Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Ekologiczne produkty Hydepark THALITA 25 1
dogslide

dogslide
danlancher powiedział(a):
Karas93 powiedział(a):
Wali mnie ten temat, tak samo, jak temat globalnego ocieplenia.

But why?

Bo na ocieplenie klimatu człowiek ma wpływ na granicy błędu statystycznego?

Napisane Dec 7, 2012, 11:00 pm
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić... Sprzęt elsajan 187 1
dogslide

dogslide
SK8marti powiedział(a):
mojej koleżance pękły trucki przy gumkach, czy da sie to jakoś "załatać" ? trucki z aluminium,, nie wiem, klejem?
silikon? czy nowe kupić? u niej troche krucho z kasą na deche, najtańsze u nas w sklepie, 60zł. da sie to czymś potraktować?

Niech się uśmiechnie do kogoś ze spawarką do aluminium.

Napisane Aug 28, 2012, 10:52 am
Junior-Ramps Miejscówki fingers96 112 1
dogslide

dogslide
Stary, ty to robisz z listew przypodłogowych?

Napisane Aug 12, 2012, 9:37 pm
THPS 4 Gry, konsole, pc, internet... powpow 5 1
dogslide

dogslide
strzałka po kącie i 2x k?

Napisane Aug 12, 2012, 9:33 pm
Pro. kółeczka Sprzęt Dexxa 9 1
dogslide

dogslide
master9017 powiedział(a):
W sumie idąc po alfabecie a są twardsze niż b, więc d to już wgl miękkie :D ale mogę się mylić bo nie miałem kółek d.

taaaa
Cytuj:
Do materiałów miękkich stosowane są twardościomierze typu A, a typu C i D do twardych. Wyniki uzyskiwane z pomiarów prowadzonych przy użyciu różnych typów twardościomierzy nie są porównywalne dlatego zawsze w wyniku należy podać oznaczenie typu. Zaleca się wykonywanie pomiarów twardości twardościomierzem typu D, gdy twardość wskazana przez twardościomierz typu A wynosi ponad 90. Jeżeli twardość zmierzona za pomocą twardościomierza typu D jest mniejsza niż 20, twardość należy oznaczać twardościomierzem typu A.

Napisane Jul 22, 2012, 9:58 pm
Deck Sprzęt dero7123 9 1
dogslide

dogslide
666gosc666 powiedział(a):
wszystko zalezne od tego w jakim miejscu jest przetrzymywany, im wiecej wilgoci w pomieszczeniu lub powietrzu tym szzybciej blat ja wchlonie i sie wysuszy.

Chyba odwrotnie...

Napisane Jul 15, 2012, 5:02 pm
Przewożenie dsk w plecaku. Problem. Pozostałe Kemesz 18 1
dogslide

dogslide
Odkręć górnego traka żeby ci nie przeważał...
Ew. szukaj plecaka gdzie da się deske przyczepić.

Napisane Jul 12, 2012, 12:06 pm
Coś na długie włosy. Dodatki dirtfa 28 1
dogslide

dogslide
Wyrżnij boki.

Napisane Mar 18, 2012, 5:02 pm
PSVita Gry, konsole, pc, internet... Sergij 49 2
dogslide

dogslide
Malijedrek powiedział(a):
Dogslide, co Ty w ogóle gadasz z tymi Chińczykami? To jest na poziomie podstawówki. Skoro raz trzęsienie ziemi rozwaliło ich fabryki, to skąd masz taką pewność, ze drugi raz tak sie nie stanie?
I oczywiście, ze nie można porównywać grania na normalnej konsoli z konsolą przenośną, ale nie o tym tutaj rozmawiamy. Jeżeli często wyjeżdzasz lub podróżujesz takie PSP czy iPad jest idealne.
I powiedz mi pod jakim kątem tablet który podałeś jest tańszy i lepszy niż iPad? Ma słabszy, jednordzeniowy procesor, gorszą karte graficzną, Windowsa, który pewnie nie bedzie działał do końca dobrze. Kosztuje 4000tys zł, więcej niż iPad.

Grucha, co smiesznego jest w moich domniemaniach? Nie od dzis wiadomo, ze Japonia jest tak usytuowana, ze kleski zywiolowe sa wielce prawdobodobne. A wstarczy ze obejrzysz wiadomosci, to zobaczysz ze przewidywane jest jeszcze jedno trzesienie ziemi w Japonii, podobno potezniejsze.

Sergij, na stronie appla masz kilka gierek TUTAJ

Na pewno polecam Infinity Blade II - spedzilem przy tym dobre kilka(nascie) godzin, w ogóle nie czułem ze gram na ipadzie, nieźle mnie wciągnelo. Na nowego iPada zapowiedziana jest kolejna część, ma byc zmieniony silnik dostosowany do retiny i całkiem nowy gameplay, podobno cudo. Na prezentacji ipada 3 pokazywali też jakąś grę, w której latasz odrzutowcem f22, strzelasz itd, też podobno ma byc ekstra. Jak widzimy jest również fifa itd. Oczywiscie nie mozna nie wspomniec o GTA Liberty City, GTA 3, na dotykowym ekranie gra sie super.

Cytuj:
Procesor: Intel Core 2 Duo U9400

2 x 1,4 GHz / 3MB L2 / 64Bit

Pamięć operacyjna: 3GB DDR III

1333 MHz

Karta graficzna: Intel Accelerator 4500M HD

pamięć dynamiczna 768MB V-DDR3

Dysk twardy: 64 GB SSD PÓŁPRZEWODNIKOWY !!!

Matryca: 12,1" WXGA DOTYKOWA/OBROTOWA

(LED Premium / matowa antyodblaskowa / 1280 x 800)

Ty sobie będziesz gral w GTA 3 a ktoś na dellu w gta 4. W dodatku masz klawiature i toczpada.
Co do chińczyków: taki sam argument jak trzęsienie ziemi.

Napisane Mar 13, 2012, 7:16 am
dogslide

dogslide
Malijedrek powiedział(a):
Dużo jest takich ludzi, którzy jeżeli wywęszą ze moga na czyms zbić kase, to zrobią wszystko.
Sergij, nie masz pojęcia czy w Japonii nie zdarzy się kolejne trzęsienie ziemi, tsunami, czy atak kosmitów, na skutek czego fabryki Sony znowu zostaną zniszczone (wbrew pozorom pierwsze dwa są całkiem prawdopodobne).

Zresztą co będzie to będzie, ja osobiście, jak już mówiłem, wolałbym dołóżyć kase i kupić ipada, niż kolejne PSP za ponad 1000zł.

Nie wiadomo czy chińczycy się nie zbuntują i nie będą chcieli 200zł od ipada. Wtedy apple upadnie.
Argumenty na poziomie gimnazjum. Szczerze mówiąc i PSV i iPad to zabawki. Jakbym miał grać to bym kupił ps3/x360, a co do tabletów są lepsze i tańsze tablety(DELL LATITUDE). Pomijając ergonomie robienia czegokolwiek na glazurze.

Napisane Mar 12, 2012, 8:41 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>