Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Rozkręcanie biby Hydepark amba666 107 1
jarekb7

jarekb7
rychu911 powiedział(a):

Nie chce robić rozpierduchy i nikogo obrazić, ale rozumiem że wasze koleżanki to etatowe dupodaje na imprezy które traktujecie jak wory na sperme, rozumiem że wasze mamy tez kiedys były mięchem do macania i nie specjl;anie wam to przeszkadza.

Nie unoś sie tak. Wszystko zależy od dziewczyny, jak sie nie szanuje to zrobisz co chcesz. A co do rodziców to nie wiesz i lepiej nie wiedzieć. Nie o tym temat.

Jak jest ekipa to nie trzeba jakoś szczególnie rozkręcać. Trzeba tylko wyłapać kiedy zaczyna się zamuła i albo kończyć impreze albo cos wymyślić żeby ruszyć towarzystwo. A po co dziewczyny? Dostajemy małpiego rozumu żeby popisać się przed płcią piękną co często jest zabawne. Ja na imprezach nie lubie kiedy towarzystwo sie dzieli. Tzn niektórzy siedza w kuchni.

Napisane Aug 21, 2010, 9:19 pm
Freediving Extreme HulajnogaFun 10 1
jarekb7

jarekb7
HulajnogaFun powiedział(a):

Nie nurkowałeś, niewiesz co to znaczy...

zajebiste uczucie kiedy słyszysz tylko bicie własnego serca

Napisane Aug 21, 2010, 9:13 pm
Mini Cross. Extreme oski07 39 1
jarekb7

jarekb7
mario99 powiedział(a):
Caly czas trzeba cos wymieniac.
Mając crossa w 2T trzeba się liczyć w amatorskiej jeździe z wymianą tłoka co sezon.

Bez przesady. Taka Yamaha dt czy cos w tym stylu to 2T ale to normalny motorower, a nie wyczynowy cross. W takim silniku tłok wytrzyma 20000km chyba że będziesz jeździł na ubogiej mieszance albo przegrzejesz ją i spuchnie tlok (ale większość jest chlodzona cieczą).
4T nie ma sensu bo 125 w 4T są porównywalne z 50 2T. 50ccm 2T i tak mało pali, a ma dużo prostszą budowę silnika (nie ma rozrządu) przez co są prostsze w naprawie i części są tańsze.

Jeśli wcześniej niczym nie jeździłeś to 2T 50ccm (ewentualnie 80/50) w zupełności ci wystarczy na poczatek. Tym już można poszaleć w terenie i na drodze (objedzie większość skuterów). I taką dt w przeciwieństwie do mini crossów można zarejestrować i jeździć na kartę motorowerową lub dowód.

A co do głosów że się psują i to drogi sport. Czasem trzeba coś wymienić, ale przede wszystkim trzeba mieć pojęcie o budowie silnika i większość napraw i regulacji można zrobić samemu.

Napisane Jul 13, 2009, 10:09 pm
Nauka... Hydepark PZet 144 1
jarekb7

jarekb7
4,4 w 2 liceum
Najwyższa - 5,6 w 6 podstawowki

2 klasa liceum to największe opierdalanie się i balangowanie, a teraz matura kuźwa

Napisane Jun 22, 2009, 1:17 pm
nasza-klasa.pl Gry, konsole, pc, internet... eddie0 942 1
jarekb7

jarekb7
też niby mam konto ale to głupia strona

na przykład ktos kto nie miał dużo kolegów nagle ma w pizdu znajomych, niektórzy dodają nawet wrogów

to jest portal dla tych co już nie chodzą do szkoly żeby mogli sie zobaczyć, a nie dla klasy z która widze sie na codziennie

Napisane Aug 27, 2008, 11:06 am
Cel istnienia człowieka Hydepark 2Massey 96 1
jarekb7

jarekb7
okolo 25 lat sie uczysz żebyś mógł pracować 40 lat, żeby potem przez 20 lat mógł nic nie robić i spokojnie umrzeć.

,,Świat jest teatrem aktorami ludzie", grasz role i chcesz żeby była dobra żeby cie potem ludzie pamiętali. Cos musisz wnieść żeby następnym było lepiej, wymyślasz wynalazek który rewolucjonizuje życie następnych pokoleń.

jesteśmy tylko małymi trybami w maszynie ewolucji.

NIE MAM POJĘCIA

Napisane Sep 16, 2007, 2:40 pm
Który THPS najlepszy? Gry, konsole, pc, internet... sfbFILIP 239 1
jarekb7

jarekb7
THPS2 - najbardziej realistyczny
THPS3 - najlepszy do grania tak po prostu
THPS4 - najlepszy wizualnie
THUG2 - najlepsze misjie i fabuła

Napisane Jul 31, 2007, 12:25 pm
Prawo Jazdy . . . ? Hydepark guumiis 62 1
jarekb7

jarekb7
1. Nie (chyba że karta motorowerowa)
2. Na pewno A, B i T (pojazdy rolnicze[ze wsi jestem])
3. 2 razy do karty (pisemny)
4. 0
5. Simson SR51, Romet 50-T-1
    okzazyjnie Żuk Lublin R.Laguna, Sej, Ursus C330, wózek widłowy

Napisane Jul 10, 2007, 4:39 pm
Bezpieczeństwo a Dirt Pozostałe GrZ666 31 1
jarekb7

jarekb7
Najlepszą gwarancja bezpieczeństwa jest zdrowy rozsądek.

Napisane Jul 8, 2007, 8:40 pm
Deska powraca Pozostałe BigGreen 41 1
jarekb7

jarekb7
Ja rzuciłem niedawno bo mi sie po prostu troche znudziło. Nie jest powiedziane że do niej nie wróce a te wakacje zrobie se w separacji

Napisane Jul 8, 2007, 8:38 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>