Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Miłość Hydepark lolenka 397 1
glosnik

glosnik
ja chodze tylko z chłopakami, dziewczyny są głupie :/

Napisane Nov 11, 2008, 5:51 pm
Sen Hydepark umfbiker 684 1
glosnik

glosnik
kmaksiu powiedział(a):
ja to mam taka opcje ze jak sie poloze gdy jestem bardzo zmeczony ze ledwo sie poloze i zaraz zasypiam to wtedy pamietam swoje sny a takto ich nie pamietam ale w sumie to mam dziwne sny takie realne pamietam kiedys mi sie snilo ze mialem twarz w poduszkach i mialem dziurke przez ktora widzialem wlasna matke chcialem do niej krzyczec zeby mi pomogla bo oddychac niemoge lecz moglem z siebie wydobyc jakies buczenie gdy sie obudzilem ciezko mi sie oddychalem i podobno cos krzyczalem przez sen albo jeszcze mialem taka opcje ze chcialem sie zdrzemnac na kanapie i sie owinolem w koc wsyztsko slyszalem co sie wokol mnie dzieje przynjamniej tak mis ie wydawalo ze slysze jak tv gra itp ale nagle nie moglem sie ruszyc nie moglem ruszyc noga reka nie moglem otworzyc ust ani oczu nie wiedzialem co sie dzieje blagalem w snie zeby sie obudzic az sie obudzilem

ps. za wszystkie popelnione bledy z gory przepraszam.

od dawna zerkam na forum andera i ty jeszcze nie nauczyłeś się interpunkcji. weź się w końcu za siebie, bo nie da sie czytać tego nieskładnego słowotoku, szczególnie, że jeszcze za to przepraszasz, zamiast na spokojnie napisać -.-

Napisane Nov 8, 2008, 1:31 pm
Planeta Nibiru Hydepark Miau 92 1
glosnik

glosnik
Dziat powiedział(a):
min1a powiedział(a):
GABIkor powiedział(a):
Kupa w dupę, wymyślili ten bajer dla szpanu i żeby sie ludzie ciekawili. Jedna wielka sciema!!!

w sumie to pewnie masz racje ale i tak zawsze warto sie zabezpieczyć.. :P

Czyli co sugerujesz? Mamy robić okopy?

nie, mamy pewnie kupić zestaw Małego Survivora za 100 tys. dolarów.

Napisane Sep 28, 2008, 8:00 pm
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 3
glosnik

glosnik
Sergij powiedział(a):
Jaki zaszczyt, a moge sie dowiedziec co robi ksiądz gdy nie zna mojego imienia a ja nie chce sie nim dzielic z obcymi? ;D

gwałci ministrantów

Napisane Sep 20, 2008, 12:10 pm
glosnik

glosnik
BTM powiedział(a):
Tajger powiedział(a):

Masz się modlić, przychodzić do kościoła i dawać na tace...
możesz nie dawać. 

a wtedy ksiądz umieści twoje nazwisko na liście niedających na ofiarę i ją wyczyta podczas kazania.

Napisane Sep 20, 2008, 12:05 pm
glosnik

glosnik
wypierdalaj dewot ty homofobie.

Napisane Aug 10, 2008, 7:40 pm
Islam. Tak czy Nie? Hydepark Chaosik007 49 1
glosnik

glosnik
zabijają tylko muzułmańscy fanatycy, którym wmawiają od małego dziecka, że aby pójść do nieba muszą zginąć za wiarę, więc to ma mało wspólnego z Koranem.
Mówicie, że zamachowcy są totalnymi debilami. A tak naprawdę nazywacie ich debilami za to, że są święcie przekonani, że to co czynią jest dobre i błogosławione przez Allaha. to tak samo jakbyście nazywali debilami katolików, którym też się wmawia od małego różne bzdury, ale w gruncie rzeczy to nie ich wina..

Napisane Sep 20, 2008, 12:02 pm
Olimpiada w Chinach- Oszustwo? Hydepark Pioterv 69 1
glosnik

glosnik
BHT powiedział(a):
Ja myślę, że to zasługa przygotowania. Kiedy Chiny dowiedziały się, że będą organizować olimpiadę ( kilka dobrych lat temu ) to już wtedy zaczęły tak trenować swoich zawodników po to oby reprezentanci gospodarza nie zajmowali ostatnich miejsc.

jak sie dowiedzieli to zabijali najslabszych genetycznie obywateli, aby drogą ewolucji 'wyhodować' najsprawniejszych :d

ps IGRZYSKA OLIMPIJSKIE, nie olimpiada...

Napisane Aug 15, 2008, 10:52 pm
GTA IV Gry, konsole, pc, internet... Geemini 400 1
glosnik

glosnik
1
2

Napisane Jul 30, 2008, 7:46 pm
Deskorolka - zło Hydepark BlackFox 38 1
glosnik

glosnik
Karas93 powiedział(a):

zdaża