Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 2
glosnik

glosnik
PawliQs powiedział(a):
marcinekSB powiedział(a):

Nie jestes wyzsza istota [...] dominujesz na tej planecie

Jedno zaprzecza drugiemu. Skoro dominuję, to jestem ponad innymi istotami.
Czemu nagle wszystkie zwierzęta nie zrobią buntu i pozabijają ludzi? Bo 1 - są mało inteligentne, 2 - nie dałyby rady.

Należymy do królestwa zwierząt.. formalnie. Gdyby nie to, że mamy minimalne cechy charakterystyczne dla ssaków, to byśmy nimi nie byli...

1. PiS dominował w polsce przez 2 lata, teraz dominuje PO.

2. minimalne cechy? hahaha :O wszystko co u człowieka, znajdziemy u innych zwierzat.  mamy farta bo jestesmy najinteligentniejszymi zwierzętami i tyle.

Napisane Jan 4, 2008, 8:14 pm
glosnik

glosnik
frycol_hiphop powiedział(a):
marcinekSB powiedział(a):
dal nam seks ktory sprawia przyjemnosc a teraz zabrania nam go uprawiac?

Ależ możesz uprwiać seks, prosze bardzo... ale w odpowiednich okolicznościach, z odpowiednią osobą, w odpowiedniej sytuacji, w odpowiednim wieku, w odpowiednim celu.

czyli człowiek może uprawiać seks tylko po to żeby splodzic potomka, z kobietą z ktora spedzi sie reszte zycia i dopiero po slubie, a nie po to żeby mogl zaspokoic naturalne potrzeby?

Napisane Jan 1, 2008, 3:11 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 1
glosnik

glosnik
skater93 powiedział(a):
jezuuuuuuuuuuuuu , ale bym se taką zajarał , ale nie mam kasy nawet na pół wora :( :(

masz 14 lat

Napisane Jan 4, 2008, 5:10 pm
MP4 Gry, konsole, pc, internet... spasmo 96 1
glosnik

glosnik
filmy sie oglada na kompie albo w tv a nie na 2 calowym ekraniku

Napisane Dec 28, 2007, 10:42 pm
ZHP-ZHR Hydepark skiba_tenzdeski 225 1
glosnik

glosnik
zawsze sie smieje z dzieci ktore mi pakują zakupy do wora w hipermarkecie

Napisane Dec 28, 2007, 1:41 pm
Telefon czy mozna się bez niego obyć???? Hydepark cs_maniak_cool 465 1
glosnik

glosnik
Voodoo199 powiedział(a):
Pewnie, że można ;] Ale czesto jest niezbędny(jakiś wypadek itp.), a mi telefon robi głównie za zegarek, i na lekcjach wiem jaka jest data  ;d ;d

co lekcje sprawdzasz ktory mamy dzień?

Napisane Dec 25, 2007, 8:51 pm
Dziwne mutacje Hydepark MANIEK000 136 1
glosnik

glosnik
niedziak powiedział(a):
garb powiedział(a):
glosnik powiedział(a):
Chaosik007 powiedział(a):

Ale kurde... skąd się biorą takie choroby?? skutki kazirodztwa czy co??

tabletki antykoncepcyjne (ktore nie zadziałały w pełni), leki, narko, alkohol, rozne rzeczy ktore nie powinny byc przymowane w czasie ciazy. 

I jeszcze niezdrowy tryb życia i środowisko wokoł matki w trakcie ciąży i rownież uwarunkowania genetyczne.

Wy wiecie w ogóle co piszecie ? To są choroby genetyczne, bo nikotyna i alkohol podczas ciąży nie jest w stanie do czegoś takiego doprowadzić. Jak tabletki antykoncepcyjne mogą nie zadziałać w pełni ? Pół komórki jajowej połączyło się z plemnikiem ? Na prawdę, poczytajcie trochę, pouważajcie na biologii i wychowaniu do życia w rodzinie. Takie syjamskie "mutanty" może urodzić nawet zdrowa kobieta, bo jest to efekt niepełnego podziału komórek. Tabletki antykoncepcyjne mogą zachwiać równowagę hormonalną, wtedy rodzą się obojniaki itd, ale tylko wtedy, kiedy złe leki przepisze się niewłaściwej osobie i są niewłaściwie zażywane.

moze uszkodzic, osłabić komore jajową albo plemnika, a jak fartem jakoś przejdzie to wtedy rodzi sie jakies niedorozwiniete dziecko albo zmutowane.

Napisane Dec 23, 2007, 3:40 pm
gry na ps2 Gry, konsole, pc, internet... loozaczek 19 1
glosnik

glosnik
pro evolution soccer (pierwsza część) :*

Napisane Dec 23, 2007, 2:29 pm
Pobicie 17-letniego chłopca.... Hydepark Piecha1 107 2
glosnik

glosnik
Szamal powiedział(a):

ty lepiej idź odrób W-S-Z-Y-S-T-K-I-E zadania z fizyki z tatą niż wypowiadaj się w temacie który cie nie dotyczy dzieciaku

hehe, ty wlasne problemy maskujesz trawką, widzisz, ja radze sobie inaczej i wkurviony napisalem sobie na forum tak przy okazji do tematu, zeby troche sie wyladowac. no ale cóż, masz wielki żal do policji za to że bronią spoleczenstwa i porzadku. w sumie dobrze,  maja powod do spałowania ciebie.

Napisane Dec 22, 2007, 8:42 pm
glosnik

glosnik
eddie0 powiedział(a):
co wy wgole pieprzycie ? mowice CHWDP CHWDP a gowno wiecie na ten temat ! mnie kilka razy spisaly psy i jakos nie placze z tego powodu ! :/ a wy odrazu pierwszy okres... :/ dzieciarnia ktora zostala wywalona z miejscowki i odrazu beczycie , pomyslcie sobie co powie wlasciciel tej miejscowki , bo fakt faktem niszczymy te miejscowki ! zalozmy jest sobie taki murek , on jest zniszczony :/ fakt , gorzej ze schodami ale rowniez zaklocacie spokoj czyli wiaze sie to z tym ze poniekat lamiecie to prawo i organ sciagajacy to powinien sie pojawic
zalozmy juz ze nie ma policji , co byscie wtedy robili? byloby to jak wojna! kazdy bo chodzil z bronia i ktos by strzelil odrazu by byla rezznia , moze zbyt drastyczny przyklad ale pomyslcie sobie , teraz jedziecie dresow skinow itd ze napi*rdalaja sie po kątach i kazdego za darmo , i robia to ot tak sobie to zastanowcie sie ile razy przecietnie dostawailibyscie w pi*de od takich dresow itd bowiem oni tez by byli "ponad nami" zawsze cos sie znajdzie , czy to bron czy to baseball , sa rozne metody :/
tak wiec powodzenia ! kraj bez policji jest waszym krajem marzen bo bedzie mogli sobie pojezdzic na miejscowce :lol::mbounce: haha a teraz mnie jedzcie
elo

p.s a co do tego chlopaka i tego ziomka w kanadzie - wy znacie tylko 1 strone ! strone medialna i nic wiecej , no moze coniektorzy ale nei sadze by ktos cos wiecej wiedzial o tym przypadku z kanady... uslyszelicise to co media powiedzialy i nic doslownie nic wiecej a przeciez zawsze medal ma 2 strony!!

amen

Napisane Dec 22, 2007, 12:05 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>