Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Kółka BLACKOUT Sprzęt krejzol69 11 1
Jumping

Jumping
ja nie wiem, jak u was. ale ja juz jezdze na tych kolkach ponad rok, i sa lekko zdarte, tzn sa dobre. polecam jak za ta cene.

Napisane Apr 19, 2010, 11:11 am
Blaty DGK Sprzęt muchomorek 87 1
Jumping

Jumping
Mam ten blat, juz prawie rok, jedyne co sie zepsulo to troche sie pozdzieraly i poodlamywaly konce (ale to bardizej z mojej winy). Lekki ladny pop-up, ciezki do zajechania. przed sk8boarding day sobie kupie go jeszcze raz :). polecam

Napisane Apr 19, 2010, 11:08 am
Co Sądzicie o Decku FlashBack?? Sprzęt Jumping 7 1
Jumping

Jumping
zapomniałem dodać, deck padł 1,5 miecha później, przy dość wysokim ollie na flacie. połamał się przy trucku od strony środka deski.

Napisane Nov 11, 2009, 1:03 pm
Nubuk, Zamsz czy Skóra Buty Shadoo 88 1
Jumping

Jumping
Ja tam zamszowe kupuje, i po prostu kleje co jakis czas na czubach, co daje im wiekszą wytrzymałość.

Napisane Nov 11, 2009, 1:00 pm
Goodwood i Blackout Sprzęt darassk8 322 1
Jumping

Jumping
ja mam zajawke na amok toxic. fajny blat na skateparku sobie fifty fifty zrobilem bo ktos dal sie przejechac ;] a co do tych good woodow i duperel wydaje mi sie ze nie jest to cos co przetrzyma ostry kat. amok tez syf podobno ale mam do tego wieksze zaufanie.
btw. mam teraz DGK. Raczej nie jestem z tej deski zadowolony. nie polecam.

Napisane Nov 7, 2009, 12:10 am
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić... Sprzęt elsajan 187 1
Jumping

Jumping
filipulus powiedział(a):
ja ostatni nie moglem odkrecic kingpina bo sie truck złamał wiec wziełem decka przewierciłem i obcęgami kingpina urwałem, mam teraz nową deske przynajmniej :D

wziełem
piszę się "wziąłem" btw

Napisane Aug 13, 2009, 4:13 pm
Rozciąganie, rozgrzewka Pozostałe PanPiotr 104 1
Jumping

Jumping
Zaczynam się rozgrzewać jak już stanę na desce. robiąc jakieś ollie czy popy.

Napisane Jul 18, 2009, 2:43 pm
Jazda bez trików. Tricki yellowSkate 176 1
Jumping

Jumping
C1RCAsk8 powiedział(a):
PZet powiedział(a):
ja jej jako środek lokomocji to prawie nie używam ;p jeśli ktoś ma chodniki z "odwróconych" kostek to jak najbardziej... ;)

hehe i tak polowa ludzi ktora widziala twoj post pewnie nie wie co to odrocona kostka tu sa same dzieci andera uzywaj sslow typu "jak jak jezdze do szkoly do robie z 20 36flipow po drodze i przez przeszkody :)"  bo oni tylko tak mysla

Bez przesady.. przynajmniej nie same dzieci.
a Ty wiesz co to odwrocona kostka btw?

Napisane Jul 18, 2009, 2:33 pm
Napoje energetyczne Pozostałe Komura13 470 1
Jumping

Jumping
przepyszne. tankuje to jak usypiam. jak nie usypiam to po prostu carlsberg zimny. lepiej flipy się klei  ;)

Napisane Jul 18, 2009, 2:25 pm
wygiety box Pozostałe bober14 11 1
Jumping

Jumping
Ciężkie zadanie sobie dajesz. nie lepiej zrobić zwykły box? a tak z kątownikami będziesz się pierdolił długo. A czy ja wiem czy frajda z jazdy będzie dużo mniejsza.

Napisane Jul 17, 2009, 11:59 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>