Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 31, 32, 33, 34, 35 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
samobójstwo 14 latki Hydepark KiLLerXX 350 4
glosnik

glosnik
skoro od wresnia gnębili ją, to po co ten temat? mogla isc, powiedziec komuś. slaba psychika, za słaba. na jej miejscu juz bym mial wielką satysfakcje z przylapania ich zamiast z zabicia się. ona mogła nagrać telefonem to, nie oni. przeciez tyle czasu nic nie robila. duzo jest jej winy, w koncu ona sie zabila, nie ktoś ją.

Napisane Oct 27, 2006, 5:16 pm
glosnik

glosnik
DeeDee powiedział(a):

żal to jest jak sie czyta takie posty... (sorry jeśli obraziłam).
Dobre jest to, że chociaż jesteś zdolny sie przyznać, że byś nic nie zrobił...masz cywilna odwagę...ale nie rozumiem...tez miałbyś z tego ubaw? dlaczego? przecież to wcale nie było smieszne....to było tragiczne!! :mad:

a co, gdyby chlopakowi dziewczyny koszulke zdjely, bys sie smiala? gdyby to bylo na Twoich oczach. mysle ze tak haha. podczas tej 'zabawy' nikt sie nie spodziewal, te chlopaki tez, ze popelni samobojstwo. przeciez to wina tej laski, ze popelnila samobojstwo, wina rodzicow za zaniedbania, nauczycieli (za nie zauwazenie niby dołka dziewczyny), a chlopakow tez wina, i tez kare poniesc jakaś muszą. ale przeciez ta dziewczyna musiala sobie wczesniej pozwalac na takie rzeczy, bo watpie, że ni stąd ni zowąd ją rozebrali.

Napisane Oct 27, 2006, 4:41 pm
glosnik

glosnik
Dziarno powiedział(a):
ja bym nie zareagował, i zapewne większość z Was także by nic z tego nie robiła mająć przy tym niezły ubaw. wszyscy piszą co by to oni zrobili, hah żal.

codziennie są takie historie, ale nikt nie filmuje, nik nie mowi, i dziewczyny sie bawia a nie zabijają się. codziennie milion razy nauczycielki idą se do pokoju nauczycielskiego po dziennik, kawe, herbate czy inne gówno, a teraz taka wielka afera, ze nauczycielka wyszla. straszne. dziarno racja, wszyscy by patrzyli i sie smiali, jak inni, jak codzień.

Napisane Oct 27, 2006, 4:34 pm
glosnik

glosnik
KroVa powiedział(a):
Już pisałem w topicu o reklamówce LPR - pomysł Giertycha o osobnych szkołach dla takiej młodzieży jest bardzo dobry.

No... z jednej strony tak... Ale, żeby ktoś musiał tam do takiej szkoły trafić, i tak musiałby wcześniej coś złego zrobić. Po drugie - takie szkoły byłyby WYLĘGARNIAMI przestępców. Byliby odrzuceni przez resztę, takie wyrzutki społeczeństwa... Potem dopiero na złą drogę mogą zejść. Gdyby zostali w tych samych szkołach MOŻE istnieć możliwość, że będą mieli poczucie winy, i będą dobrzy. W dobrej szkole taka osoba wśród innych ludzi będzie odrzucana, mniej akceptowana, ale może się starać ' wkupić' w towarzystwo i będzie dobrym człowiekiem, a gdyby trafić do specjalnej szkoły - reszta ucznió też kjest wyrzutkami, a zamiast inni mówić ' ej, źle zrobiłeś, tak nie można' mogą gadać 'ej ziomek dobry jesteś ale dopier**** tej lasce hah az samobójstwo popełniła'.

Napisane Oct 26, 2006, 5:53 pm
Inteligencja Hydepark DEkogutCK 25 1
glosnik

glosnik
Malo osob jest inteligentnych, jedyne jakie znam to dziarno i twardy.

Napisane Oct 24, 2006, 3:33 pm
Czy naszym przodkiem był szympans? Hydepark Zyga 100 2
glosnik

glosnik
Zyga powiedział(a):

Zakładając że masz racje.
Nie pomyślałeś ze to faktycznie mogło trwać 6 dni (TO BYŁO 6 NIE 7).
Czas mógł dla wszechmogącego stwórcy być czymś zupełnie innym.
Jak miał bym być złośliwy to bym skrócił twoją wypowiedź do takiej postaci. :evil:

Dlaczego wszyscy rozumieją Biblię dosłownie? Przecież to nie prawda.
Na początku roślinki, później zwierzęta, na końcu ludzie, czyli krótko mówiąc: od najprostszych do najbardziej zaawansowanych form życia poprzez ewolucję.
Bóg nie pstryknął palcami.
;)

A odpowiedź nie na temat ;)
Teoria ta jest równie dobra jak opowieść o stworzeniu ludzi (Adama i Ewy) przez superistotę.

Faktycznie 6, nie 7, ale ogólnie mówię, że 7. Wiedzę (całej wypowiedzi ogólnie) czerpałem z lekcji religii. Ba, nawet z języka polskiego. Więc żeby nie było, że to tylko na religii ' bzdury' mi wpajają, jeśli ktoś by tak uważał. Zyga, moe masz rację, lecz ja uważam tak jak uważam.

Napisane Oct 22, 2006, 12:19 pm
glosnik

glosnik
Ee... Dlaczego wszyscy rozumieją Biblię dosłownie? Adama i Ewę? Przecież to albo przenośnia, albo historia z morałem. Ale nie prawda. I chciałbym podkreślić, iż biblijne stworenie świata w 7 dni to też przenośnia. Ona pasuje do teorii ewolucji, do Wielkiego Wybuchu. Zobaczcie 'Niech się stanie światłość! I stała się światłość' - ten biblijny fragment może pokazywać Wielki Wybuch. Bo dlaczego nie? Pasuje idealnie. A reszta dni, po kolei ukazuje ewolucję. Na początku roślinki, później zwierzęta, na końcu ludzie, czyli krótko mówiąc: od najprostszych do najbardziej zaawansowanych form życia. Więc żadna odpowiedź z sondy dla mnie prawdziwa nie jest. Bóg stworzył świat, ale dlaczego to nie miałoby się stać poprzez ewolucję? Myślicie jeszcze pewnie, że to 7 Dni stwarzania świata to rzeczywiśćie było 7 dni? To były miliony/miliardy lat... Bóg nie pstryknął palcami i nie powiedział ' zwierzęta pyk pojawcie się'. To był długi proces.

A tak nie na temat - żałośni są ludzie którze zamiast wypowiedzieć się normalnie, zamiast zagłosować normalnie, wybierają taką beznadziejnę odpowiedź jak ' Latający Potwór Spaghetti stworzył góry i karły'.

Napisane Oct 22, 2006, 11:44 am
<< poprzednia ... 31, 32, 33, 34, 35 następna >>