Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Czapki Dodatki sprey 1312 1
skateblade

skateblade
rasky powiedział(a):
Wiecie może gdzie poza super.sklepem można dorwać czapy zimowe Elmo ?

Raski, we wrocławskim skateshopie Parlament, neff też były :D

Napisane Jan 20, 2010, 10:41 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 2
skateblade

skateblade
eddie0 powiedział(a):
FOTKA
legitki?
dałoby ardę je wyrwać gdzieś taniej niż za 300pln?

We Wrocławiu w stacjonarnym Adidasie jest właśnie na nie przecena, kosztują +/- 150zł
Kumpel był wszoku i sam zabrał jedną pare.

Napisane Jan 7, 2010, 12:14 am
skateblade

skateblade
Cytuj:

lepiej wygląda od wewnętrznej strony jak zrobisz tą zakładke ;) i lepiej do biegówek ;) sam czasami z do burstów skręce pinrolla ;)
a u mnie nowy zakup:

FOTKA1
FOTKA2

To najpiękniejsze blejzery jakie w życiu widziałem, ale niestety takie same ma moja koleżanka... więc odpada :<

Napisane Dec 26, 2009, 1:20 am
Ubrania Ubrania orson91 6699 6
skateblade

skateblade
Wiesz, szukam czegoś bardziej niespotykanego.
Dla mnie to zwykła bluza ze znaczkiem nike, niczym sie nie wyróżnia... no chyba że ceną.. bo nigdy bym za nią nie dał 2,5bańki :>

Napisane Jan 4, 2010, 11:57 pm
skateblade

skateblade
Witam.

Poszukuję bluzy, która według was będzie najlepiej pasowała do tych dunków:

http://www.miniramp.pl/data/gfx/pictures/medium/2/5/852_1.jpg

Najlepiej w jakiejś przystępnej cenie.
(myślę, że cała błękitna albo cała czerwona... ale opinię pozostawiam wam)
A jeśli komuś nudzi się za bardzo, to może mi też pomóc wybrać do tego jakiegoś fullcapa :D

elo

Napisane Jan 4, 2010, 11:48 pm
skateblade

skateblade
ledo12 powiedział(a):
MlodyFlp powiedział(a):
Takie pytanie co to za czapka ta którą ma ten koleś co zgarnąl deske i gdzie ją dostane http://www.andegrand.pl/fotorelacja/flipextremelypremiera  :rolleyes:

POZDRO KOLes ! ciagniesz lache za linka  :cyclops:

Jak ten koleś ma czapke longjohna, to ja jestem zielony.
Nihui to nie to.

Napisane Dec 26, 2009, 1:23 am
skateblade

skateblade
MlodyFlp powiedział(a):
Takie pytanie co to za czapka ta którą ma ten koleś co zgarnąl deske i gdzie ją dostane http://www.andegrand.pl/fotorelacja/flipextremelypremiera  :rolleyes:

krop tałn chyba.

Napisane Dec 25, 2009, 1:14 am
skateblade

skateblade
momneta powiedział(a):
Stało się! Sklep internetowy www.momneta.pl oficjalnie otwarty. Można już składać zamówienia na dowolne koszulki z oferty MOMNETA.

MOMNETA TEXTYLIA to marka odzieżowa przeznaczona dla ludzi, którzy chcą się wyróżnić z tłumu. Niebanalne wzory, dbałość o szczegóły oraz klasyczne kolory - to głównie cechy ubrań Momneta.
Otwarcie przyznajemy, że pomysły na koszulki często są zaczerpnięte z różnych źródeł - z telewizji, muzyki, prasy. Opieramy się na tym, co w danej chwili jest znane i lubiane, dlatego we wzorach zobaczysz większe lub mniejsze podobieństwo do pomysłów niektórych z reklam, produktów, marek itp.

http://www.momneta.pl

Korzystając z okazji, chcielibyśmy zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w pierwszym konkursie sklepu internetowego MOMNETA o nazwie "Zostań kreaturem".
Konkurs polega na stworzeniu graficznego wzoru, który stanie się nadrukiem na koszulki sygnowane przez sklep internetowy momneta.pl. Pliki graficzne zostaną poddane naszej selekcji, a następnie, najlepsze wzory, zostaną przedstawione na stronie momneta.pl. Użytkownicy będą mieli możliwość głosowania na swojego faworyta, a autor wzoru, który zdobędzie największą ilość pozytywnych głosów, zostanie nagrodzony koszulką z jego własnym nadrukiem. Dodatkowo koszulka ze zwycięskim wzorem będzie na stałe dostępna w sklepie internetowym momneta.pl. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: http://momneta.pl/9,konkurs,kreatura

Wesołych Świąt i udanych zakupów w sklepie MOMNETA.PL!

ahsshahshashahah co za twarz model :********* wesołych świąt modelowi życzę :D

Napisane Dec 24, 2009, 5:37 pm
skateblade

skateblade
Jak na razie w polsce rzeczy krew są raczej całkiem niedostępne, ale słyszałem jakiś czas temu że w styczniu, na pewnym skateshopie internetowym ma się pojawić masa rzeczy tej firmy.

Napisane Nov 29, 2009, 1:50 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 1
skateblade

skateblade
Od Nowego Roku posiadanie niewielkich ilości narkotyków nie będzie w Czechach karane. Czeski rząd opublikował "limity bezkarności" dla konkretnych narkotyków.

I tak nie będzie się trzeba obawiać kary za posiadanie do 1,5 grama heroiny, 1 grama kokainy, 2 gramów metamfetaminy, do 15 gramów marihuany, do 4 tabletek ecstasy i do 5 tabletek LSD. Zaakceptowane przez rząd propozycje tych limitów przygotował resort sprawiedliwości. Jego rzeczniczka Daniela Kovarova powiedziała, że podstawą była "obecna praktyka sądowa".

źródło: KLIKKK

Według mnie, wszystkie ćpuny, które potrafią jeszcze chodzić i myśleć wyjadą do czech, by móc bezprzypałowo dawać po kablach. źle, źle i jeszcze raz źle.

elo

Napisane Dec 28, 2009, 12:32 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>