Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 1
glosnik

glosnik
słyszałem wiele razy, że ep-630 są zajebiste, cud, miód i orzeszki, więc kupiłem, po 3 miesiącach wysiadła prawa słuchawka. ale co poradzić, robią takie cienkie kable, żeby się rozwaliły akurat po okresie gwarancyjnym.

Napisane Dec 19, 2009, 6:08 pm
Macba - pozegnajcie sie Miejscówki Tony2002 47 1
glosnik

glosnik
sadzik94 powiedział(a):
*****, a chcialbym kiedys stamtad skoczyć...
jeszcze podobno sciagneli porecz z el toro (tak wyczytałem w komentach na yt) ale nie wiem czy to prawda, nie znalazłem zadnego zdjecia

edit:

osz w dupe, prawda

http://i29.tinypic.com/2gtt3dv.jpg

śmiesznie to wygląda, wydeptana tylko strona pod górę, bo nikt przecież na desce nie schodzi :d

Napisane Jul 26, 2009, 4:17 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 1
glosnik

glosnik
bonzai1122 powiedział(a):
rasky powiedział(a):
bonzai1122 powiedział(a):
Nawet jeśli zalegalizują,to od razu każdy przestanie palić bo będzie tego za dużo xD
Więc bezsensu.;]

Pozdro.

Jak masz pie*dolić to nic nie mów, proszę...

Kto będzie miał palić, ten będzie.

Poza tym... nigdy nie jest za dużo :mbounce:

Ty skończ pier***,Ja mam swoje zdanie a Ty swoje,uszanuj to a nie kozaczysz.;]

alkoholu jest dużo. ludzie piją? piją.
papierosów dużo. ludzie palą? palą.
baka nielegalna? ludzie palą. będzie legalna? ludzie będą palić bez strachu.

Napisane Jul 26, 2009, 4:15 pm
Kawa i papierosy. Hydepark pitr 236 1
glosnik

glosnik
bober14 powiedział(a):
A co powiecie o tzw. Eko fajkach?? Fajka

Nie interesowalem sie tym za bardzo ale kolega mi mowil ze do tego sie wlewa nikotyne w plynie?? A moim zdaniem to oc to palenie bez dymu ;p

nie eko-fajka, tylko elektroniczny papieros.

jaka kurwa nikotyna w płynie? nikotyna to oleista substancja, i jest jej malutko w każdym papierosie, więc byś już dawno umarł, gdyby się "wlewało" czystą nikotynę do wkładu. jest to po prostu substancja (z nikotyną lub bez - zależy od wkładu), która podgrzana wytwarza dym o różnych smakach (jak sama nazwa wskazuje, podgrzewana jest poprzez elektryczność. każdy e-papieros ma akumulatorek, który się ładuje).
i obalając kolejną bzdurę, jaką żeś powiedział - e-papierosy mają dym, ale bez substancji smolistych, ani innych gówien

Napisane Jul 16, 2009, 8:07 pm
Uważaj na kioskarza. Hydepark Nicoren 11 1
glosnik

glosnik
widziałem urywki kilka razy - moim zdaniem każdy mógłby poprowadzić ten program, w końcu jaki to talent wkurwiać ludzi jako kioskarz?

Napisane Jun 1, 2009, 8:35 pm
Dziewczyny które idą tylko na kase Hydepark C1RCAsk8 193 1
glosnik

glosnik
Clubbasse powiedział(a):
cady powiedział(a):
Ja Was, facetów już kompletnie nie kumam... Boże, z jednej strony piszecie, że to dziwki itd... Ale założe się że większość z Was poleciałaby za taką (gdyby była ładna) jakby tylko na was skinęła. ;)

Ale to nie umniejsza ich znaczenia jako szmat.

jest popyt, jest podaż.

Napisane May 30, 2009, 3:09 pm
POstal Gry, konsole, pc, internet... budyn12 104 1
glosnik

glosnik
BadHabit powiedział(a):
Pierwsza część mimo iż miała słabą grafikę była dla mnie lepsza od drugiej części... szatańska gra ... osoby które mają powyżej 15 lat mogą zacząć grać

dziękuję za pozwolenie.

Napisane May 27, 2009, 7:22 am
Zjawiska niewyjaśnione Hydepark Szamal 803 2
glosnik

glosnik
Biczhed powiedział(a):
glosnik powiedział(a):
nauczcie się w końcu znaczenia skrótu UFO - Unidentified Flying Object, czyli NIEZIDENTYFIKOWANY OBIEKT LATAJĄCY, czyli to równie dobrze może być spadający kangur z nieba widoczny z ziemi, ale nikt nie będzie mógł udowodnić, że to był kangur. Większość z was na jakiekolwiek życie pozaziemskie mówi 'UFO', a życie pozaziemskie po prostu nazywamy życiem pozaziemskim.

co do tematu:
duchy - nie wiem
UFO - nie wiem
życie pozaziemskie - myślę, że tak
czarne dziury - jak najbardziej
koniec świata w 2012 - tak :d

***** niby taki jestes racjonalny i ogólnie spoko a wierzysz ze koniec swiata bedzie w 2012, nigga please.

widze, ze zalapales ironie inteligencie. (żeby nie było, to chodzi mi o to, że nie załapałeś)

Napisane Jan 27, 2009, 6:38 pm
glosnik

glosnik
nauczcie się w końcu znaczenia skrótu UFO - Unidentified Flying Object, czyli NIEZIDENTYFIKOWANY OBIEKT LATAJĄCY, czyli to równie dobrze może być spadający kangur z nieba widoczny z ziemi, ale nikt nie będzie mógł udowodnić, że to był kangur. Większość z was na jakiekolwiek życie pozaziemskie mówi 'UFO', a życie pozaziemskie po prostu nazywamy życiem pozaziemskim.

co do tematu:
duchy - nie wiem
UFO - nie wiem
życie pozaziemskie - myślę, że tak
czarne dziury - jak najbardziej
koniec świata w 2012 - tak :d

Napisane Jan 27, 2009, 11:52 am
Dożywotni Błąd Pozostałe oski07 128 1
glosnik

glosnik
JustLearn powiedział(a):
rychu911:

ilu, to nie wiem, ale zginął podczas jazdy chociażby profesjonalny skater
Scotts Valley, po upadku w bowl'u, mimo, że miał kask...

więcej info:
[url=http://www.nctimes.com/articles/2005/10/26/news/state/18_53_4110_25_05.txt][/url]

Scotts Valley to nazwa miejscowości, w której zginął ten skater. Nazywał się Eric Costello.

Miał kask, ale w trakcie upadania na ziemię spadł mu z głowy, zarył głową bezpośrednio bez kasku,  co wg policji było efektem jego złego zamocowania lub rozmiaru.

Napisane Dec 19, 2008, 5:36 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>