Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 50, 51, 52, 53, 54 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
fryzurki Hydepark mmatt 849 1
Ravenrox

Ravenrox
Ja mam takie długie włosy tak z 1cm za łopatki, proste, ciemy bląd ;p. Dredy są wypas, najbardziej podobają mi się dredy bliżniaków z Matrixa vol. 2 i na koniec rymowanka ;p"zróbcie se dredy, będziecie ZGREDY!!!" ;p;p ;p B)

Napisane Sep 9, 2006, 3:01 pm
Co sądzicie o firmie Zero ???? Sprzęt heniu13 399 1
Ravenrox

Ravenrox
Zero rządzi!!! Mam ich bluzę i jest zajebista (co chwilę słyszę: "fajna bluza", "gdzie kupiłeś tę bluzę" itp. aż mnie to trochę denerwuje :P) i zamierzam kupić sobie dechę. Słyszałem różne recenzje, ale wole sam się przekonać :D najwyżej drugi raz nie kupie i koniec :P:P:P

Napisane Sep 8, 2006, 2:17 pm
Kolka Pogo !! Sprzęt hudy1234 255 5
Ravenrox

Ravenrox
Uff wyjąłem to licho... Pogole the best!!!

Napisane Sep 3, 2006, 9:34 pm
Ravenrox

Ravenrox
Mam problem, bo mam nowe pogole i jedno z łożysk sie rozwaliło i został sam pierścień i wewnętrzny talerzyk i jak ja mam to wyjąć? Spróbowałem smaru lae tera narazie czekam aż spenetruje kółko. Może wyjdzie :D

Napisane Sep 3, 2006, 11:56 am
Ravenrox

Ravenrox
Chyba ci jakies flaki dali ;p Moje są w porządku. Zgadzam sie z Paffciem dziewięćdych ;p

Ikona posta Napisane Aug 29, 2006, 9:01 am
Ravenrox

Ravenrox
Przybyły kółeczka w gustownym kabelku :D. Zanim włożyłem do nich łożyska mineło chyba z 1h :D i sie  jakoś słabo łożycha w nich kręciły, ale jak wyszłem sobie pojeżdzić no to sie przekonałem, że te kółka to fenomen :D 48zł i taka jakość... Mogłyby być minimalnie twardsze ale ogółem to niezły wypas. Tylko kupujta i kupujta. POGO Czacha... Zero or Die...

Napisane Aug 28, 2006, 11:55 pm
Ravenrox

Ravenrox
Właśnie zamówiłem Czachy POGO, recenzje są git i ta cena 48zł... czekam i napisze jak sie sprawują... bedzie git... Zero or Die

Ikona posta Napisane Aug 23, 2006, 10:04 am
Jamie Thomas Pozostałe bor0wqas 136 1
Ravenrox

Ravenrox
Założyciel Zero, Fallen, Mystery, prekursor stylu hardcore, wymiatacz i skok z leep of faith to mówi samo za siebie ;p i spoko ziom z niego. THOMAS THE BEST FOREVER!!!

Napisane Sep 1, 2006, 4:16 pm
Co sadzicie o truckach destructo? Sprzęt 73CH 84 1
Ravenrox

Ravenrox
Mój kolega ma destruco, ale jakies stare modele (nie wiem coś koło 5lat+ chyba) kiedyś na nich bardzo dużo jeżdził ale tera praca ale i tak jeżdzi a traki trzymają sie bardzo dobrze. Są tylko ślady od grindów. Rewelacja! Destructo polecam! :D (((sam kupie jak moje zajebie do konca :D))) :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Napisane Aug 31, 2006, 9:31 am
Zapraszam do rybnika ! Miejscówki massurek 32 1
Ravenrox

Ravenrox
A gdzie jest ta "polska california"(rybnik)??? Gdzie moge znalesc ten raj dla "skejteruf"? :P :P :P

Napisane Aug 29, 2006, 6:35 pm
<< poprzednia ... 50, 51, 52, 53, 54 następna >>