Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Radiohead Pozostałe Monikaa91 7 1
Czerwienna

Czerwienna
uwielbiam, cała dyskografie, każdą piosenke : )
jedyni w swoim rodzaju : )

Napisane Jan 12, 2008, 1:17 pm
Słuchawki do mp3 Gry, konsole, pc, internet... EaGLE 165 1
Czerwienna

Czerwienna
a ja bardzo polecam słuchawki Skullcandy, najlepsiejsze na świecie : ) możesz je dostać tutaj: www.boardstore.pl mają piekne basy, zero szumów, naprawde warte swojej ceny : )

Napisane Jan 5, 2008, 9:11 pm
Zapłodnienie invitro Hydepark sheet 67 1
Czerwienna

Czerwienna
Wielu ludzi myśli, że to najgorszy sposób aborcji, ktoś tam już mówił, że wykorzystuje się kilka komórek, wybiera sie jedną reszta idzie do kosza. Niestety tak jak. Chociaż ja uważam, że komórka która nie ma serca, ani jeszcze nic jej sie tam nie wytworzyło, nie jest człowiekiem, także nie nazywam tego aborcją. Uważam, że takie zapłodnienie może dać ludziom w naszym kraju wiele szczęścia.

Ktoś wyżej powiedział, że ma kumpla z in-vitro i mówi, że jest dziwny. Puknij się w głowe, moja najlepsza przyjaciółka również jest z in-vitro, a jest najwspanialszą osobą na świecie ; )

Napisane Jan 3, 2008, 6:36 am
Amy Winehouse Pozostałe pablo007 36 1
Czerwienna

Czerwienna
Jest wspaniałą artystką. Nie tylko nowa płyta jest genialna, pozostałe również : ) ma piękny głos jak nikt, a do tego muzyka jest świetna ; D

Napisane Jan 2, 2008, 9:02 pm
Bębny Pozostałe matihood 10 1
Czerwienna

Czerwienna
ja gram na djembe ; D oryginalny mam z afryki, kupiony we Włoszech od murzyna który chciał 150E a wytargowałam na 30 : D spotykamy się z kumplem czasami żeby pograć, idziemy na tory i gramy tak, że do domu wracamy z opuchniętymi palcami : )

Napisane Jan 1, 2008, 12:00 pm
Skatepark Zdzieszowice Miejscówki marcin123456 17 1
Czerwienna

Czerwienna
ja mieszkam w Koźlu : D
oj na wakacje co to będzie : D
u nas w Kędzierzynie mają budować kryty, który ma być oddany do użytku wiosną 08'

Napisane Dec 31, 2007, 10:38 am
Oczy! :) Hydepark Floydeq 479 1
Czerwienna

Czerwienna
domifinger powiedział(a):
Czerwienna powiedział(a):
ja mam brązowoe przechodzące w zieleń, a uwielbiam piwne oczy takie pięękne czarne : D

Takie moje? : P

tak takie Twoje też śliczne ; D

Napisane Dec 20, 2007, 10:52 pm
Naznaczeni Hydepark sheenapunx 100 1
Czerwienna

Czerwienna
oglądam naznaczonych kiedy tylko mogę i uważam, że o jeden z najelpszych programów emitownych na antenie mtv. Wypadki strasznie, czasami mi się niedobrze robi, ale żeby zwymiotować : D łuhuhuh ; D

Napisane Dec 9, 2007, 3:35 pm
"You can dance" :) Hydepark mareecky 156 1
Czerwienna

Czerwienna
Jakbyście nie zauważyli to jest konkretny styl rzucania się na ziemie. Ciekawa jestem, który z was rzuciłby się na ziemie nie robiąc sobie nic i robiąc to bezboleśnie. To jest sztuka chłopcy! jako jedyny we wszystkim sprawdzał się zaje.biście, wszytsko potrafił zatańczyć i cieszę się, że wygrał ; )

Napisane Dec 3, 2007, 7:02 pm
Buty DC Buty pawcio91 336 1
Czerwienna

Czerwienna
pytanie dla posiadaczy. Kupiłam kilka mięsiecy temu kolejne buty DC. i biała podeszwa robi mi się żółta, nie wiem przez co i co zrobić by była znowu biała. Doradzi ktoś?

Napisane Nov 30, 2007, 9:50 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>