Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
666 Hydepark crashaxe 144 2
Artysta

Artysta
Zyga powiedział(a):
Artysta powiedział(a):
no j4esli bvy wierzyc ze 666 to cyfry np szatana to dlaczego w watykanie sa ksiegi deamonicus ktore ujawniaja cala prawde na temat wszystkich tych numerow??i te ksiegi sa zakazane...a licza bestii to 616 taki maly bfragment z tej ksiegi jak juz ^^)

słyszałem że jest schowana zaraz za skarbcem bez dna do którego nawet bóg nie ma prawa zaglądać ;)

a tak poważnie... masz coś więcej o tym? chętnie poczytam

niestety Zyga nie mam nic wiecej...sam zaluje mialem niepelna kopie i format byl:/ teraz juz sam nie mam pamietam z ksiazki tyle co napisalem..a szatan nie ma na imie Belzebub( xD) czy szatan:P jego imie to Samael ^^)

Napisane Nov 18, 2007, 7:01 pm
Artysta

Artysta
no j4esli bvy wierzyc ze 666 to cyfry np szatana to dlaczego w watykanie sa ksiegi deamonicus ktore ujawniaja cala prawde na temat wszystkich tych numerow??i te ksiegi sa zakazane...a licza bestii to 616 taki maly bfragment z tej ksiegi jak juz ^^)

Napisane Nov 17, 2007, 4:12 pm
Muzyka w grach Gry, konsole, pc, internet... voythaz2 116 1
Artysta

Artysta
silent hill wszystkie czesci
metal gear solid tez wszystkie bczesci
tony hawk pro skater 2
new super mario bros
tony hawk downhill jam
i oczywiscie legendarne juz Final Fantasy cala seria :cyclops:

Napisane Nov 18, 2007, 12:21 pm
Cała prawda co Św. Mikołaj robił ostatniej zimy Hydepark Seborth 87 1
Artysta

Artysta
swiety mikolaj wymiata :rolleyes:pamietam jak rok temu przyniosl mi blat flipa:D kochamy Cie mikolaju!!:*

Napisane Nov 18, 2007, 12:06 pm
jak Wam się podoba quater? Miejscówki mysh-sk 53 1
Artysta

Artysta
przeciez to ma byc realizm xD a ten quater wygladem jest jak wiekszosc polskich quaterow<zart>  estetyka lipna proporcje dobre

Napisane Nov 17, 2007, 2:33 pm
Kolczyki u chłopaków Hydepark SkindzieL 563 1
Artysta

Artysta
guumiis powiedział(a):
Gilu89 powiedział(a):
Uważam że kolczyki u faceta to objaw gejostwa :P

Co Ty opowiadasz ... Czy myślisz, że ten koleś wygląda jak gej ?
http://students.ithaca.edu/~bwolfe1/finalproject/images/umaga1.jpg

Bo ja raczej tak nie myślę ... Te wasze stereotypy ... że kolczyki są gejowskie ...
Ten totalny brak własnego zdania ... Jak na moje podwalanie się do faceta, całowanie się faceta z facetem to jest objaw gejostwa ale nie kolczyk ...
Co ma piernik do wiatraka?

jak widac stereotyp wciaz istnieje i zawsze bedzie tak ze jak kto ma kolczyk (facet) to gej lub cos:/  a ten facet na zdjeciu to jest wrestlingowiec :cyclops:a pozatym to widze ze jedynymi lnietolerancyjnymi ludzmi sa Polacy i murzyni. gdyby porownAC Polaka i czarnego to by nie bylo roznicy poza kolorem skory. wszyscy tak samo nietolerancyjny :mad:

Napisane Nov 17, 2007, 11:13 am
Die Toten Hosen Rock / Metal pitr 19 1
Artysta

Artysta
spoko zespol a ulubiona piosenka to zehn kleine Jagermeister

^^)

Napisane Nov 17, 2007, 10:46 am
nowa subkultura ;D Hydepark martex 286 1
Artysta

Artysta
szatnia powiedział(a):
Przychodzę z dobrą nowiną- Nie martwcie się, młodzieży! Ten typ emigruje masowo do UK i 90% Polaków na wyspach tak właśnie wygląda:)

te 90% to wlasnie pedaly ktorym nie udalo sie nic wyrwac w polsce xD albo skonczyl im sie karnet na solarke xD a tak na powaznie taki styl ubierania sie w londynie np jest rzecza normalna tylko ze ja sie tak nie ubieram i nie trawie ludzi z irokezikiem i soolarka :mad:banda pedalow i tyle

Napisane Nov 14, 2007, 6:23 pm
Ice Cream Skate Shoe Buty WRBL 26 1
Artysta

Artysta
ale moga sie nazywac njawet the 900 i nie byc na deske to tylko nazwa a pozatym nie wygladaja na solidne :rolleyes:

Napisane Nov 13, 2007, 5:37 pm
Zieja Gry, konsole, pc, internet... NowaczeQ 9 1
Artysta

Artysta
gralem juz w ta gre wiele razyt i powiem szczerze ze mi sie bardzo podoba ^^)

Napisane Nov 13, 2007, 4:04 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>