Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Sen Hydepark umfbiker 684 1
KarolaOsw

KarolaOsw
mi się czesto coś śni :D:D ludzie których znam, blisko i tak nie do końca :PP deskorolka mi się śni jak na niej popylam ^^ ja tylko gadam przez sen jak ktoś zacznie do mnie mówic, kiedyś mówie do brata że śniło mi sie że gadałam z nim o decku :D a on mówi że zemną naprawde gadał tylko że spałam lol. Jak ostatnio nie miałam kompa to mi się prawie codzień sniło gg i ander <lol2>

Napisane Dec 23, 2006, 8:50 am
o tym jak ludzie robią z siebie downów Hydepark twister14 77 1
KarolaOsw

KarolaOsw
niezła siara:D lol2 poco to wogóle kręcą? :D żeby zrobic z siebie jebniee tego =]?!  :mad:

Napisane Dec 23, 2006, 8:44 am
Łyżwy! Extreme artursdz 113 1
KarolaOsw

KarolaOsw
a ja śmigam na figurówkach :D:D zajebiste są :PP

Napisane Dec 22, 2006, 6:17 am
Gdzie jest jakiś skatepark w Trójmieście ?? Miejscówki Przemo13 15 1
KarolaOsw

KarolaOsw
ja mi wiadomo to w brzeźnie jest sk8 park. Jak się jeszcze dowiem to napisze :D:D

Napisane Nov 28, 2006, 7:31 am
BLOGI, czyli do czego to służy a jak jest wykorzystywane Hydepark Looke 102 1
KarolaOsw

KarolaOsw
w sumie to ja mam blogi :PP ale jakoś nudzi mi się to blogowanie :/ Komenty... Komenty i komenty.... Wqrzają mnie texty jak: siemka masz super blogusia wejdź na mojego sweet blogaska www.*******.blog.pl JAK widze że mi takie coś na blogu jest to czepie mnie!! ;/ Moim zdaniem to blogi są spoko jeśli piszemy na nich z sensem i jak jest zrobiony. Nie lubie słłłłłitt blogów z jakimiś je*anymi dolsami!!!
:[:[  :mad: To by było na tyle. pa :PP

Napisane Nov 25, 2006, 8:41 pm
Przemoc w szkole Hydepark FASTER 255 1
KarolaOsw

KarolaOsw
Ja pamiętam tak gdzieś sprzed dwóch lat :D:D Biłam się z koleżanką z klasy szarpałyśmy się za włosy, kopałyśmy plułyśmy i wbiła mi pazura do ręki i mam chyba do dziś ślad :D:D a wszyscy karolina karolina!!! haha lol :D  No ale teraz żyjemy ''nawet'' w zgodzie :P A jeszcze brat mnie jebnoł w głowe i mnie zajebiscie bolała :D:D No to ja mu oddałam :P Ostatnio taki koleś 2 lata młodszy :P Mnie dotknoł i szturchnoł :D No ja go jeb łam i poleciał na drugą połowe korytarza :D:D haha No i to chyba by było na tyle. P.S. Wszystko odbyło się w podstawówce i jestem teraz w 6 kl. i nawet niemam  z przemocą problemów :P paa :)

Napisane Nov 14, 2006, 7:42 am
Sukces Harry'ego Pottera Hydepark blizzard1 116 1
KarolaOsw

KarolaOsw
Nie nawidze HP !!  :mad:

Napisane Nov 8, 2006, 4:43 pm
Co robicie oprócz jazdy na desce?? Pozostałe dawidpru 756 1
KarolaOsw

KarolaOsw
muza (słucham) =D komp, dalekie :D wędrówki :P
i takie tam... :)
rolki, łyżwy :D i chyba tyle ^^

Napisane Nov 8, 2006, 4:24 pm
Masz slabe nerwy... nie zaglądaj :P Rock / Metal Marsus 150 1
KarolaOsw

KarolaOsw
buehehehhehehhe :D
nigdy ale to nigdy nie
przestane słuchać METALU :D

Napisane Nov 7, 2006, 7:16 am
Szkoła i nauczyciele... Hydepark binio20 239 1
KarolaOsw

KarolaOsw
jak narazie to mam uczulenie na moją wychowawczynie :/:D
wqrwia mnie czepia sie o byle gówno :[ Coś kiedyś do mnie mówiła
i mówi ''Karolina nie wywracaj mi oczami'' Bosh ja nawet tego nie robiłam :[
Ostatnio zwiałam z kumpelami z wf to dwie idiotki poskarżyły to ku*wa i już starszą wzywa do budy :[ Nie doś że 2 kg łupież się sypie jej z głowy to wali końskim gównem :D:/ Może byś się zaczeła uczyć?? zaje2biste texty ma :/  hmm... Jeszcze ktoś?? A no babka od wf :/ Kur wa gapi się i mieży mnie jakbym ufo widziała ;/:D A ostatnio babka od reli mówi do mnie ''Coś się z tobą dzieje karolina chyba przez to że chodzisz do tej klasy'' <lol2> i to by było chyba na tyle. POZDRO ;)

Napisane Oct 25, 2006, 4:14 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>