Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Gitary Rock / Metal Punkd89 1739 10
GrzesiekS

GrzesiekS
będzie ok

Napisane Apr 22, 2012, 6:04 pm
GrzesiekS

GrzesiekS
zapomniałem dodać że xt i x3
chociaż jeżeli te bardziej zaawansowane nie brzmią zbyt dobrze, to te z niższej półki nie zabłyszczą. Ale to nie jest regułą

Napisane Mar 15, 2012, 10:57 pm
GrzesiekS

GrzesiekS
Pody z rolandem brzmią ciulowo.
grałem, słyszałem, wiem

Napisane Mar 15, 2012, 9:19 pm
GrzesiekS

GrzesiekS
Three powiedział(a):
GrzesiekS
A mogłbys mi polecic jakies srebrne puszki przy ktorych nic bym nie musiał kombinowac zbytnio

Nie potrzebowałem nigdy i się nie znam :P
Popatrz na allegro

Napisane Feb 6, 2012, 6:22 pm
GrzesiekS

GrzesiekS
dogslide powiedział(a):
GrzesiekS powiedział(a):
dogslide powiedział(a):
Three powiedział(a):
Mam epiphone les paul special ii i chciałbym załozyc puszki humackera poniewaz mi sie to bardzo podoba ale nie wiem czy nie zepsuje brzmienia itd więc jesli bylby ktos na tyle uprzejmy i wiedziałby jak załozyc taką puszke oraz czy sie nic nie stanie prosze o odp

Jak koniecznie chcesz pakować kasę w tą gitarę to zbieraj na lepsze przetworniki.

Za puszki da 40zł więc to raczej niewielki wkład w gitarę  :P
Nie, nie zepsuje to brzmienia. Będziesz musiał odkręcić plastikowe ramki wokół przetworników, wpasować puszki i zakręcić. Jak weźmiesz wszystko do ręki to sam zobaczysz jak to zrobić

PODPIĄĆ PUSZKI DO MASY! i w ogóle ekran zrobić.

Zakładając że chce *****astikach nie trzeba ;)

@Mudhoney
Obadaj na allegro Cort Katana KX5, widziałem jakiegoś Corta EVL za 750

Napisane Feb 6, 2012, 3:13 pm
GrzesiekS

GrzesiekS
dogslide powiedział(a):
Three powiedział(a):
Mam epiphone les paul special ii i chciałbym załozyc puszki humackera poniewaz mi sie to bardzo podoba ale nie wiem czy nie zepsuje brzmienia itd więc jesli bylby ktos na tyle uprzejmy i wiedziałby jak załozyc taką puszke oraz czy sie nic nie stanie prosze o odp

Jak koniecznie chcesz pakować kasę w tą gitarę to zbieraj na lepsze przetworniki.

Za puszki da 40zł więc to raczej niewielki wkład w gitarę  :P
Nie, nie zepsuje to brzmienia. Będziesz musiał odkręcić plastikowe ramki wokół przetworników, wpasować puszki i zakręcić. Jak weźmiesz wszystko do ręki to sam zobaczysz jak to zrobić

Napisane Feb 5, 2012, 9:01 pm
GrzesiekS

GrzesiekS
Zależy od lutnika, i co do zrobienia jest.
Może Ci się trafić wyjątkowo spaprany model, albo taki przy którym chińczyk miał dobry dzień.
Po namyśle stwierdziłem że jednak lutnik niewiele będzie mógł zrobić z juniorem , i jeśli będzie wszystko na swoim miejscu, to będziesz mógł sam poregulować co trzeba

Napisane Feb 2, 2012, 11:19 pm
GrzesiekS

GrzesiekS
No skoro chcesz, ale od razu po kupnie daj lutnikowi do poprawki. Pograj chwilę, daj do lutnika, i zobacz co dałeś a co odbierzesz.
W mojej było złe uziemienie i słychać było charakterystyczny trzask w piecu przy dotknięciu struny, dwa nierówne progi, odkręcające się gniazdo jack, i nie do końca obrobione siodełko które kaleczyło dłoń przy szybkich zjazdach do pierwszej pozycji

Napisane Feb 2, 2012, 6:05 pm
GrzesiekS

GrzesiekS
nie bierz epi juniora, bo jest do dupy i z paździerza jakiegoś
wiem bo miałem

Napisane Feb 2, 2012, 4:50 pm
GrzesiekS

GrzesiekS
Przecież widać gołym okiem.
Zakładam że pytasz o Gibsona, więc:
Junior ma płaską dechę, Standard/Studio ma wypukły
Junior ma mostek warparound, a Standard TonePros/Studio ma Tune-o-matic
Mają różne profile gryfu
Standard i Studno mają chyba w większości klonowy top, gdzie Junior jest z jednego drewna
Junior jest lżejszy
No i co będę pisał jak możesz zobaczyć

Napisane Feb 1, 2012, 10:19 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>