Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpocz±ł Posts Trafień
Drum 'n' Bass Pozostałe msz44 200 3
Technox

Technox
Dark Rain od Current Value takie sobie ale o wiele lepsze jest Dark Rain VIP - polecam

jak ktos chce moze sobie posluchac na www.radio-tube.pl kanalu drum & bass albo dubstep - ja dokladam tam tracki na autopilota wiec wszystko co tam idzie i nie tylko to mam :)

Napisane Sep 26, 2009, 3:39 pm
Technox

Technox
Counterstrike Feat. Noah D - Twin Paradox
Current Value - Mothman
Dub Elements & Venganza - In
Machine Code & Counterstrike & Panacea - Thermal Stress Tinnitus Mash Up
Majestics - Don't Lie

te tracki wymiataj±  B)

Napisane Sep 17, 2009, 10:25 pm
Technox

Technox
zapraszam na now± stronę radia tube - kanały Drum& Bass, Dubstep i Electronica

www.radio-tube.pl

Napisane May 27, 2009, 6:03 pm
Dub Fx, High Contrst Pozostałe CzarnaMamba 6 1
Technox

Technox
o drum and bass jest osobny temat gdyby cos  a co do HC moze byc ale znam lepsze :)

Napisane Jul 20, 2009, 10:22 pm
Czesław ¦piewa Pozostałe pitr 23 1
Technox

Technox
nie slucham takiej muzy ale musze przyznac ze ten albumik mi podszedl - bardzo nie typowa muza i przez to mi podchodzi

Napisane Feb 7, 2009, 4:08 pm
narty freestyle. Extreme hedonskate 12 1
Technox

Technox
salomon podstawa - obojetne jaki model bo oni kazdy maja praktycznie tzw z wyzszej polki.

Napisane Jan 17, 2009, 11:35 pm
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 1
Technox

Technox
BTM powiedział(a):
sa jakies sluchawki ktorym sie nie rozwala wejscie? bo mnie kurwic bierze gdzie znowu mi jedna sluchawka nie dziala :(

jesli chodzi o wejscie kup sobie Sennheiser HD 485 - maja wykrecane wejscie i nie ma problemu z wymiana (ja mam takie ale one mi sluza przy robieniu muzyki - super dzwiek niestety drogie) ale jesli do jakiegos IPoda potrzebujesz to one raczej sa za duze -sa dobre do sluchania w domu ;)

Napisane Jan 9, 2009, 12:22 pm
Mastering kawałków rap Rap / Hip-Hop cin91 16 2
Technox

Technox
sa linki dane przez Cin'a do oryginalu i jest link do zmasterowanego kawalka przezemnie i jakiegos innego gostka ;) sami ocencie czego brakuje wam

Napisane Jan 8, 2009, 4:25 pm
Technox

Technox
ja sie zajmuje troche masteringiem ale robie to tylko z Drum & Bass i Hardcore i tak na dzien dobry niewiem co chcesz poprawic w utworze - w razie czego mozesz podeslac tracka i cos sie z nim pobawie bo do masteringu w sumie trzeba osobny program nie jakies cool edit itp siano - ja np uzywam Mastering Suite Producer Edition

tu wrzucilem twoj krotki oryginal  - przesluchaj
[url=null]http://www.sendspace.com/file/rjv1cg[/url]

Napisane Jan 7, 2009, 2:47 pm
Trip hop Pozostałe 3element 49 1
Technox

Technox
ktos napisal ze TH zalicza sie do HH - fajny dowcip :) to typowo nuta elektroniczna, duzo artystow z drum n bass robi przy okazji Trip Hopowe tracki, moj ulubiony z TH to artysta Cle fajny skladak z ta muza to Trip Hop Sounds kilka czesci tego jest. Zreszta Trip Hop ma duzo wspolnego z teraz dosyc popularnym Dubstep tylko ze bassy nie te ;)

Napisane Dec 8, 2008, 8:54 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>