Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Skate Gry, konsole, pc, internet... Geemini 234 1
NowaczeQ

NowaczeQ
apropos tego co większość mówi że lepiej wziąść x-boxa360 - one są bardziej awaryjne ale na ps 3 mało kogo stać więc chodzi tu też o mnie i muszę powiedzieć że tą awaryjności nie mam głęboko w du**e bo wtedy by to było blisko serca :)

mam poprostu głęboko w nosie koniec kropka...

aha najważniejszego bym zapomniał powiedzieć... pewnie wiele osób będzie specjalnie dla tej gry kupowało x-boxa

sciągnąłem sobie wersję na kome ... nie ma tego klimato co na iksa no ale wiadomo... koma nie jest lepsza od x-b

CIEKAWOSTKA... TRICKAMI BĘDZIE SIĘ STEROWAŁO GAŁKAMI (flipy) kazda kombinacja gałką będzie dawała inny trick... więc sobie wyobraźcie ile tego może być :)

Napisane Oct 28, 2007, 7:02 pm
Po śmierci Hydepark Mlody110 433 1
NowaczeQ

NowaczeQ
Mlody110 powiedział(a):
Jak myślicie co sie stanie z wami po śmierci ?

jak nie mam co robić to myślę sobie o takich rzeczach :/

Ja myślę sobie że po śmierci urodzę się znowu ale już nie będę pamiętał rzeczy z tego życia, a jak wam się wydaje ?

Ja myśle o tym samym ze może sie urodzę znów... ale wolał bym pamietac życie wcześniejsze (- 1 nie wcześniejsze) i żebym wybrał sobie sam wygląd- zabawił bym sie w matkę naturę... i chciał bym sie urodzić jako biedak żeby byc potem milionerem :PP głupie ale fajne

Napisane Sep 23, 2007, 1:46 pm
Gaśnica Pożarowa... Graffiti Powerskip 88 1
NowaczeQ

NowaczeQ
chłopieeee... jakie to jest wypasione...z tym cisnieniem to racja ale chypa w srodku jest urzadzenie dzieki któremu powstaje cisnienie

Napisane Aug 19, 2007, 12:27 pm
Jakiego programu do ściągania plików z intrnetu używacie najcześciej?? Gry, konsole, pc, internet... Dollar0 208 1
NowaczeQ

NowaczeQ
E mule bearshare i u torrent

Napisane Aug 11, 2007, 7:29 am
Tony Hawk's Proving Ground Gry, konsole, pc, internet... Geemini 78 1
NowaczeQ

NowaczeQ
hosh91 powiedział(a):
skoro nie wyszedł project 8 na pc to z proving ground pewnie bedzie tak samo.. a szkoda :( PAWLACZ:
co to za skate z ea? nie słyszałem żeby coś takiego zapowiadali ale musze to sprawdzić.

(po chwili)

heh. tak jak myślałem 'skate' też tylko na konsole. i widzicie??? skutki PIRACTWA.. wydawanie gier na PC już jest nieopłacalne.. dupa.. wrrr.. trzeba bedzie chyba zacząć zbierać na xboxa.. albo wogóle zrezygnować z gier..

nie na samym tonym i skate gry się kończą... ale masz rację. trzeba będzie sobie kupić konsolke bo ciekawsze gry tylko na nie wychodzą

Napisane Aug 11, 2007, 7:26 am
Skate Roll ver1 Filmy - dyskusje juska11 38 1
NowaczeQ

NowaczeQ
aha zapomniaem dodac- wygladasz jak parowka bo w locie nie uginasz nog

Napisane Jun 17, 2007, 3:28 pm
Stalker Cień Czarnobyla Gry, konsole, pc, internet... Sas1993 11 2
NowaczeQ

NowaczeQ
ja mam spolszczenie na płytce jak ktoś chce to moge zarzucić

Napisane Jun 12, 2007, 3:56 pm
NowaczeQ

NowaczeQ
troche straszna, (troche??)ciekawa i ... wszystko mi się w niej podoba

Napisane Jun 1, 2007, 3:27 pm
mam problem z emulatorem ps2 Gry, konsole, pc, internet... ArtsRilo 11 1
NowaczeQ

NowaczeQ
Ostatnio grałem u kumpla w Spider-mana 2 i 3 oras Star Wars III...Sithów... fajna rzecz z tej konsoli- tylko holernie droga(jak na to co ja dostaje) i nie wiem... kumpel chciał mi sprzedać za 2 stówy z 1 padem i bez zasilacza tego ps2 ale sie rozmyslił... a ja chce to mieć do cholery!!!

Napisane Jun 12, 2007, 3:54 pm
Telefon czy mozna się bez niego obyć???? Hydepark cs_maniak_cool 465 1
NowaczeQ

NowaczeQ
ja jak miałem telephonik to ciągle gadałem i życie bez noiego to było gówno ale jak mi się rozwalił w zimie to teraz się ciesze że do teraz nie został naprawiony bo na **lere mi on?

Napisane May 10, 2007, 1:59 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>