Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Punk Rock! Rock / Metal offspring3 270 2
Bialy92

Bialy92
IVIartaa powiedział(a):
Dimi94 powiedział(a):
Sum 41
Good Charlotte
Blink 182
:cyclops:

super punk rock :/

No a co? Sum, Blink i GC to może nie punk rock?...

Napisane Sep 14, 2007, 6:08 pm
Bialy92

Bialy92
aktualnie...
Houston Calls
Hidden In Plain View
Sum 41
Faber Drive
The Red Jumpsuit Apparatus
Boys Like Girls (chociaż to bardziej pop-punk niż punk rock)

Napisane Sep 7, 2007, 3:54 pm
FABER DRIVE Pozostałe Bialy92 1 1
Bialy92

Bialy92
Faber Drive to punk rockowy zespół z Kanady. W skład zespołu wchodzą: Dave Faber, David Hinsley, Jeremy Liddle, Ray Bull. Jak wszyscy wiemy aktualnie jesteśmy zasypywani masą takich zespołów ale naprawdę warto przesluchać sobie ich płytke "Seven Second Surgery" ^^) ;)

Tu jedna z najlepszych piosenek(moim zdaniem ;)) - When I'm With You

tu z koleji klip "Second Chance" (Swoją drogą...fajny pomysł :P)

Polecam także utwory takie jak: Sleepless Nights, Tongue Tied, Again, It Ends, Obvious ;)

Napisane Sep 11, 2007, 8:50 pm
Piosenki, piosenka przy której się rozklejacie? Hydepark artursdz 357 1
Bialy92

Bialy92
Faber Drive - When I'm With You... Nic dodać nic ująć.

Napisane Sep 4, 2007, 2:55 pm
The Summer Obsession!!! Pozostałe Bialy92 4 1
Bialy92

Bialy92
The Summer Obsession to pop punkowy zespół który powstał w 2004 roku. W Skład zespołu wchodzą: Lucien Walker, Christ Miller, i były perkusista "Good Charlotte" Chris Wilson.

Tu jedna z fajniejszych piosenek "Melt the Sugar" (Znalazłem tylko jako podkład do czyjegoś video).

Tutaj "Bored"

I na koniec mega piosenka "Do You Remember" (Niestety też jako podkład do jakiegoś anime)

Zespół jest mało znany więc trudno znaleść coś o nich aczkolwiek polecam ściągnąć album "Two Types Of People" i tym bardziej "This Is Where You Belong".
TSO grają bardzo równo i do niczego nie można się przyczepić.
Polecam takie piosenki jak:

Wake Me Up, Down For Whatever, Do You Remember, I Miss You, Free Fallin, Burning Bridges, Disappear, Melt the Sugar, Bored, I'll Never be Happy, Death Said, Over My Head, Never Coming Back, Good Enough. Troche tego jest ale naprawde warto;)

Napisane Aug 7, 2007, 1:45 pm
Winterbells Gry, konsole, pc, internet... KroVa 31 1
Bialy92

Bialy92
huehue 40.000 z groszem  :P

Napisane Dec 26, 2006, 12:57 pm
Fala Zbrodni Hydepark head 50 2
Bialy92

Bialy92
Ten serial ma cos w sobie. Ja jak ogladam to na koncu jak leca napisy z niedowierzaniem kilka sekund wpatruje sie w ekran ^^).

Tiggr powiedział(a):
akont powiedzial:
bardziej wole kryminalnych bo sa tacy bardziej zyciowim fale zbrodni ogladam rzadko przypssowaly mi chyba 2 odcinki... aktorzy fajnie dobrani ale atmosfera filmu jets troche naciagana

według mnie jest odwrotnie, całkowicie się z tobą nie zgadzam

tez tak mysle  ;) "kryminalni" to taki troche dziwny serial...hmm jakby to powiedziec... za idealny o ;) nic sie nie dzieje, ciagle to samo. wiekszosc oglada ten serial dlatego (chodzi mi głównie o żeńską część) ze gra tam ten..no... Zakoscielny :cyclops:

Lalo powiedział(a):
Tak film fajny pokazuje brutalną strone pracy i mafii. Film także bardzo bogaty w słownictwo zwłaszcza w łacinę podwórkową  ale jedno mi sie podoba! Rafalskiego zabili

a jednak żyje B)

Ogladal ktos serial "oficerowie" na tvp 2 (chyba na tvp 2 ^^) ) ???? Na poczatku myslalem ze niezly serial bedzie ale pozniej zmienilem zdanie :stare: . Ja tam nawet lubie Pazure i Szyca ale ten serial to dno (oczywiscie moim zdaniem...innym moze sie podobac). Tak więc ... do czwartku  :P

Napisane Dec 22, 2006, 5:39 pm
Bialy92

Bialy92

Rafalski żyje :P widziałem na reklamie, ale kto wie...może go znajdą i <jebs> :( dzis sie zobaczy :) wogóle Rafalski wymiata! Moim zdaniem najlepsza postać:>

Napisane Dec 14, 2006, 4:37 pm
Wasz najlepszy piłkarz Hydepark mulernysa 15 1
Bialy92

Bialy92
-Robin Van Persie
-kiedyś Van Nistelrooy ale w realu sie zeszmacił
-C.Ronaldo;]

Napisane Nov 30, 2006, 8:37 pm
Double Wires Gry, konsole, pc, internet... Geemini 5 1
Bialy92

Bialy92
Gralem w to dzisiaj chyba z 3 razy ^^) teraz znow zagralem i 89.83 YD  ;)

Napisane Nov 25, 2006, 9:34 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>