Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Metamfetamina .... Słyszeliście o niej ? ? ? Hydepark guumiis 245 1
glosnik

glosnik
biore metaamfetamine regularnie i jest naprawdę super, mam fajne fazy po tym  B) B) tylko nie wiem czemu tylu ludzi uwaza to za grozny narkotyk, ja biore od miesiaca i naprawde nie widzę żadnych skutków ubocznych...

Napisane Jul 16, 2008, 9:16 pm
Sporty extremalne .... ? Jakie już ubrawialiści i gdzie adrenalina Extreme guumiis 58 1
glosnik

glosnik
ollie na flacie, ze 25 m spokojnie na beton spadłem :/

Napisane Jun 30, 2008, 12:37 pm
Szkoła po bace Hydepark Zetaa 105 1
glosnik

glosnik
kmaksiu powiedział(a):
oskate powiedział(a):
Mój kumpel palił na religi zioło :D:D:D:D Tylko glowa pod ławkę i heja................;D

tak tak wiezymy ci wszyscy..... boze teraz czytam ale niektorzy tu puszczaja bajki w sumie to jestem w 2 gim to moze z 2 razy sie zdazylo isc po 1 browarze na lekcje ale takto jakos niebardzo chociaz to co bia u nas w kiblach 3 klasy to jest poezja ten zapach ajjjj wedlug mnie troche za duzy przypal wole isc po szkole...

jestes jedna z wielu osób na tym portalu, którym przydałoby się pojsc trzezwo na lekcje, szczególnie języka polskiego...

Napisane Jun 24, 2008, 12:15 pm
Będziecie powtarzali rok szkolny ? :D Hydepark ozzyrys 150 1
glosnik

glosnik
kurwa ale tutaj tłumoki siedzą. jeśli ledwo zaliczacie jakas klase w gimnazjum to po  prostu brak słów...

Napisane Jun 23, 2008, 6:58 pm
Pzpn Hydepark ziomek77 33 1
glosnik

glosnik
beenhakker jest dobrym trenerem i ja bym go nie zmieniał. jedyne co trzeba zmienić to cały skład reprezentacji Polski - jest wielu młodych i uzdolnionych piłkarzy, ale my oczywiście wolimy polegać cały mecz na lewej nodze Krzynówka, który wysiada po 40 minutach gry

Napisane Jun 23, 2008, 11:47 am
Piekło czy może Niebo ? Hydepark fingerboy 38 1
glosnik

glosnik
sadzik94 powiedział(a):
Pójde do piekła i bede wóde spijał z diabłem ;P
Nie wieze w instytucje taką jak ,,niebo"

niebo to instytucja?

Napisane Mar 25, 2008, 6:03 pm
Jak sobie wyobrażacie: Hydepark Szamal 167 1
glosnik

glosnik
domon1 powiedział(a):
niebo - robisz to, co najbardziej lubisz jesteś bliko Boga
piekło - nie ma
konieć świata - jak nas nie zaleje to jek słońce się wypali to pochłoni ziemie... a w tym słońcu będzie Bóg

serio?

Napisane Feb 21, 2008, 9:15 pm
Kosowo Hydepark Stupido 66 1
glosnik

glosnik
jesli tamci ludzie odczuwali odrębnośc wobec Serbii, dobrze, że oglosili niepodleglosc, a Serbowie, ktorzy tego nie tolerują powinni iść się jebac, tyle ode mnie.
dla mnie jedynym minusem tego bedzie zakup nowej mapy swiata na sciane.

Napisane Feb 19, 2008, 9:37 pm
W jakim miejscu na świecie chcielibyście się znaleść? Hydepark Kroolik182 261 1
glosnik

glosnik
HonikKOP powiedział(a):
Oczywiscie dubaj i mieszkac w tym hotelu w ksztalcie zagla na sztucznie usypanej wysepce :) najbardziej luksusowy hotel swiata :P
No i jest tam jeden z najwiekszych krytych snow parkow :)
Tam jest ze idziesz do sasiada i mowisz pozycz mi swoje ferrari a on ok tylko ktore xxD

Caly rok snieg :P gdzie ludzie tam nigdy nie widzieli sniegu xD

A jak nie dubaj to monaco :)
Tam tez jest przepych:P

ja bym wlasnie nie chcial pozyczac ferrari

Napisane Feb 13, 2008, 6:58 pm
Wiara -To w co wierzymy ,dlaczego.... Hydepark Kropas2 723 1
glosnik

glosnik
Przemek047 powiedział(a):
Ja myślę że ludzie wierzą w boga i to że życie nie kończy sie na tym świecie ponieważ łatwiej jest im wtedy pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby. Po prostu jeżeli umiera jakaś bliska osoba ludzie wierzą że spotkają się jeszcze z bliskimi po drugiej stronie.

nie, ludzie sie boja własnej smierci.

Napisane Feb 5, 2008, 8:27 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>