi facet ubrany na pomarańczowo i wszyscy kładą się na ziemię :) MNie mogłam iść, ale z tego co wiem akcja się nie udała, bo jakaś babcia przeszkodziła xD

Napisane Apr 29, 2008, 7:50 pm
Matura Hydepark Ekoskate 117 1
karolaaa


karolaaa
Eee ja tez jeszcze młoda, dopiero za rok mam maturkę :)
Zdaje się, ze idę na łatwiznę :D Zdaję na pewno z rozszerzonego angielskiego, polski - zastanawiam się, rozsz. lub podst., i WOS rozszerzony... Może zmienię zdanie i geografię rozszerzoną zamiast WOSu.. :) Ale mam jeszcze rok..;]

Tegorocznym maturzystom powodzenia życzę :)

Napisane Apr 26, 2008, 11:01 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>