Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Kolczyki u chłopaków Hydepark SkindzieL 563 1
Kani92

Kani92
Pytlu powiedział(a):
a ja mam jedno pytanie

Miałem kiedys kolczyk w uchu samemu robiony, wyjałem go ze dwa lata temu i teraz w miejscu dziurki mam gulke. Czy jest naturalny stan rzeczy czy jednak cos mi tam zeszfankowało?

w gory mowie ze chóóóój wbijam we wszelkie "super intelignetne riposty"  :P

nic strasznego sie nie stało, chyba że Cie to boli, w co wątpie ;) to naturalny stan rzeczy :)
tafdebaf powiedział(a):
rider55 powiedział(a):
mi się bardzo podobają ,szczególnie tacy na maXa odjechani jak ten pan :
lookaj

o jezu co on ma dziure w brodzie?!

tak ma

Napisane Dec 4, 2010, 10:53 am
Horror Hydepark bula1111 1473 2
Kani92

Kani92
Rysiunio powiedział(a):
Dokładnie... Poza tym Majkel Majers mógłby Cię później nawiedzić w nocy i przeżegnać kosą za bluźnierstwo ;>

oj tam oj tam, ja moge robić za final girl :P no choć kawałek z charakterystyki dot. alko itp. by raczej nie pasował ^^
Oglądał ktoś serial 'The Walking Dead'? widziałam już 2 odcinki i powiem że całkiem miło sie zapowiada.. :D

Napisane Dec 3, 2010, 8:13 am
Kani92

Kani92
Rysiunio powiedział(a):
krycha03 powiedział(a):
Właśnie obejrzałem "Halloween: Ressurection" i według mnie film do dupy, nie straszny, minimalne napięcie, spodziewałem się czegoś o wieeele lepszego ;/

Heh, bo sequelom ciężko przebić oryginał czy chociażby dwie pierwsze części, gdy te są udane najbardziej. Ja tam się pośmiałem z postaci Busty i mimo wszystko jakoś najgorzej nie wypadł ten film jeszcze. Jest dużo gorszych ;)

a ja mimo wszystko żałuje, że jak zwykle omija mnie najlepsze i nie oglądałam :U
takie filmy powinno się obejżeć dla samego 'zaliczenia'... oczywiście trzeba zacząć od pierwotnej wersji, żeby mieć porównanie i przypadkiem nie biegać krzycząc, że 'Halloween' to czysta porażka ;)

Napisane Dec 2, 2010, 1:41 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>