Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Nauka jazdy na snowboardzie Snowboard YourMother 111 1
Czerwienna

Czerwienna
Ja nauczyłam się w jeden dzień tak żeby bez problemu zjechać ze stoku, kilka gleb po drodze było, ale bez większych problemów :) gorsze było uczenie się skręcania na palce, za cholere nie mogłam tego wyćwiczyć, wychodziło ale nie do końca. Trzeba naszykować się za rok :D

Napisane Feb 7, 2009, 5:55 pm
Fotografia Hydepark krzynowek 1104 6
Czerwienna

Czerwienna
Karwan89 powiedział(a):
frycol_hiphop powiedział(a):
Jakie bierzecie zazwyczaj filmy? Jakiej firmy? Z jaką światłoczułością?

Ilford PAN 100 i 400 w zależności od pogody. Do kolorowych używam cyfrówki.
PEACE

dokłądnie to samo :)

Napisane Sep 6, 2008, 9:59 pm
Czerwienna

Czerwienna
BHT powiedział(a):
frycol_hiphop powiedział(a):
BruchinSK8 powiedział(a):

Może to Wam przypadnie do gustu.

Za sztucznie jest...

Jestem tego samego zdania... nie potrzebne takie efekty.

Dokładnie. Do tego centralny kadr ble fuj. Ponadto nienawidze jak na zdjeciu jeden eement jest kolorowy a reszta b&w.

Napisane Aug 10, 2008, 7:58 pm
Czerwienna

Czerwienna
No właśnie tak myślałam o 50mm 1.8 Canona tania, a przy tym piekne foty robi-ponoć :D

Napisane Aug 9, 2008, 7:14 pm
Czerwienna

Czerwienna
dużo też od mojego wyboru zalezy grubość portfela :D
zależy mi bardzo na tym by pewnie siedział w ręce. Czy mógłbyś mi także polecic jakiś obiektyw do zdjeć głównie portretoeych? :)

Napisane Aug 9, 2008, 7:03 pm
Czerwienna

Czerwienna
jak dla mnie zbyt centralny kadr, chociaż nie znam się na fotografii sportowej. Duzo szumów i ziarno wysokie dosyć.

a tak poza, przymierzam się do zakupu nowego aparatu, czy ktoś fotografuje/fotografował Canonem 350D lub 400D?

Napisane Aug 9, 2008, 6:50 pm
Czerwienna

Czerwienna
1. fajna ostrość na kota wyszła, ale postarałabym się inaczej go uchwycić bo widać ręke i tło nie jest ciekawe, do tego wąsy strasznie ucięte.

2. Dzecko mi sie w ogóle nie podoba, ale to poprostu mój gust do dziecięcych fotografi, dziwnie odchylona głowa, zbyt duży kadr, lubię ciasne przy dzieciach i brzydkie szarości.

Napisane Aug 9, 2008, 12:46 pm
Będziecie powtarzali rok szkolny ? :D Hydepark ozzyrys 150 1
Czerwienna

Czerwienna
do 2 liceum ze średnią 4,6

Napisane Aug 14, 2008, 2:10 pm
Horror Hydepark bula1111 1473 1
Czerwienna

Czerwienna
i tak żaden horror współczesny nie jest w stanie pobić serii horrorów z Krugerem czy Jasonem. Nie wspominając już o komediowym horrorze 'Martwica mózgu' który jest klasykiem i kultem kina horrorowego, polecam serdecznie. Podoba mi się seria The Ring ciekawa, zaskakująca i naprawde można się przestraszyć, The Saw psychopatyczna gra, lubię tego typu filmy bo trzeba myśleć przynajmniej w ostatniej części. Ogólnie rzecz biorąc to kręcą teraz strasznie cienkie te horrory, dawno nie oglądałam takiego co by mnie w fotel wbił.

Napisane Aug 11, 2008, 11:31 am
Nowy wygląd Hydepark margera110 90 1
Czerwienna

Czerwienna
Jak dla mnie nowy wygląd, jest własnie bardziej czytelny. Szybciej mozna się dostać do własnego konta, do sklepu itp itd. O wiele bardziej mi się podoba.

Napisane Aug 11, 2008, 11:24 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>