Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 49, 50, 51, 52, 53 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Buty Fallen Buty Jawor 562 2
Ravenrox

Ravenrox
Serv powiedział(a):
Ravenrox ja nie kupowalem z andegranda tylko ze skateshopu u mnie :) a butki wygladaja tak Buty Fallen

Ehh Serv wprowadziłeś mnie w błąd, to są Rangery, a nie Chiefy :P A o główną stronę chodziło mi oczywiście www.fallenfootwear.com czyli główną stronę Fallen...

Dziś doszły Falleny... Chief z kratą z boku. Piękne jak nie wiem co :D

Napisane May 2, 2007, 8:20 pm
Ravenrox

Ravenrox
Chief ponad kostkę? Daj linka z głównej strony...  :P Ja sobie zamówiłem Falleny i teraz czekam, też Chiefy z kratą z boku...

Napisane May 2, 2007, 8:49 am
Problem z kingpinem Pozostałe toby69 20 1
Ravenrox

Ravenrox
Ja miałem podobnie to jak gumki były mi drogie to piła, gwóźdź i młotek i rozwalamy talerzyk, a jak gumki to syf to ją wyskrobałem, ufff ciężko było :D

Napisane Apr 26, 2007, 9:10 pm
Dziewczyny i Deska.... Pozostałe PunkRock99 1234 2
Ravenrox

Ravenrox
Ja jestem oczywiście za dziochami na desce :P Ale ich największy mankament (nie wszystkich) to to że się wstydzą wyjść na dechę, znaczy pokazać się publicznie z dechą albo ja tak widzę u siebie, że jak ktoś przyjdzie to one jakoś tak przestają jeździć, chyba myślą, że za mało umieją, ale każdy kiedyś zaczynał czy żeś chłop czy baba :P
Jakoś takoś wyszło :D Pozdro dziewuchy :cyclops:

Napisane Mar 20, 2007, 10:33 pm
Ravenrox

Ravenrox
Właśnie zacząłem chodzić z dziewczyną co na desce śmiga :D

Napisane Jan 7, 2007, 10:23 pm
Łożyska speed metal Sprzęt lag12 44 1
Ravenrox

Ravenrox
Serv powiedział(a):
To jest shit. Kupowalem sobie desałke moją pierwsza to wlasnie kupilem te lozyska i zaluje bo narazie nie mam zamiaru kupowac nowych. Pro model Bama czy nie wszystkie sa takie same i nie polecam bo szybko lecą :/

no dokładnie... Syf i bieda max :P Z wszystkich to chyba tylko jedno mi łożycho zostało. Odradzam...

Napisane Mar 7, 2007, 6:26 am
Co sądzicie o firmie Zero ???? Sprzęt heniu13 399 1
Ravenrox

Ravenrox
Kocur555 powiedział(a):
Skoro ktos napisal ze to wszystko zalezy od deski to ktora jest lepsza? Ta

http://pl.skate-europe.com/details/38639-blat_zero_promodel_john_rattray.html

czy

http://pl.skate-europe.com/details/38640-blat_zero_promodel_jamie_thomas.html ?

Bylbym wdzieczny za pomoc. I nie mowie tu o obrazkach tylko o wytrzymalosci itp.

Te deski różnią się tylko grafą, datą wyprodukowania i rozmiarami. "Tamtym" chyba chodziło, że możesz trafić na felerny egzemplarz albo taki który będzie trzymał naprawdę długo.

Napisane Feb 26, 2007, 1:10 pm
Trucki Speed Demons Sprzęt marcinekSB 102 1
Ravenrox

Ravenrox
Moja koleżanka zamówiła sobie całą dechę SD i były te trucki i no muszę powiedzieć, że za fajne nie są. Już sam wygląd mówi nam, że długo nie pożyją. Są takie cienkie, małe... A teraz do rzeczy: ta dziewczyna co ją kupiła dopiero się uczyła ollie, fakie ollie itp. więc lajcik. Potem przestała jeździć i pożyczyła deske mojemu koledze i nie minął tydzień a trucki pęknięte... A aż taka hardcorowa jazda do nie była :P Więc polecił bym je tylko początkującym.

Napisane Jan 23, 2007, 9:24 am
Powody dla których deskorolka jest lepsza od dziewczyny?? Pozostałe PIKMIN 542 1
Ravenrox

Ravenrox
juss powiedział(a):
glupi ten temat.. przykro mi sie zrobilo..:thinking: bo skoro ja jezdze na desce to niby lezba jestem?? jestescie zalosni :(.... w dupie z wami.... :( 

........ To są tylko żarty, nie rozumiesz? Jak nie chcesz czytać to nie czytaj. To czy jesteś lezbą czy nie zależy tylko od ciebie.

Napisane Nov 25, 2006, 8:25 am
łozyska tensor Sprzęt avensis14 16 1
Ravenrox

Ravenrox
Yyyy... czytałem na głównej stronie Tensora, że MOC7=ABEC9, a MOC5=ABEC7,a poza tym to wypisane są tam różne super technologie jakie zostały zapodane w tych wypas łożyskach :D Jakaś super budowa i glut specjalnej receptury :P To tyle ode mnie. Sam nich nigdy nie kupię, już wolałbym Black Panthers.

Zero or Die

Napisane Nov 22, 2006, 8:57 pm
<< poprzednia ... 49, 50, 51, 52, 53 ... następna >>