Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Gitary Rock / Metal Punkd89 1739 2
element123

element123
Możesz wiosło na zamówienie sobie zrobić wszystko tak jak chcesz
klik
bardzo dobra mało znana firma. lecą głównie na zachód bo w polsce od razu jest "polskie to gówno"(w więkzości) możesz się z nimi dogadać na lajcie...
A dołącze się do pytania także z ciekawości o tę dłuższą skale ;P

Napisane Apr 21, 2011, 9:46 am
element123

element123
niedziak powiedział(a):
serek2 powiedział(a):
Przeprowadzał ktoś z Was kiedyś operację instalacji True Bypassu do jakiegoś z efektów gitarowych? :D Nie wiecie kto może dla mnie coś takiego zrobić?

Każdy kto umie posługiwać się lutownicą i ma minimalne pojęcie o tym co ma zrobić. Ja kiedyś robiłem w Crybaby, ale pilnie korzystałem z zasobów internetowych i jakoś się udało ;)

Najlepiej znaleźć w necie schematy i z nimi współpracować, umiejętności lutnicze sie tu przydadzą to fakt ;p

Napisane Apr 19, 2011, 10:09 pm
Mikrofon?? Pozostałe dexonsk8 12 1
element123

element123
Sk8man powiedział(a):
Cytuj:
w cenie +/- 200zł

Cytuj:
behringer c1u

tak jak polecił kolega wyżej. Oczywiście jeżeli masz interfejs z phantomem / mixer z phantomem + interface.

Jeżeli to ma być homerecording, to dobrym wyjściem może być mikrofon na USB

ale c1u z tego co mi się wydaje właśnie jest na usb ja mam c1 i średniej klasy mikser z phantomem i daje radę ale do pojemnościowych polecam pop filter żeby mikrofonu nie psuć

Napisane Apr 19, 2011, 11:01 pm
Małpa i Proximite Rap / Hip-Hop Kowal411 32 1
element123

element123
Najlepsze jest to że biorąc np "nie byłem nigdy" mamy banalną solówke , bass lekko mija się z tonacją a kur*wa takie flow, taki klimat daje wszystko raze że to jest skubane zajebi*te!

Napisane Apr 19, 2011, 10:26 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 1
element123

element123
gigongo powiedział(a):
Na początku chciałbym powiedzieć, że temat wcale nie jest głupi, są inne dużo gorsze ;) Po drugie, rozumiem Cie Jamie, ja też mam podobnie w stosunku do butów:P Dla mnie buty to jedna z najważniejszych części ubioru, one nie mogą być brudne czy niezadbane. Nienawidze gdy mam buty brudne, bardzo mnie to denerwuje :P Zacznijmy od początku: pierwsze moje firmowe buty były Adidasa, było to gdzieś w podstawówce, to chyba były buty do biegania. Nie wyróżniały się niczym, odłożyłem je na półke po jednym sezonie z powodu mojej nogi, która jak wiadomo rośnie. Potem kupiłem sobie buty, legende, model który jest rozpoznawalny na całem świecie a mianowicie: Adidas Superstar kolor czarny :) to były buty, wytrzymałe, wygodne dobrze się prezentowały. Lecz nosiłem je w sumie krótko, bo ukradli mi je po jakimś miesiącu :( :P Dalej były kolejne buty Adidasa, to był chyba jakis model do kosza(szybko je znieszczyłem, bo grałem w nich w noge, a szkoda bo to był całkiem fajny model), następnie znowu miałem buty do biegania Adidasa. Potem troche zmieniłem styl, ponieważ kupiłem buty Reeboka piłkarskie i w nich chodziłem(ogólnie wtedy była taka moda:P) Noga dalej mi rosła i wreszcie moje stopy zagościły w kolejną legende, but jak w przypadku Superstarów rozpoznowalny na całym świecie, mający od groma odmian, a jest to Nike Air Froce 1 :) Model po kostke, biały, poprostu co tu pisać: Super. Wygdony, pasuje do wielu rzeczy :) Mam go do dziś nadal w nich chodze, choć są już troche zużyte. Aktualnie mam kolejny model butów Nike a dokładniej Capri Si. Buty bardzo wygodne, lekkie, wyglądają troche jak trampki. Mają bardzo fajny image :) Niestety są to buty bardziej na lato dlatego już do jakiegoś czasu chodze w moich zimowych, miodowych butach firmy Podium. :) Ogólnie jak wspominałem buty to bardzo ważna rzecz ubioru, bardzo je lubie, zawsze chciałem mieć dużo par ale ze względu na moją szybko rosnącą noge nie mogłem. Ale na szczęscie już mi noga nierośnie, zatrzymała się na numerze 47.5 i tu wystąpił kolejny problem, bo z niektórych fajnych modelów nie ma tego rozmiaru:P Troche się rozpisałem ale niechodziło mi o to by się chwalić czy coś w tym stylu, tylko napisałem o moich butach w temacie bardzo dla mnie fajnym :)

Chwalić duużą stopą ? xd nie wiem czy ktoś by tak odebrał ;p ale rozpisałeś się ! ; o

Ja aktualnie zasówam w najkach janoskich i vansach oldschool'ach na zmiane! Janoskie jak się rozchodziły są mega wygodne!

Napisane Apr 19, 2011, 10:20 pm
Hero factory Sprzęt olaf 262 1
element123

element123
olaf powiedział(a):
maulwurfMLF powiedział(a):
Blaty porządne, ale z chęcią dodałbym więcej grafik jakiś dobrych ;p

wszystko w swoim czasie:) bedzie wiecej:)

No to zajawa;d
a na zamówienie grafike też robisz?

Napisane Apr 18, 2011, 9:13 pm
Rookier Ramps co o tym myślicie? Miejscówki dodoFB 7 1
element123

element123
Z takimi reklamami to do polsatu...
Co do miejscówek to zbliżają się ferię, okres po świtach (raczej kasa w portfelu w śwince czy za obrazem jest) więc można przysiąść i porobić samemu. W realu nie widziałem ale patrząc tak na zdjęcia leniwiec mógłby się skusić!

Napisane Jan 6, 2011, 11:29 pm
Flash Based Skate/Fingerboard Trick Generator Pozostałe Pioterv 23 1
element123

element123
Klik

Wystarczyło wpisać w google. Jeden z pierwszych linków. ;)

Napisane Jan 6, 2011, 10:27 am
Kamera Pozostałe FingerBoT 27 2
element123

element123
kubapacyfik powiedział(a):
up

sony vx `1000 nie dostaniesz w stanie do uzytku w cenie 800zł, camileo p10 to jest "hd" jak z telefonu htc hd2 itp. Zastanowmy sie czy kamerka za 300 zł moze dobrze nagrywac??? nie , toshiba p10 gubi klatki przy "hd" dzwiek to juz lepszy jest w komorce, ogolnie nie kupuj tej toshiby że by miec jako-takie hd musisz wydac MINIMUM 1000zł chociaz to i tak nie jest HD. 

zobacz jaki zaje.bisty dzwiek i jakze dużo fpsów

http://www.youtube.com/watch?v=NVRVujjx9nY&feature=related

mój vx1k kosztował 800zł i był świeżo po serwisie i miał cąły nowy środek praktycznie ;) akurat tu zalezy na jaką okazję trawisz. Każdy kto jeździ na desce i kręci bądź jego kręcą i kręcili vx1k z dobrymi ustawieniami itp wie że to jest najlepsza kamera do takich rzeczy. Nawet wikipedia to mówi! a jak wpiszesz w youtube vx1000 to każdy film to praktycznie skate video i finger video. W miare dobre kamery HD zaczynają się (nowe)w cenach od około 4 kafli.

Napisane Jan 4, 2011, 8:32 pm
element123

element123
beret1994 powiedział(a):
Fajna jest kamera Toshiba camileo p10 nagrywa filmy w HD

http://allegro.pl/listing.php/search?string=toshiba+camileo+p10&category=8785&sg=1

A tu masz link z testu kamerki (oglądaj w HD)

http://www.youtube.com/watch?v=vNtjywFMSX0&feature=related

hd to często pic na wodę. Zależy do czego chcesz kamerę jeżeli chodzi deska/fingerboarde sony vx 1000 <3 jak dorbze trafisz to i za 800zł kupisz przy dobrych ustawieniach i poprawnej redneracji masz dobrą jakość no i kolory i dzwięk kozak

Napisane Jan 4, 2011, 7:58 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>