Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Battle 1:1 Graffiti DjPoczatek 602 1
element123

element123
wanja powiedział(a):
MOŻE POCZEKACIE AŻ JEDNO BATTLE SIĘ SKOŃCZY ZANIM ZACZNIECIE DRUGIE. MÓWIE DO WSZYSTKICH. ROBICIE SYF!!!!!!!!!!!

zdecydowanie... w dodatku wydaje mi się, że nie do końca się przyłożyliście;c

Napisane Dec 30, 2011, 4:47 pm
White Wave Miejscówki Paczeklbn 154 1
element123

element123
Paczeklbn powiedział(a):
nic nie ma, aktualnie mam nowy materiał, pracuje nad nowymi formami, bez szlifów itd. dopiero w CZERWCU będzie się działo.

Napisane Jun 5, 2011, 3:19 pm
Kamera Pozostałe Szymexpro 6 1
element123

element123
Ważne jest oświetlenie i jeżeli masz w ustawienaich no to odpowiednie ustawienie balansu bieli. Jak kręcisz tak jak wyszedłeś i śnieg kręciłeś ważne są wolne i dokładne ruchy

Napisane May 28, 2011, 1:13 pm
Wyniki konkursu Hero Factory. Pozostałe olaf 12 1
element123

element123
Lendek powiedział(a):
ja uważam, że top 3 powinna byc nagrodzona, prawda chłopaki?

ja ogólnie uważam, że powinno być napisane kto zajął które miejsce a nie tylko pierwsze ;p

Napisane May 13, 2011, 5:58 pm
Konkurs Hero Factory Pozostałe olaf 83 3
element123

element123
Wczoraj olaf mi napisał przed 23 na pytanie kiedy będą "dzisiaj" czyli ogólnie miały być wczoraj ;p

Napisane May 13, 2011, 8:16 am
element123

element123
Olaf byl na andegrandzie 10 dni temu ostatnio a w glownym poscie nie zamiesczone zostaly filmiki, podejrzewam ze wyjechal, dlatego tez przedluzyl konkurs, wroci pooglada wszystkie nowe jeszcze raz stare i pewnie jutro beda wyniki ;)

Napisane May 8, 2011, 9:29 am
element123

element123
szybcior powiedział(a):
Filmik
1.Hospital flip to 50-50
2.Kickflip underflip
3.Light flip (Mój wymysł ;D)
4.Frontside Big heelflip
5.Backflip to 50-50 Backflip out
6.Hardflip to nose grind
7.Kickflip to Blunt stall to frontside pop shove-it backflip out (Na filmie jest błąd w nazwie)
8.360 double flip
9.Nightmare flip to nose grind
10.360 Hardflip

Z nazwami trickow i ze stylem troche slabo...

Napisane May 6, 2011, 10:06 pm
Granit Pozostałe element123 15 2
element123

element123
arus98 powiedział(a):
Drogi kolego granit możesz dostać tam gdzie robią nagrobki jeżeli się nie boisz pujść heh. Ja tnę granit taką maszynką która nazywa się jakos dziwnie "piławodna" no ona kosztuje od 100 do 500zł. Ale jest tak zaj****** że nie mogę. 

Byłem, ale niestety trudno trafić na akurat takei kawałki jakich konkretnie potrzebuje, a ceny za zrobinie były kooosmiczne, wybiore się do castoramy kupie płytke i może mi tam potną a jak nie to zaopatrze się w "piłe wodną" ;)

Napisane May 9, 2011, 9:42 pm
element123

element123
Przegladalem forum, i nie znalazlem takiego tematu a opcja szukaj nie dziala mi juz chyba z pol roku, mam pytanie bo potrzebuje 5 kawalkow granitu malych do parku wlasnego i pytanie moje czy ktos kupowal juz gdzies i jak mnie to tanio wyniesie, a moze jest jakis sposob na pociecie plytki granitu. Z gory dzieki za pompc ;)

edit by master9017/ Działa i ma się dobrze:)
Klik

Napisane May 9, 2011, 8:37 pm
Hero factory Sprzęt olaf 262 1
element123

element123
Kazdy lubi inny profil dlatego powinno oceniac sie pod wzgledem estetyki i wykonania, dla mnie hollywoody sa ciupke za dlugie i wole te grubsze, drugi bedzie mowil ze jest w sam raz, uwazam, ze w polsce jest kilka dobrych blatow i bylo tez kilka dobrych, polska scene i jaka kolwiek scene reprezentuja ludzie jezdzacy w tym przypadku, i ich poziom podnosi lub obniza poziom. Uwazam ze brakuje takich solidnych teamow fingerboardowych w polsce ktore organizowalyby jakies rozne rzeczy

Napisane May 8, 2011, 6:01 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>