Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Po wyborach Hydepark Grucha12 71 1
Ivor

Ivor
Ja wam powiem tak że i tak będzie gówno tyle się naobiecywalii h... spełnią bo to jest poprostu nierealne nie mamy do tego środków... Dlatego za jakieś półroku może rok wszystkie żarty będa teraz zwrócone na PO czyli np Kaczor Donald itp... Poprostu Tusk chyba nie liczył na to że tę kampanie wygra i tyle obiecywał a teraz już wie że to jest niemożliwe bo co on może zrobić żeby polacy wrócili zza granicy da im 10 tysięcy na roizpoczęcie tu nowego życia?? nie może bo skąd... Co by się jednak nie stało czekam na ten wielki cud gospodarczy na autostrady nowoczesne stadiony 7000 pensji no i czekam na powrót wojsk z misji stabilizacyjnych no i rodaków zza granic państwa :P Dlatego całą polityke mam w dupie bo wiem że kto  by nie rządził i tak tak szybko nic się nie zmieni  :P  A i wiem jeszcze jedno znowu POlska stanie się pucybutem innych mocarstw  :(

Napisane Oct 23, 2007, 9:15 am
Almost Cheese and Crackers Filmy SV - dyskusje anonimaczek 94 1
Ivor

Ivor
pokazują jak sie bawią. Z klasą heh

Napisane Sep 26, 2007, 9:14 pm
Konkurencja dla Mullena??? Pozostałe Michal669 276 1
Ivor

Ivor
no koleś rzeczywiście rozwala tylko brak mu kreatywnosci hehe

Napisane Sep 24, 2007, 11:08 pm
Kanikuly Pozostałe krakersik 121 1
Ivor

Ivor
heh a ja myslalem ze hitem wakacji byla prawie fajna ambrela  :P

Napisane Sep 24, 2007, 8:33 pm
Bierzmowanie Hydepark Kroolik182 248 1
Ivor

Ivor
mi nikt nie kaze ale chce byc bierzmowany mozliwe ze to nic nie zmieni na lepsze ale na gorsze tym bardziej

Napisane Sep 21, 2007, 4:04 pm
Cel istnienia człowieka Hydepark 2Massey 96 1
Ivor

Ivor
żyje na złość innym a tak na serio żeby wykorzystać życie co do reszty i żeby niczego nie żałować

Napisane Sep 16, 2007, 11:02 pm
Buty Etnies Buty franczesko 365 1
Ivor

Ivor
buty spoko jedyne co to mi literki poodpadały na podeszwie  :P

Napisane Sep 8, 2007, 6:27 pm
Marzenia związane z deską Pozostałe erapin1 430 1
Ivor

Ivor
żeby jazda na desce zawsze mnie jarała... :P

Napisane Sep 5, 2007, 1:35 pm
Mundurki xD Hydepark zabir 356 1
Ivor

Ivor
a ja (jako 3 gim) mam chodzic w normalnych dzinsach granatowych i koszulce albo bialej albo granatowej albo czarnej (jak to powiedziala dyrekacja stonowane kolory) a pierwszaczki z drugimi klasami chyba beda mieli mundurki ale gdzieś za kilka miechow...

Napisane Sep 4, 2007, 7:18 pm
Jakie programy do robienia bitów? Hydepark robertg 8 1
Ivor

Ivor
Niebęde orginalny pisząc że FL studio jest najlepszy tylko żeby tworzyć coś lepszego poszukaj więkrzej ilości dzwięków i wtyczek jak chcesz to walnij na pm to pokaże ci co na nim stworzyłem  B)

A z obsługą programu jest tak że sam dojdziesz do wszystkiego po pewnym czasie

Napisane Sep 2, 2007, 10:53 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>