Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 48, 49, 50, 51, 52 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jamie Thomas Pozostałe bor0wqas 136 1
Ravenrox

Ravenrox
Stworzył 3 firmy i właśnie powstała czwarta- Slave  :cyclops: Jest tam np. Jon Allie i Matt Mumford

Napisane Jul 12, 2007, 10:25 am
Zero "Dying to live" Filmy SV - dyskusje repel-krak 106 1
Ravenrox

Ravenrox
Mój ulubiony film  :cyclops: Piękny przejazd Jamiego i innych. Mistrzowska muza :D

Napisane Jul 6, 2007, 11:44 am
Super łożyska? Sprzęt MinioX 18 2
Ravenrox

Ravenrox
eddie0 powiedział(a):
chyba w stanach wyszly juz abec9 :]

Już dawno temu były na anderze......

Napisane Jul 2, 2007, 2:48 pm
Ravenrox

Ravenrox
Koleś jedzie na kozackiej, amerykańskiej ulicy z mega asfaltem i jeszcze z górki...
A prosi nie jeżdżą na jakiś super łożyskach... Np Ci z Zero jeżdżą na łożyskach Zero- to też kwestia wypracowania nogi, kółek, no i łożych :P

Napisane Jun 17, 2007, 7:41 pm
Trucki Independent Sprzęt johnny1 104 1
Ravenrox

Ravenrox
Dwóch moich kolegów ma Independent i sobie je chwalą :P "Stara firma z porządnymi truckami"  ;) Zobaczcie na ich stronie trucki szerokość 25cm  :cyclops:- taka ciekawostka...

Napisane Jul 1, 2007, 7:43 pm
Dziewczyny i zawody [w polsce] Pozostałe pannavicia 21 1
Ravenrox

Ravenrox
Ehhh wiele osób nie startuje na zawodach (i dziewczyn i chłopaków), bo po prostu nie lubi zawodów, albo się stresować itp. Skateboarding wśród dziewczyn jest w trakcie "wczesnego rozwijania się" więc nie dziwie się, że nie startują, a jeśli jakaś już lepiej jest w tym fachu obeznana to całkiem możliwe, że podpada pod to co napisałem na początku...  :P

Zero or Die

Napisane Jun 14, 2007, 4:34 pm
Loga na gripie :) Pozostałe skateblade 290 1
Ravenrox

Ravenrox
Ja robie logo Fallen sprayem białym :P Szablon się dostaje z butami albo można znaleźć na stronie fallenfootwear.com  :cyclops:

Napisane Jun 10, 2007, 11:43 am
scieranie butów Pozostałe wsciekly16 250 1
Ravenrox

Ravenrox
Ja tam polecam blachę i gwoździe :D A tak poważne to wyżej wymieniony klej z pałki  :P Praktycznie bok buta ci się nie zedrze, musi podeszwa (mi się zawsze bok szybciej ścierał więc git).

Napisane May 3, 2007, 1:00 pm
Decki Pogo Sprzęt Rykus9 384 1
Ravenrox

Ravenrox
Wczoraj kolega przyjeżdża z nowym Pogo (ten z fabryką na grafie). Jak pierwszy raz na niego spojrzałem to masakra  :P Szerokość z 19cm, ale masakrycznie długaśny na oko dałbym mu 85cm, wydaje mi się, że to wina nose'a i taila, bo były jakieś takie nienaturalnie długie, chyba 1,5 dłuższe niż normalnie i się takie złudzenia zrobiło  :P

Napisane May 3, 2007, 12:51 pm
Elissa Steamer w ZERO :) Pozostałe martex 65 1
Ravenrox

Ravenrox
ChuckNoris powiedział(a):
Według mnie nie pasuje do ZERO, chociaż ma długie włosy. Elissa nie robi nic szczególnego, Marisa Dal Santo jest owiele leprza przynajmniej robi jakies grindy i slidy na poreczach B)

Maryśa :P jest Flow Riderem Zero, tak pisze na stronie Blackboxu :P Nie wiem co to znaczy, może że jest amatorką (dostaje sprzęt i ciuszki, ale nie kasę). Jak ktoś wie niech powie  :cyclops:

Napisane May 2, 2007, 8:28 pm
<< poprzednia ... 48, 49, 50, 51, 52 ... następna >>