Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Puszki, Końcówki... Graffiti Powerskip 2572 1
mikendy

mikendy
sluchajcie ziomy ziomeczki, dostalem hajs na komunie i nie mam co z nim zrobic, malował ktoś tym i moze sie wypowiedziec? ta sama pólka co multona/motip? czy jeszcze gorsze?

Napisane Dec 9, 2012, 12:15 am
Telefony Gry, konsole, pc, internet... bober987 1381 2
mikendy

mikendy
orson91 powiedział(a):
Live Walkman nie gra wcale tak dobrze, jak może sugerować znaczek na obudowie. Ale gra bardzo przyzwoicie, jak nie masz jakiegoś mocno wyczulonego słuchu, to spokojnie da radę. Poza tym, to na chwilę obecną zdecydowanie najlepszy sprzęt w stosunku cena/jakość, bo nówki można znaleźć po 450-500zł.
mam w tej chwili za 1 pln na próbe, nawet daje rade napędzić jakies nauszne, wydaje mi sie, ze ma nawet wiecej mocy od ipoda toucha :D

Napisane May 16, 2012, 9:12 pm
mikendy

mikendy
jak muzycznie wygląda sony ericsson live?

Napisane May 16, 2012, 5:09 pm
Pomysły i propozycje v2 Hydepark Zyga 432 1
mikendy

mikendy
Zyga powiedział(a):
Wojtass powiedział(a):
Chyba jednak wasz pomysł z ocenianiem fotek aby przeszły do galerii się nie spisał. Podejrzewałem, że to kwestia czasu kiedy użytkownicy przestaną oceniać zdjęcia na taką skalę aby miało to sens. Od kilku ładnych dni obserwuję nieustający wzrost ilości zdjęć w poczekalni. Wczoraj 70coś, dzisiaj 111, a jutro znowu więcej :)

Ludzie dużo dodają to przybywa
Idzie lato będą dodawali jeszcze więcej :)
i zdjęcia z konca nigdy nie wyjdą z poczekalni, totally awesome

Napisane Apr 19, 2012, 5:57 am
Battle 1:1 Graffiti DjPoczatek 602 6
mikendy

mikendy
Werd13 powiedział(a):
spoko
to do soboty
4 kolory
jakie propozycje do hasła ? myślałem żeby np ulubiony kolor po francusku, katalońsku , obojętnie w jakim  :p
nie ma problemu, pasuje

Napisane Apr 10, 2012, 11:31 am
mikendy

mikendy
Werd13 powiedział(a):
Ktoś chętny ?
ja chętnie

Napisane Apr 10, 2012, 9:57 am
mikendy

mikendy
geko powiedział(a):
mikendy powiedział(a):
dobra, ktos sie bije?
:D tak:) Prace do niedzieli proponuje na ksywy colory dowolne:D?
as you wish

Napisane Feb 1, 2012, 2:02 pm
mikendy

mikendy
dobra, ktos sie bije?

Napisane Feb 1, 2012, 12:45 pm
mikendy

mikendy
sen91 powiedział(a):
mikendy powiedział(a):
master9017 powiedział(a):
A ja uważam że odbiegacie trochę od tematu i posypią się warny.
a ja mysle, ze jestes waflem który powinien przestac sie wszedzie pakować. rozmawiamy na temat, oceniamy starania obydwóch użytkowników, także żegnam, nikt nie dziala mi na nerwy na tym forum tak jak ty, tragedia haha

charakter mozna pod 'pose' podpiąć;D jak juz chcecie tak wszystko szufladkować i porównywać. mi się podoba, moze i troche pobrany patent ale i tak spoko, ktoś chce, czujny jak waszka jestem więc zapraszam do wspólnej zabawy hola

nie POSE. jak juz chcesz szufladkowac tylko ASKEW. widac *****a jak sie wszyscy na graffiti znacie
pose skojarzyl mi sie z ceglami, charakter identyczny, masz racje, bez spiny, nie musze znac kazdej pracy jaka tylko istnieje :D

Napisane Jan 29, 2012, 11:46 am
mikendy

mikendy
master9017 powiedział(a):
A ja uważam że odbiegacie trochę od tematu i posypią się warny.
a ja mysle, ze jestes waflem który powinien przestac sie wszedzie pakować. rozmawiamy na temat, oceniamy starania obydwóch użytkowników, także żegnam, nikt nie dziala mi na nerwy na tym forum tak jak ty, tragedia haha

charakter mozna pod 'pose' podpiąć;D jak juz chcecie tak wszystko szufladkować i porównywać. mi się podoba, moze i troche pobrany patent ale i tak spoko, ktoś chce, czujny jak waszka jestem więc zapraszam do wspólnej zabawy hola

Napisane Jan 26, 2012, 9:40 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>