Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Prawie nowy BMX Trialdigger - stan idealny+ gratisy za 1200 Sprzedam sk8jac 1 1
sk8jac

sk8jac
Stan idealny, używany łącznie 3-4 razy - sprzedaje z powodu braku czasu. Cenna do lekkiej negocjacji. Pw lub dzwonić zainteresowani.

http://allegro.pl/bmx-easter-bikes-traildigger-nowe-gratisy-i5312063676.html

Napisane May 3, 2015, 8:44 pm
BMX Eastern Bikes Trialdigger + Gratisy Sprzedam sk8jac 1 1
sk8jac

sk8jac
http://allegro.pl/bmx-easter-bikes-traildigger-rekawiczki-gratisy-i5281834777.html

Napisane Apr 21, 2015, 7:15 am
Diablo III Gry, konsole, pc, internet... skate4you 57 1
sk8jac

sk8jac
Gra jakościowo nie jest zła, podkład muzyczny, grafika itd.  Jednak po wbiciu kilku postaci na 60lvl --- nuda na całej lini...  :| Tworzenie buildu też dziwne zrobili, szkoda ze staty rozdaja sie same, skille mozna zmieniac bez problemu ciągle, nie są zbilansowane postacie jeszcze, nagły przeskok poziomu miedzy 2 a 3 aktem inferno,  słaby drop, AH który rządzi sie swoimi prawami...  może jak arenki wejda cos sie zmieni. Pograłem w nią miesiac i starczy :|

Napisane Jul 26, 2012, 9:26 am
Sztuki walki Extreme swiezakLDZ 46 2
sk8jac

sk8jac
To chodzisz chyba bardziej rekreacyjnie...bo jak dla mnie zeby cos osiagnac cos w takim sporcie jak JJ(chociaz w Pl full-contact to tez bicie na pałe byle do przodu) to trzeba cwiczyc minimum te 5x w tygodniu po 2h..(osobiscie znam osoby co cwicza około 9 treningow na tydzien [w niektore dni po 2 razy rano i wieczor]) i moim zdaniem jako ze jest z JJ do MMA nie daleko mimo wszystko (szczegolnie z full contact)...to cwiczac 2 razy w tygodniu nie opannujesz tak naprawde nic porzadnie  :cyclops: :P..ani stojki, ani parteru....polecam trening jak pisalem wczesniej..codzinne biegi, 2x BJJ, 2x Uderzano-kopane + 2x JJ w full contact...ale to tez zalezy po co chodzisz :) ...osobscie nie mam nic do osob chodzacych rekreacyjnie zeby sie tak bardziej tam pobawic i nie spruchniec :) wszystko jest dla ludzi :)zalezy czego sie oczekuje :)

Napisane Nov 4, 2010, 11:52 pm
sk8jac

sk8jac
Ja tam moge polecic zarowno boks (amatorski głownie to kondycje,cięzkie treningi,  kondycja i serce do walki najwazniejsze)  , sparingi z raz na tydzien , duzo techniki, worka, cienia i brzuszków!....

jako drugi polecam Judo (bardziej rekreacyjnie chyba ze jests młody i napalony na to  :)...+ to mozliwosc czestych randori  nawet codziennie po treningu bez wiekszych efektow ubocznych...bardziej od kondycji(w zaleznosci od wagi) ceniony spryt, technika, umiejetnosc przywidywania, "siła dynamiczna" czy jak to nazwac...:)  no i troche zabawy w parterze : trzymania, duszenia wszelakie, dzwignie na lokiec...

ogolnie boks jak ktos na powaznie chce to tak zaczac od 12 lat i mozna przy treningac 4-5 w tygodniu cos osiagnac :)...nawet jak sie boisz po pierwszej polewie z nosa to przejdzie i zaczniesz zawalac :)

Judo mozna zacznac zabawy juz od 4-5 lat spokojnie i w sumie 10-12 to takie max jak cos osiagnac chcesz...mozna tez pochodzic bardziej w formie rozruszania sie , "poturlania" w patrzenie i tak ogolnie obrzucac troche z 2-3 razy w tygodniu..zalezy czemu maja te sporty/sztuki walki sluzyc....:)

tylko blagam nie MMA...-.- a bynajmniej nie zaczynac od tego...byłem are razy i prawda taka ze tam zarówno stójka, parter jak i obalenia sa głownie na slabym poziomie...wiekszosc dzisiejszych zawodnikow to tak na "pale" wali byle weszlo..0 skilla, 100% siły....jeśli juz koniecznie chcesz w MMA startowac to polecam (dobra opcja): 2x w tygodniu Kick+muay , 2x tydzien BJJ, 2x do tej typowego klubu MMA gdzie bedziesz startował i jakies obicie....IMO to jedna z lepszych opcji poniewaz BJJ dobrze opanujesz parter i obalenia a Kick+Muay zapewni przyzwoita(przy 2 treningach na tydzien nie bedzie rewelacji) stójke i troche sie rozciagniesz.. do tego tak przed szkoła dziennie godzinke pobiegac jakies 8-10 km nie bedzie problemem znalezc czas... i jak masz za mala mase to mozesz w niedziele siłownie wlaczyc ale to tak ...z głowa ta siłownie robic :) kiedys musi troche org.odpoczac wiec... :)) ...Dieta wysokobiałkowa )nie zapominaj jednak o tłuszczach,rybach (kw.Omega 3, wit.A,D,E,K np.) jak i weglowodanach ktore szczególnie rano jak i przed treningiem sa organizmowi  potrzebne...przemyslana dieta NIE wymaga stosowania odzywek... :)...Ps. sorki za wieksze błedy ale jestem od samego rana na nogac i padam... :))jct poprawie sie jutro :)

Napisane Nov 3, 2010, 8:23 pm
Kim chcielibyscie zostac w przyszlosci <zawod> Hydepark Kleo13 606 1
sk8jac

sk8jac
jak skończe szkołe :))to bede technik analityk....potem może coś z studiów medycznych....

Napisane Jul 2, 2007, 1:26 am
Jakie kąty na wiązaniach Snowboard wabahaba 55 1
sk8jac

sk8jac
Ja tam mam ustawione:

Przód: 0*
Tył:0*

czyli prostopadle do deski bo po skokach kończoncych sie lądowaniem na switch tak mi sie wygodniej jeździ miałe wcześniej p-15,t-5 , ale odrazu mówie że przy boardslidach i 180*,540*itd. o wiele lepiej (przynajmniej dla mnie) jeździ sie tak jak mam teraz =] pzdr.

Napisane Feb 2, 2007, 12:09 pm
<< poprzednia 1 następna >>