Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Berlinwood Sprzęt sfbFILIP 233 3
element123

element123
bujashaka powiedział(a):
element123 powiedział(a):
fejs1989 powiedział(a):
Miałeś kiedykolwiek do czynienia z deskorolka? To, ze jest węższy przy tailu to normalne.
Tak samo jak w dużym decku do skateboardu.
Do tego nosek powinien byc ciut dłuzszy/wyżej podniesiony.

od kiedy decki są szersze przy nosie ? to że nose jest duższy to normalne ale no cóż mże nei zwróciłem na to uwagi

Chodzi o to że kształt taila jest inny niż kształt nosa. :)

no właśnie a u mnie jest tak że się poszerza, pokaże wam zdjęcia później

Napisane Jan 1, 2011, 12:32 pm
element123

element123
fejs1989 powiedział(a):
Miałeś kiedykolwiek do czynienia z deskorolka? To, ze jest węższy przy tailu to normalne.
Tak samo jak w dużym decku do skateboardu.
Do tego nosek powinien byc ciut dłuzszy/wyżej podniesiony.

od kiedy decki są szersze przy nosie ? to że nose jest duższy to normalne ale no cóż mże nei zwróciłem na to uwagi

Napisane Dec 31, 2010, 2:28 pm
element123

element123
mam berlina dziś doszedł ale ku mojemu zdziwieniu nie jest rowny. Profil jest ok, nie równe jest to że przy tailu jest węższy a przy nose sierszy ...może trafił mi się wadliwy, ale to można wyszlifować tak to nawet nei rpzeszkadza w jeździe, jeździ się baaardzo dobrze poelcam!

Napisane Dec 31, 2010, 12:12 pm
Chrismas montage Pozostałe panFinger 15 2
element123

element123
marekdolar powiedział(a):
gdzie ten "klimat" -.-

jest-porównywalny z tegorocznymi świętami i tym co za oknem ;p

Napisane Dec 25, 2010, 4:10 pm
element123

element123
ja się nie jaram, nie wiem co to za moda powstała wrzucania filmów swoich na forum, jest od tego dział wideo... no i opcja wideo na forum też istnieje ;)

Napisane Dec 25, 2010, 3:54 pm
Kto jest z Łodzi i jezdzi na FB??????? Pozostałe fingerboard7 14 1
element123

element123
mikendy powiedział(a):
peja jest z warszawy,

to jak, robimy meeting?

ten co ni jeździ się napalił ;p
temat troche bez sensu, ja jestem z Łodzi, ale co z tego?

Napisane Dec 23, 2010, 7:48 am
HOLYWOODy Sprzedam Wojtass 793 1
element123

element123
Wczoraj zamówiłem dziś są ; o nie wiem jak to możliwe ale zajawa ;p jutro skręcę pojeżdżę i zrobię recenzję.
Jak na razie gdy wziąłem go do ręki przypomniał mi się taki jaeigo miałem kilka lat temu (z jakeiś 3) ogólnie to mam wrażenie, że dużo się nie rozwinęło co super plusem nie jest, ale hollywoody to już legenda

Napisane Dec 16, 2010, 4:25 pm
Birds wheels Sprzęt waniowyy 12 1
element123

element123
ArTiK powiedział(a):
flip64 powiedział(a):
KoKoFB powiedział(a):
Co wy chcecie od birdsów? Mam z rdzeniami :) Są spoko, cicho jeżdżą..ArTiK chyba pisałeś to na haju...

Mi pękły po 1 miesiącu.

wlasnie i na serio moje td sie lepiej kreccily .

P.S nie bylem na haju

poza wytrzymałością liczy się też przyczepność, tu td wymiękają tutaj. Co do tematu, miałm birdsy, sprzedałem na jednym z mitingów, jeździło się lajtowo, nie lepiej kupić grandy ? mnie osobiście lepiej jeździ się na grandach

Napisane Dec 14, 2010, 6:15 pm
Kółka,jaka to firma? Sprzęt Rozq 31 1
element123

element123
ja bym się nie zdziwił jak to jakieś zwykłe kółka np techdecki, które mają na sobie rureczkę/taśmę termokurczliwą. Łożysk to w nich na pewno nie ma...

Napisane Nov 7, 2010, 7:27 am
Filmik Pozostałe Szymexpro 4 1
element123

element123
Poćwicz nad trickami i stylem na początku. Ja jak kręciłem dawno temu jakieś filmiki to była tragedia, nie publikuj póki nie jeździsz najlepiej taka moja rada(wiem z doświadczenia ;) ) Teraz szykuje filmik który pewnie będę obrabiał w Sony Vegas. Kiedyś obrabiałem w ulead video studio bodajrze, prosty program albo po prostu w windows movie maker. Przy dobrych trickach i ujęciach obróbka jakiś przejść itp jest zbędna. I pamiętaj o dobrym naświetleniu.

Napisane Oct 7, 2010, 6:17 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>