Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
ZERO-Strange world Filmy SV - dyskusje wodnio 70 3
Ravenrox

Ravenrox
wojtas011 powiedział(a):
film dobry ale żaden film zero nie pobije dla mnie dying to live

Napisane Dec 15, 2009, 4:42 pm
Ravenrox

Ravenrox
LSKSKATE powiedział(a):
Jak dla mnie jakoś bez zajawy film. Cole jezdzi pod rap!!! kur.wa przesada! gdy tylko to zobaczylem wylaczylem ten film. Dlaczego w teamie są dziewczyny, nie rozumiem;/ Zero z zajawkowej firmy staje sie drugim elementem. Fajnie sie ogladalo do new blood a teraz widze ze jest dupa i tyle, zadnego przelomu juz to nie robi, prawie kazdy film jaki teraz wychodzi to napinanie kto zrobi lepszy trick na danej miejscowie, tu nie o to chodzi, gdzie zajawa, gdzie sie podziała zajawa z poprzednich zero tak ze od razu chciales isc na deske, moze to ja nie nadazam i tak jest modnie ale bardziej sie jaram czyms kreatywnym lub gdy widze ze ktos sie cieszy z tego co zrobil niz jak skacze 50 schodow i odjezdza i mowi jeszcze ze chyba slabo nagrane prosze was, deska to nie sport.

napisałeś jakby od wczoraj dziewczyny były w zero a są juz bardzo długo...
troche z dupy to napisalem, ale co masz do dziewoszek? ;ld

Napisane Dec 13, 2009, 12:43 am
Ravenrox

Ravenrox
zawiodłem sie na tych szarowanych partach, kazdy po pare trickow tylko, choc sandoval pokazal klase, part astma/cola tez niezly ;d cole na koncu szok tricki

najlepsze party to full party ;d a z tych the best to chyba brockman, tancowny i dal santo ;d brockman nareszcie pokazal co umie, zawsze mial takie kijowe party, teraz zapizdziaj ;d dal santo miazga, moze krotki part ale same konkrety, tancowny to juz w ogole przesada, ahh no i jeszcze part hilla ;d najs styl dobre triczki

mowilem wam ze thomas partu nie bedzie mial xDDD no to co on ma ciezko nazwac partem

generalnie film zajebisty, wkurwiaja mnie te wspolne party, liczylem na steamer, rattraya, cervantesa itd

Napisane Dec 6, 2009, 10:33 am
Wlasne rzeczy! Miejscówki SkateJaxDD 13 3
Ravenrox

Ravenrox
Riper07 powiedział(a):
Ravenrox powiedział(a):
Riper07 powiedział(a):
On pyta ile będzie kosztować samemu zbudowanie takiego np. grindboxa . Ogólnie paletkę można załatwić za darmo idziesz do jakiejś większej firmy i się pytasz czy nie maja jakichś starych. Z deskami tez można pokombinować . A kątowniki trza by było kupić chyba ze masz gdzieś w garażu :D

sam buduje, nie kupuje to za co ma placic? xDD

No ale chyba skądś te deski i kątowniki trza wziaśc jak nie ma skąd to chyba trza kupić co ?? ;p

"bez kupowania" xDD

Napisane Dec 7, 2009, 3:54 pm
Ravenrox

Ravenrox
Riper07 powiedział(a):
On pyta ile będzie kosztować samemu zbudowanie takiego np. grindboxa . Ogólnie paletkę można załatwić za darmo idziesz do jakiejś większej firmy i się pytasz czy nie maja jakichś starych. Z deskami tez można pokombinować . A kątowniki trza by było kupić chyba ze masz gdzieś w garażu :D

sam buduje, nie kupuje to za co ma placic? xDD

Napisane Dec 6, 2009, 3:29 pm
Ravenrox

Ravenrox
tak na ścisłość: "bez kupowania" chodzi ci o gotowe boxy, raile? jesli tak to dlaczego w pytania dales "jak zbudowac"? a jesli nie to dlaczego pytasz ile to bedzie kosztowac?

Napisane Dec 6, 2009, 10:41 am
SMJ- co sądzicie? Sprzęt bluee619 65 3
Ravenrox

Ravenrox
moja pierwsza decha to byl smj za 180, genialny sprzet ehh te koleczka 101 54mm ;* dobre blaciwo i zajebiste traczki i ta cena, az wspomnienia wrocily

Napisane Dec 6, 2009, 10:45 am
Ravenrox

Ravenrox
poszukaj jakies uzywanej na allegro

Napisane Dec 4, 2009, 6:26 pm
Ravenrox

Ravenrox
lepiej jej nie bierz

Napisane Dec 4, 2009, 2:23 pm
ochraniacze na piszczele jakie? Sprzęt Lukaszenka 9 1
Ravenrox

Ravenrox
P18 powiedział(a):
Moja rada, to pieprz te ochraniacze, i jeździj bez nich..

Napisane Nov 27, 2009, 5:23 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>