Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 111, 112, 113, 114, 115 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Tony Hawk's Project 8 Gry, konsole, pc, internet... Real151 168 2
eddie0

eddie0
otoz wyczytalem na amerykanskich kilku stronach iz premiera to 7 november [listopad] troche zalamka , ale coz , pozostaje nam cierpliwie czekac te 1,5 miecha ! :)

Napisane Sep 14, 2006, 10:49 pm
eddie0

eddie0
haha akurat zakupilem ps2 i tu taka gra :cyclops: hehe niema to jak zbieg okolicznosci a wy mozecie mi tylko pozazdroscic ^^)

Napisane Sep 2, 2006, 1:29 am
Skatepark w Bydgoszczy Miejscówki 666KrIs666 93 2
eddie0

eddie0
ktos wie kiedy zacznie sie budowa ? :) zajawa wkoncu skatepark konkretny w bydg :D jupi :D

Napisane Sep 8, 2006, 9:52 pm
eddie0

eddie0
Klik zobaczcie ! jest napisane :D hehe ciekawe wiadomosci , gdyby jeszcze przeszli od slow do czynow ! :O hhe z drugiej strony gdyby nam zrobili najlepszy skatepark w polsce za 400 tys to by bylo fajnie :) ^^)

Edit Góral: Opcja URL... a tak w ogóle news jest nieaktualny:angry:
edit ja : to nei moja wina ze newsa juz nie ma na serwerze , mnoze mieli taka sama czystke jak WY a tak a'proppos kto nei zdazyl to lukac x| i saie mnie neiczepiaj !
Cytuj:
Najnowocześniejszy skatepark w Polsce
Dawid Maćkowski
2006-08-11, ostatnia aktualizacja 2006-08-11 20:44
Ruszy jeszcze tej jesieni największy i miasto przeznaczy na tę inwestycję 400 tys. zł
Pomysłodawcami zbudowania krytego skate parku w naszym mieście są młodzi ludzie ze Stowarzyszenia Sportów Ekstremalnych w Bydgoszczy. Należą do niego miłośnicy powietrznych akrobacji na rowerach typu bmx, łyżworolkach i deskorolkach.

- Pod koniec zeszłego roku postanowiliśmy przekonać prezydenta Konstantego Dombrowicza, że warto postawić taki obiekt w naszym mieście. Chodziliśmy do niego tak często, aż wreszcie się zgodził. Zastrzegł jednak, że miasto może wyłożyć pieniądze jedynie na budowę hali. Wyposażenie natomiast musielibyśmy zorganizować sami - mówi 26-latek Jakub Stadnicki, który jeździ wyczynowo na bmx.

Dla skateowców nie był to żaden problem. Znaleźli sponsorów w ciągu kilku tygodni.

- Właśnie finalizujemy z nimi rozmowy. Kiedy powstanie hala, wszystkie przeszkody i rampy będą już czekały - zapewnia Stadnicki.

Młodzi ludzie ze Stowarzyszenia stworzyli także projekty zagospodarowania wnętrza. Zgodnie z nimi w hali znajdzie się, w zależności od rozmieszczenia, od kilku do kilkunastu przeszkód. Najefektowniejsza z nich to tzw. bowl, czyli dwumetrowej wysokości miska, jedyna tego typu w Polsce.. - Jestem przekonany, że ta atrakcja będzie przyciągała skateowców z całego regionu - twierdzi Stadnicki.

Skate park powstanie w Myślęcinku, tuż obok wejścia do Ogrodu Fauny Polskiej (w miejscu dawnego kina plenerowego).

- Będzie to hala namiotowa, czyli wielki metalowy szkielet przykryty plandeką - tłumaczy Jerzy Wiśniewski z biura prasowego bydgoskiego Urzędu Miasta. Hangar ma mieć wymiary 100 na 30 metrów. Miasto zapłaci za jego postawienie 400 tys. zł.

W przetargu na budowę tego obiektu biorą udział trzy firmy. Ratusz czeka na ostateczne oferty do 22 sierpnia. Prace przy stawianiu hali rozpoczną się już na początku września, a zakończą w połowie października.

Miasto i Stowarzyszenie szacują, że z bydgoskiego skate parku będzie regularnie korzystać prawie stu bydgoskich miłośników sportów ekstremalnych. Za wejście na halę trzeba będzie zapłacić od 1 do 3 zł.

- Dzięki biletom wstępu unikniemy sytuacji, że ktoś przychodzi przeszkadzać, a nie się bawić - tłumaczy Stadnicki. Dodatkowo z tych pieniędzy będą płacone rachunki za ogrzewanie i oświetlenie hali.

Jak dodaje Stadnicki, dzięki skate parkowi jazda na rowerach bmx i na deskorolkach przestanie być w Bydgoszczy sportem sezonowym, a stanie się całoroczną rozrywką.

Bydgoska hala będzie najnowocześniejszym, a zarazem dopiero drugim oprócz Warszawy zadaszonym tego typu obiektem w Polsce. Natomiast najbardziej znany park w naszym kraju, który znajdował się w starej hali produkcyjnej w Białymstoku, został zamknięty kilka miesięcy temu z powodu konfliktu władz miasta z osobami, które nim zarządzały.

Napisane Aug 26, 2006, 6:51 am
Dużo osób jeździ w waszym mieście / wsi na decku? Pozostałe Detroitt06 378 1
eddie0

eddie0
niezliczona ilosc osob ;) moje miasto ma 380 tys ludzi :) mamich policzyc ? no to za rok moze skacze liczyc ;)

Napisane Aug 26, 2006, 12:35 am
Konkurencja dla Mullena??? Pozostałe Michal669 276 1
eddie0

eddie0
e tam ;) ja nieuwazam zeby to byla konkurencja dlatego ze mullen ile trikow robi sam : a ten filmik jest skladany i wystepuje w nim kilku skaterow , moze sie myle ale wg mnie tam kilku wystepuje i ten film jest zczepiany ! tyle ,
p.s. zauwazyliscie jaka ladna deske ma ? jaki piekny tail ? ^^) hahahaha

Napisane Aug 24, 2006, 3:26 pm
<< poprzednia ... 111, 112, 113, 114, 115 następna >>